چگونه به استفاده از تجسم خلاق برای غلبه بر بلوک نویسنده

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر شما احساس گیر در خلاقیت خود را و یا احساس دست داد که چگونه به حرکت رو به جلو خود را با نوشتن (بلوک نویسندگان) تجسم خلاق ممکن است یک ابزار مفید برای شما.

تجسم خلاق بوده نکردم “راز” و قانون جاذبه است. اما نویسندگان و شاعران نیز می توانید با استفاده از این تکنیک برای غلبه بر بلوک نویسنده و باز کردن بیشتر هدف از نوشتن خود را.

چگونه تجسم خلاق کار می کند

تجسم خلاق است که به سادگی برگزاری خیالی چشم انداز خود را در یک نقطه خاص در زمان. تجسم خلاق کار می کند به این دلیل که ذهن ناخودآگاه نمی تواند بگوید تفاوت بین تخیل و واقعیت به طوری ناخودآگاه فرض می شود که این خیالی تصویر واقعی است و تلاش برای از نو خلق کردن تجربه.

چگونه به استفاده از تجسم خلاق برای بلوک نویسنده

اگر شما نویسندگان بلوک شما می توانید تجسم خود را با داشتن سرگرم کننده نوشتن و یا تجسم خود را به نوشتن از یک محل آرام و الهام بخش است.

برای ایجاد چشم انداز یک واقعیت تجسم زندگی خود را پس از نویسنده;s مسدود شده است برای غلبه بر.

احساس رسید کتاب یا مقاله در دست شما و احساس قدردانی (شک با این نسخهها کار بر علیه شما) و چگونه به راحتی آنها اتفاق افتاده است.

در آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی برای تغییر افکار ما است که چرا آن را بسیار سخت برای ما آگاهانه غلبه بر ترس ما مهم نیست که چگونه اغلب ما خودمان را بگویید که وجود دارد چیزی برای ترس.

حقیقت این است که پاسخ در حال حاضر در درون ما اما از آنجا که ما خیلی شلوغ و متمرکز در همه است که ما نمی خواهیم ما در واقع از دست رفته آنها.

قبل از استفاده از تجسم خلاق شما باید تصمیم بگیرید که آن چه که مورد نظر شما و یا که شما می خواهید به تغییر به عنوان یک نویسنده و سپس تجسم چگونه زندگی خود را یک بار خواهد بود که این می خواهید و یا تمایل برآورده شده است.

برای تجسم خلاق به کار شما باید به یک تمایل قوی و شما را به تجسم نتیجه مورد نظر شما را هر روز برای چند دقیقه.

تظاهر فیزیکی: یک چشم انداز هیئت مدیره

هیئت مدیره چشم انداز بسیار ساده برای ایجاد: برش مجله عکس از چیزهایی که شما می خواهید برای به انجام رساندن این جوایز شما می خواهید را به نفع خود به عنوان یک نویسنده و قرار دادن آنها را در هیئت مدیره.

شما همچنین می توانید با استفاده از یک هیئت مدیره چشم انداز کمک به آنها برای ایجاد داستان های جدید با ارسال تصاویر از اماکن و شخصیت ها و تم های که آنها می خواهم داستان و انتقال است.

قطع مدیره در یک محل است که شما می توانید آن را ببینید روزمره و ببینید چه اتفاقی می افتد در طول زمان است.

چگونه می توانم به شما در غلبه بر بلوک نویسنده?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.