چه خوب چیست ؟ و پول خوب

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آن را در واقع مرا به یک زمان طولانی به واقعا درک معنای واقعی کلمه خوب چه خوب چیست ؟ و حتی زمانی که من می دانستم که به معنای واقعی کلمه من در بر داشت که مردم همه در اطراف من که در آن با استفاده از کلمه با معانی متفاوت است. دقیق ترجمه کلمه کارما “عمل”است.

خیلی سال پیش زمانی که برخی از یکی به من گفت که او منتشر شده و من از سرنوشت همراه با فرد دیگری. من راه می رفت در اطراف برای سال درک دقیقا همان چیزی بود که به من گفت. بنابراین هنگامی که من در نهایت متوجه شدم که سرنوشت به معنای عمل من حتی اشتباه بیشتر از آنچه بود به من گفت: آن را به عنوان پس از آن بوده اند, من آزادی شما از عمل خود را در ارتباط با آقای x. وجود ارتباط بين Mr X و خودم پس من این همه بیش از حد گیج کننده است و به این نتیجه رسیدند که او نمی دانست آنچه که او صحبت کردن در مورد او با استفاده از کلمه کارما خارج از متن است.

3 سال پیش من شروع به رفتن به درس های یوگا. چون من یک کمر مشکل است. از یک سال پیش شروع کردم به مطالعه معلم یوگا آموزش. اما آن را تنها معلم یوگا آموزش آن را با هم مطالعه تبت فلسفه است. جایی که من در نهایت به واقعا درک معنای کلمه کارما و روش های مختلف آن استفاده می شود و معنای آنها. وجود دارد برای من هنوز یک دانش آموز من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن این “سرنوشت” مسیر.

پس از کجا پول خوب می آیند ؟ پول اقدام بخشی از راه من است که من می خواهم به استفاده از برای ترکیب این دو.

همه ما شنیده از “راز” یا قانون جذب, چگونه در مورد سرنوشت دانه ؟

این است که در آن همه آغاز شده و تمام افکار مثبت, قانون جاذبه و چشم انداز تخته همه می توانم بگویم این است که تبتیها آن نوشته شده و مورخ به هزاران سال پس اطلاعات خود را احتمالا دقیق ترین. هر که آمد پس از آن فقط کمک به آن را آسان تر برای ما به درک.

پس چه خوب دانه دانه که من با اشاره به در اینجا افکار است که ما می خواهید به اتفاق می افتد در زندگی ما است. ما در بوته تعداد دانه در کاشت تعداد دانه اضافه کردن اطلاعات به ذهن ناخودآگاه خود را و انتشار آن است. آن را ممکن است به این معنی نیست که من فکر می کنم در مورد این کار بیشتر از آن ممکن است این معنی است که تصمیم گیری در مورد یک موضوع به عنوان هر چیزی که شما می خواهید به اتفاق می افتد شخصا و یا حرفه ای بوته تعداد دانه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *