آیین هندو کارما و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه برای قرن ها بوده است اما تنها به تازگی آن را به چشم oif جهان از طریق کتاب و دی وی دی ‘راز’. یک بار شناخته شده تنها در نیویورک موفق کسب و کار مردان و زنان در زمان ما و زمان قبل از ما قانون جاذبه تبدیل شده است گسترده گسترش پدیده اجازه می دهد فقط در مورد هر کسی که برای بهره مندی از گسترده قدرت های جهان است.

راز قانون جاذبه کار می کند با شما اعتقاد به چیزی به شدت آن آشکار خود را به واقعیت است. اگر این برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که از X-Files, فقط به من گوش میدی.

آموزه قانون به ما بگویید که هر چه در جهان با ما و برای ما در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد به نفع ما است. واقعا مهار قدرت با استفاده از قانون ما نمی توانیم تمرکز بر روی آنچه که ما لازم نیست و یا آنچه ما نیاز داریم در عوض ما باید به این باور است که ما باید بیشتر در آینده است. ما باید بیشتر شادی بیشتر پول بیشتر و بیشتر در کودکان است. آنچه تا کنون شما تمایل واقعی در زندگی شما باید تمرکز بر باور آن خواهد آمد درست است.

اگر تمرکز شما به اندازه کافی سخت و واقعا بر این باورند با توجه به قانون را تغییر و به شما تجربه لذت واقعی از قانون جذب در کار زندگی خود را.

پاسخ متناسب به این معادله از آنجا که ما درو آنچه ما ایجاد. آنچه ما را به جهان و افکار شادی یا افکار نفرت می تواند به ما می آیند. خوب است که در واقع جلوه ای از ما خشم و حرص و آز و ناخشنودی یا بدبختی. اگر ما در ایجاد این چیزها آنها به ما می آیند.

قانون جاذبه مدیون زیادی به هندو مفهوم کارما و دارما. کارما به معنی علت و معلول است. هر یک از ما متفاوت است و از این رو منجر متفاوت به زندگی ما. اما ما خودمان را درو نتایج ما انجام. رفتار خوب نژاد نتایج خوب است. دارما مربوط است به قانون جاذبه به عنوان دارما معنی و هدف در زندگی است. هر یک از ما دارای یک هدف در زندگی است. قانون جذب صحبت می کند به شناسایی هدف از زندگی آنهایی که از طریق کشف خود. آیین هندو فرض این پایان به جهانی رفاهی, تمدید قانون جاذبه است.

باستانی هندو آموزه موعظه این ایده که یک نفر در جهان وابسته به او فکر و شیوه های. باستان و فلسفه هندو فرض کنید که یک نفر در دوره ای از زندگی خود را تعیین می شود انجام در قبل از تولد است. این به معنی این است که اگر کسی تا به حال کمک قابل توجهی به جهانی خوبی در زندگی گذشته خود را, آنها به احتمال زیاد به دنبال همان مسیر خود را در زندگی بعدی.

تفکر مثبت است که بارها به نقل از عبارت در قانون جاذبه نیز می یابد و جای خود را در آیین هندو است. یکی که خوش در نگرش خود نسبت به زندگی, تلاش برای پایان مثبت به موجب آن او را برای پیدا کردن شادی. این شادی با توجه به آیین هندو به این معنی نیست که ثروت و یا قدرت اما احساس رضایت و احساس کامل.

هر دو آیین هندو و قانون جاذبه فرض مفهوم وحدت معنوی. وحدت معنوی و امتیاز به روان صداقت. ذهن باید کاملا روشن از ماموریت آن و این باید مربوط در اقدامات. ذهن با توجه به هر دو آیین هندو و قانون جاذبه باید قادر به مقاومت در برابر تمام خارجی اختلالات و متمرکز باقی می ماند در آنچه در آن می خواهد برای رسیدن به. وسیله یا راه هایی برای رسیدن به پایان ممکن است تغییر کند در این دوره از عمل, اما نه پایان.

آیین هندو تعریف پایان به عنوان چیزی انتزاعی است. این موفقیت از آنهایی که شکیبایی و پشتکار است. آن را اشاره نمی کند به موفقیت مالی و یا به دست آوردن قدرت. موفقیت یک دولت از ذهن, احساس, انجام, احساس رضایت. این است آنچه که به عنوان وفور توسط قانون جاذبه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *