چگونه به فراوانی آهنربا

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برای بسیاری از ما یکی از اهداف اصلی ما در زندگی این است که زندگی در فراوانی. هیچ کس می خواهد به احساس به عنوان اگر آنها در حال مبارزه است و آنها نمی توانند همیشه به نظر می رسد برای به دست آوردن فراوانی است. تفاوت معنی داری وجود دارد بین تمایل فراوانی و در واقع در حال فراوان است. اگر شما طلب فراوانی واقعا وجود دارد هیچ دلیلی که شما نمی تواند فراوانی آهنربا. این یک تصور غلط است که به وفور نمی توان دست یافت. چه کلیدی است برای به دست آوردن درک درستی در مورد چگونگی استفاده از ذهن خود کار می کند.

هنگامی که شما متوجه است که آن زمان برای شروع زندگی در فراوانی آن بسیار مهم است که شما را به یک شرکت قصد. بدترین راه برای سعی کنید برای انجام هر هدف این است که به تردید زیرا با این نوع طرز فکر شما در حال نشان دادن ذهن ناخودآگاه خود را که شما خودت را باور نمی. شما نمی توانید تصمیم بگیرید که به فراوان یک روز و سپس آرزو می کنم شما تا به حال خود را پیر متوسط زندگی دوباره روز بعد. همانطور که می رود, “مثل یک تمبر پستی. چوب به یک چیز تا زمانی که شما وجود دارد.” اگر شما به طور مداوم شکایت در مورد داشتن کافی نیست فراوانی در زندگی خود و در عین حال شما نمی گرفتن هر مرحله برای تغییر شرایط خود را, سپس شما واقعا باید چیزی برای شکایت در مورد. به جای همیشه شکم درد استفاده از خود را در حال خواسته به ایجاد انگیزه شما را به تغییر از یک زندگی از عدم به زندگی از فراوانی است.

به منظور فراوانی آهنربا شما باید برای آموزش ذهن خود را به تغییر به فراوانی پارادایم. دائما در حال فکر کردن است که شما هرگز قادر خواهد بود به زندگی نوع زندگی شما همیشه می خواستم من تضمین می کنند که فراوانی هرگز زندگی خود را وارد کنید. اگر شما عادت به تفکر مثبت افکار شما احتمالا احساس بی دست و پا زمانی که شما شروع آگاهانه تغییر تفکر خود را. اگر چه ممکن است برخی از زمان برای تنظیم به خود راه جدید فکر کردن مطمئن شوید که شما نمی دهد! اگر شما را ترک کنید قبل از شما در رسیدن به هدف خود را و سپس شما از دست فراوانی است که در انتظار شما برای رسیدن و آن را!

در حالی که افکار فراوانی است که مهم است به همان اندازه مهم است به تصویر خود در حال فراوانی آهنربا. می توان آن را مفید برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره است که تصاویری از زندگی مورد نظر شما. آیا آن را یک نقطه نه صرفا تمرکز بر روی فقط مادی خواسته. رسیدن به آنها ممکن است لزوما شما را خوشحال. شما نیاز به خودتان بپرسید چه فراوانی ميانگين به شما و آنچه شما واقعا تمایل.

تبدیل شدن به یک فراوانی آهنربا به این معنا نیست که شما نشستن در ته قنداق تفنگ خود را و نه چیزی را انجام دهد. شما هنوز هم نیاز به اقدامات. اگر الهام گرفته از ایده های است که کمک خواهد کرد که شما ایجاد فراوانی در منطقه ای که شما به دنبال می آید, شما باید به دنبال تا با عمل است. یک ایده این است که تراز وسط قرار دارد به قلب خود را به احتمال زیاد به احساس مانند کار سخت و نبايد شما را در حالت مبارزه است.

نگه دارید در ذهن اگر شما تجربه یک شکست مهم است که شما اقامت متمرکز در رویای خود را. به جای اجازه می دهد خودتان را به تجربه شک همیشه نگه داشتن افکار مثبت است. هنگامی که شما متوجه است که شما واقعا سزاوار فراوانی و شروع به انتظار آن خواهد بود آسان تر برای فراوانی به زندگی خود را وارد کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.