ذهن ناخودآگاه خود را و چرا از آن بسیار مهم است

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا شما می دانید که شما باید حداقل دو ذهن? برخی از کارشناسان بر این باورند که انسان باید ذهن ما را ساده نگه داشتن آن در این مقاله است. شما باید ذهن خودآگاه شما است که فعال زمانی که شما هستند. آن را پر می کند سر خود را با پچ پچ در همه زمان ها.

پس از آن وجود دارد که ذهن ناخودآگاه خود را که هرگز نمی خوابد. آن را به یاد همه چیز و همه ارزش ها و باورها. این اشکال که شما و اینکه آیا شما موفق خواهد بود یا نه. خوشبختانه شما می توانید تغییر دهید و چه ذخیره شده در ذهن ناخودآگاه خود را.

ناخودآگاه خود را نمی مراقبت در مورد خوب و بد

شاید “مراقبت می کند” است و نه حق term – قادر به تشخیص بین خوب و بد است که احتمالا بیشتر مناسب است. ذهن ناخودآگاه شما را قبول کند هر گونه اطلاعات است که شما به آن غذا است. بیشتر است که شما فکر می کنم و عمل می کنند که اطلاعات قوی تر از آن می شود.

در اینجا یک مثال است. اگر شما تا به حال یک تجربه بد در زندگی خود را و سپس این می تواند تبدیل به یک ترس غیر منطقی در ذهن ناخودآگاه خود را. بیایید می گویند که شما مجبور به صحبت می کنند در آن نمی باشد. شما به شدت خجالت این رویداد و شما نمی خواهید به تجربه این دوباره.

بنابراین شما ایجاد باور در ناخودآگاه شما است که شما نمی توانید صحبت های عمومی. شما برای جلوگیری از هر فرصت ممکن به صحبت می کنند و این موجب تقویت این باور در ناخودآگاه خود را. این است یک چیز بد برای شما اما ناخودآگاه خود مراقبت می کند. همه آن را می خواهد برای محافظت از شما.

اگر شما افکار منفی در مورد یک چیز خاص و یا رویداد و سپس این را به صورت یک باور محدود کننده در ذهن ناخودآگاه خود را. بنابراین اگر شما یک هدف برای پیدا کردن کار بالاتر پرداخت و سپس یکی از مهارت های که شما نیاز دارید این است که به احتمال زیاد توانایی در صحبت های عمومی.

ذهن خودآگاه شما است دروازه بان

همه چیز است که در ذهن ناخودآگاه خود اجازه داده شده تا پایان وجود دارد از طریق ذهن خودآگاه خود را. بنابراین اگر شما به طور مداوم افکار منفی در مورد زبان عمومی و سپس شما در حال گفتن ذهن ناخودآگاه خود را برای محافظت از شما از آن است.

خبر خوب در اینجا این است که شما می توانید افکار خود را در ذهن خودآگاه خود را برای حذف و یا جایگزین باورهای محدود کننده در ناخودآگاه خود را. این چیزی است که شما نیاز به کار بر روی آن است و نه سحر و جادو. شما باید به طور مداوم اگر شما می خواهید برای ایجاد تغییرات به ناخودآگاه خود را.

خنثی کردن افکار منفی

شما می توانید خنثی کردن افکار منفی که شما تجربه با آنهایی که مثبت. بنابراین اگر شما یک فکر است که می گوید: “من می توانم صحبت می کنند هرگز در” شما می توانید خنثی کردن این “من می توانم صحبت می کنند در آنجا که من می تواند هر چیزی را انجام دهید”.

با خنثی کردن افکار منفی خود را در این راه شما را ارسال سیگنال مناسب به ذهن ناخودآگاه خود را برای هموار کردن راه برای هر گونه تغییر باورهای محدود کننده. گام بعدی در این فرایند است برای نشان دادن ناخودآگاه خود را که شما واقعا معنی کسب و کار با در نظر گرفتن عمل است.

مقابله با ترس غیر منطقی

هر چه ترس غیر منطقی شما بهترین راه برای مقابله با آنها این است که فقط آن را انجام دهد به هر حال. بنابراین اگر شما ترس از صحبت های عمومی و سپس خارج وجود دارد و انجام برخی از صحبت های عمومی! شما می توانید شروع به در یک راه کوچک با مخاطبان است. یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد این موضوع و تمرین به طور منظم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.