من اشتباه کردم در حالی که تعیین اهداف – شما ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

بسیاری از موفقیت تجارت صحبت از تعیین هدف. در واقع تعیین هدف بسیار مهم در حفظ قوانین موفقیت است که اگر هر یک مسئله به یک گورو موفقیت را به حداقل می رساند اهداف تنظیم آنها “معامله واقعی”.

حتی پس از در حالی که تحصیل بسیاری از موفقیت قوانین و اصول من اشتباه با هدف تنظیم روند. من می شنوید که من نیاز به یک روشن و مختصر و قابل اندازه گیری هدف و پس از آن من می شنوید که من نیاز به توضیح من می خواستم زندگی من به نوبه خود. من می یاد از چشم انداز تخته و زندگی انداز ، Bob Proctor می آموزد برای شروع نوشتن یک هدف مشخص با شروع از “من بسیار خوشحال و سپاسگزار حالا که من…” در خالی را پر کنید. در واقع پر کردن دو یا سه صفحه از هر چیز دیگری.

همه از این بود که بسیار گیج کننده است برای من چون دیدم این همه به عنوان یک مکانیزم – یک هدف است. من نمی دانستم که من می تواند این روند را به چندین بخش کوچکتر. من نمی دانستم که زمانی که chunking کردن اهداف من نیاز به شروع با کلی یا ایده های بزرگ و سپس شکستن آن را به قطعات کوچکتر. زمانی که من تا به حال که “aha” سردرگمی بین می رود و وضوح غالب شد. بنابراین اجازه دهید تا برای شما روشن چگونه من آن را انجام داد.

شروع کردم با تصویر بزرگ و کار کردن به جزئیات مربوط. این بدان معناست که من شروع به نوشتن زندگی من دید. چه زندگی ؟ به طور خلاصه آن است که یک نمای کلی از چگونه می خواهید زندگی خود را به بود. برخی از مردم نوشتن آن را به عنوان اگر آن را آخرین روز زندگی خود را بر روی زمین و در حال حاضر آنها در حال توصیف آنچه در زندگی خود بود و در عقبی چشم. دیگران با استفاده از باب نظارت کردن اسکریپت “من بسیار خوشحال و سپاسگزار حالا که من…”.

یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که برای استفاده از زمان حال در خود فعل استفاده است. شما می دانید, ‘من’, ‘من’, ‘من’. جلوگیری از تنش های آینده مانند ” من ” یا “من می خواهم” و زمان گذشته مانند ‘من’, ‘من’ یا ‘من’

این یک ایده خوب برای سازماندهی زندگی خود را به دسته ها و نوشتن در مورد زندگی خود را در این زمینه از آن دسته است. برخی از دسته ها ممکن است شامل: درونی خود را و یا زندگی معنوی و روحانی; روابط خود را و یا زندگی خانوادگی; فیزیکی زندگی خود و سلامت خود را در زندگی عاطفی و سلامت; کسب و کار خود را حرفه ای و زندگی مالی شما رویاها و آرزوهای. بافته شده در طول این دسته بندی شما ارسال خواهد شد زندگی شما را هدف ماموریت خود پیام خود را به جهان است.

چشم انداز زندگی خود را به احتمال زیاد خواهد شد و شامل زندگی اهداف اما چیزی نیست که شما انتظار می رود برای به انجام رساندن در ماه آینده و یا سال جاری است. یکی دیگر از سردرگمی من تا به حال در مورد زندگی چشم اندازهای بود که آنها حک شده در سنگ گرانیت. آنها نه. من تا به حال یک مربی به من بگویید او بازنویسی زندگی خود چشم انداز حدود 6 تا 10 بار در هر سال است.

چگونه باید زندگی خود را در چشم انداز باشد ؟ شما را از خواندن و یا گوش دادن به آن حداقل دو بار در روز برای بقیه عمر خود را. بنابراین اگر شما به آن را بخوانید با صدای بلند آن را به شما باید حدود 10-15 دقیقه به عنوان خوانده شده. برخی از مردم را به اندازه 20 دقیقه به جزئیات زندگی خود را دید.

هنگامی که شما در نوشته یک چشم انداز زندگی, شما هم اکنون می توانید تکه های خود را بیشتر اهداف خاص را به سالانه یا ماهانه اهداف و یا حتی بیشتر خاص است. این اهداف شما نوشتن به طور جداگانه و در مورد خواندن 70 بار در هفته. دوباره این اهداف مشخص و قابل اندازه گیری و نوشته شده است در زمان حال به عنوان به خوبی.

دسته سوم از اهداف چشم انداز هیئت مدیره. این است که تعیین هدف در آن بسیاری از سرگرم کننده است. شما به معنای واقعی کلمه ایجاد یک “حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا” (نه جعبه) بر روی دیوار خود را با نقاشان نوار و یا شما می توانید به عنوان پیچیده به عنوان شما می خواهید. من در زمان یک قاب عکس, خریداری شده از فروشگاه صرفه جویی و قرار من نه جعبه بر روی آن در نوار مجرای. بسیار پیچیده متعجب? پس از آن شما با قرار دادن تصاویر و یا سه با پنج کارت در جعبه. مطمئن شوید که شما خود را بررسی چشم انداز هیئت مدیره به مدت سه دقیقه در صبح هنگامی که شما برای اولین بار و به مدت سه دقیقه در شب قبل از رفتن به رختخواب.

بنابراین در اینجا سه راه اصلی به مجموعه اهداف خود را; یک زندگی چشم انداز و اهداف خاص هستند که chunked به مفصل سطح و بینایی خود را از هیئت مدیره. من توصیه به انجام هر سه. وجود خواهد داشت برخی از با هم تداخل دارند از اهداف خود را بین سه روش اما من می خواهم همه را تقویت می توانم به شما نمی?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *