Facebook logo

سرپرست استقلال: فیفا به شکایت شما می‌خندند!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش فارس، سعید رمضانی در خصوص نشستی که امروز با احمد سعادتمند و اعضای کادر پزشکی استقلال برگزار کرد، اظهار داشت: روز گذشته یک تست از بازیکنان ما گرفتند و قرار است امروز مجدداً تست بگیرند. به سازمان لیگ نامه نوشتیم که به جای ۹ نفر، از تمامی بازیکنان تست بگیرند. اصلاً شاید ما دروغ می‌گوییم و تست بقیه بازیکنان‌مان هم مثبت باشد.

وی افزود: دو روز است دارم از مسؤولان سازمان لیگ سوال می‌کنم این ۲۵ درصد را از کجا و بر چه مبنایی قانون کرده‌اند، ولی هیچکس جوابگو نیست و جوابی ندارند که بدهند. اول سوال کردم اگر سه دروازه‌بان یک تیم کرونا بگیرند تکلیف چیست و سوال دوم من این است که اگر سرمربی و دو دستیارش به این ویروس مبتلا شوند، چه کسی باید تیم را تمرین بدهد؟ اگر شما جوابی گرفتید ما هم گرفتیم.

سرپرست تیم استقلال خاطر نشان کرد: برای دوستانی که شوی دیشب را اجرا کردند، متأسفم. آقایان تیم‌هایشان را داخل زمین بردند و گرم کردند و بعد از آن هم بیانیه دادند و گفتند به فیفا شکایت می‌کنیم. از این حرف خنده‌تان نمی‌گیرد؟ اگر کسی به فیفا شکایت کند، ابتدا باید دلیل بیاورد. فقط کافی است فیفا بشنود که استقلال برای جلوگیری از شیوع بیماری مانع از حضور تیمش در یک مسابقه شده است. آن وقت ببینید فیفا چه پاسخی خواهد داد.

وی ادامه داد: این همه درگیری داریم؛ آن وقت شنیده‌ایم آقای سهیل مهدی مصاحبه کرده و مدعی شده بقیه بازیکنانی که کرونا ندارند باید تمرینات‌شان را شروع کنند. این حرف واقعا از یک مقام مسؤول بعید است. اگر چنین صحبتی انجام شده که شنیده‌ام در تلویزیون مصاحبه صورت گرفته باید منطقی پشت آن باشد. واقعاً آیا می‌دانند فوتبال چه بازی است؟ مگر فوتبال ورزش انفرادی است که بقیه اعضای تیم آن بروند و تمرین کنند؟

رمضانی خاطر نشان کرد: اگر می‌خواهند بگویند مسابقات به هر قیمتی باید برگزار شود، ایرادی ندارد، ولی فقط یک نفر مسؤولیت این کار را بر عهده بگیرد. اگر ستاد کرونا مسول است، این را اعلام کند و اگر سازمان لیگ یا فدراسیون پزشکی ورزشی مسؤولیت دارد، بگویند تا ما در جریان باشیم. متأسفانه به جای آنکه یک نفر حال بازیکنان کرونایی تیم ما را بپرسد، همه به دنبال نتیجه سه بر صفر و عدم برگزاری یک تیم در مسابقه و از اینگونه مباحث هستند.

وی ضمن انتقاد از تصمیم‌گیرندگان برگزاری لیگ، عنوان کرد: صبح امروز نشستی را با مدیرعامل برگزار کردیم تا ببینیم باید چه کنیم. پیش از شروع مسابقات هم همه چیز را به وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی گفتیم، اما کاملاً مشخص است که لیگ بی‌برنامه آغاز شده و هیچ تفکری پشت آن صورت نگرفته است. اتفاقاً استقلال باید شاکی باشد که بازیکنانش کرونا گرفتند و سلامتی‌شان به خطر افتاده، اما عجیب است که آقایان می‌خواهند از ما راستی‌آزمایی کنند. این حرف‌ها دردناک است و ما را آزار می‌دهد. به قول معروف نمی‌دانیم بخندیم یا گریه کنیم. خنده ما از گریه غم‌انگیزتر است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *