اجازه دهید آزادی حلقه با آزادی می آید قدرت انتخاب عشق یا نفرت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من تثبیت شده با آزادی است اما آزادی بیان در می آید قدرت را انتخاب کنید. آزادی در انتخاب عشق یا نفرت; حرکت به جلو و یا راکد ماندن; باشد پیروز می شود و یا یک قربانی; به خنده یا گریه; برای دیدن خوب در هر وضعیت یا نه. شما را انتخاب کنید. بدون قدرت انتخاب ما آزاد نیست; قدرت انتخاب نیاز به مسئولیت. انتخاب مانند تنفس; شما نمی تواند اجتناب از آن است.

زمانی که همه چیز در حال کار در زندگی ما, ما با افتخار را به اعتبار. اما زمانی که این حوادث در زندگی ما هستند که ما را وادار به خارج از منطقه راحتی ما به یک رشد منطقه ما مقصر همه و همه چیز در اطراف ما. ما سریع به سرزنش که “بد جالوت” باعث مشکلات ما است. اغلب در این میان مشکل ما داخلی دیوید به عنوان کوچک و آماده برای یک چالش بزرگ است. ما خودمان بگویم که بعد از همه 1 سموئیل 17 واقعا نه چیزی برای ما ندارد. بنابراین ورزش ما قدرت انتخاب ما را انتخاب کنید ترس است. هنگامی که ما انجام این کار ما در واقع دست کم گرفت قدرت درونی ما دوید.

زمانی که نیروهای زندگی ما را از منطقه راحتی ما مجبور به آمدن چهره به چهره با همه است که نیاز به شفا در زندگی خود ما. این murkiness که ما پوشش داده شده تا برای چنین مدت طولانی شروع به تراوش به جهان ما نیاز به ما در نهایت به تسخیر آن را قبل از ما می تواند حرکت به سوی اهداف ما است.

آمدن چهره به چهره با آنچه ما از ترس کار سخت است اما لازم است اگر ما می رویم به انجام برسانند سرنوشت ما. که در آن برای شروع چیزی است که باعث می شود بیشتر احساس وحشت و نگرانی. بنابراین من شروع به جایی که شما هستند. با استفاده از قدرت درونی خود دیوید یک آغاز است.

برای اولین بار تصمیم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به تسخیر خود ترس است. بدون یک تصمیم به حرکت به جلو بدون توجه به آنچه شما هرگز ملاقات موفقیت خود را.

و سپس ایجاد یک طرح برای زندگی جدید خود را. چگونه بسیاری از روز شما کار خواهد کرد ؟ چگونه شما خود را صرف شب و روزهای هفته تا کی? چه دوستان جدید خود را دوست دارید ؟ که در آن شما تعطیلات ؟ اگر این تصاویر بسیار دشوار را برای شما به حفظ و سپس ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره, اما به یاد داشته باشید, چشم انداز تخته هیچ جایگزینی برای اقدام است. چشم انداز تخته مفید برای کمک به سازماندهی افکار و ایده های شما.

بعدی شناسایی تمام چیزهایی که شما باید برای آن سپاسگزار. هنگامی که شما هستند در این میان یک چالش ما شکایت در مورد چه چیزی اشتباه است با زندگی ما. آن است که انجام این کار زمان بحران است که ما باید به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از چیزهای خوب nestled در زندگی ما است.

عفو و بخشش یکی از با ارزش ترین هدیه ما می توانیم خودمان را. قبل از ما می تواند به جلو حرکت می کند احساسات منفی باید حل و فصل شود. آمدن به شرایط با هر گونه خشم شما احساس می کنید در مورد هر رویداد شرایط یا فرد. این یک گام رادیکال اما انتخاب برای پیدا کردن خوب است که درس به خاک سپرده شد در میان خشم خود را آشکار خواهد شد چه داستان که شما گره خورده است. یک بار شناسایی کرده اند, شما می توانید مراحل را به unbind خود را از فرسوده داستان.

در حال حاضر حرکت چشم انداز خود را به عمل است. لیستی از اقداماتی که باید در نظر گرفته شود. شما باید 3 تا 5 اقدامات در روز برای رسیدن به اهداف خود.

در حال حاضر باز کردن خودتان از هر چیزی شما را عقب نگه داشتن. برو جلو و ایجاد کنید.

به یاد داشته باشید زندگی خیلی کوتاه است برای نوشیدن ارزان شامپاین. زندگی می کنند زندگی شما تصور کرده اند. رویای بزرگ!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *