7 اقدامات انجام فراوانی برای آگاهی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به تجربه فراوانی بیشتر در زندگی خود این ماده تغییر تفکر خود را و احساس را در یک راه مثبت تر. اگر شما جدی در اینجا 7 اقدامات به انجام یک تغییر در آگاهی.

1. سخاوتمندانه. بیشتر به شما در ذخیره کردن پول خود و وقت و محبت کمتر زمان و مهربانی خواهد شد و جریان را به زندگی خود را. اگر شما به خودتان پیدا کنید تعجب کنید که چگونه شما می توانید پول بیشتر دادن آن را امتحان کنید به دور است. این به این معنا نیست که شما باید به بی دقتی و هدیه دادن پول خود را قبل از در نظر گرفتن مراقبت از خود را در مسئولیت های مالی و خانواده خود را, اما آن را به یک عادت به دادن پول به کسانی که به آنها نیاز دارید. اگر شما واقعا نمی توانیم به دور پول داوطلبانه وقت خود را برای کمک به کسانی که نیاز دارند. هنگامی که شما یاد بگیرند که آن را واقعا بهتر را نسبت به دریافت شما می توانید پیدا کردن همه چیز شروع به نوبه خود در اطراف در زندگی خود را.

2. اعتماد دارند. این مهم است که برای جلوگیری از نگرانی در مورد ارائه. البته شما نباید کار خود را ترک و نشستن بر روی نیمکت در تمام طول روز در انتظار شخص دیگری را برای شما فراهم جای این بدان معنی است که در حالی که شما نباید نگران باشید و اخم بیش از چگونه نیازهای خود را در حال رفتن به ملاقات کرد. شما باید اعتماد است که شما را تجربه فراوانی و باید برای مقابله با هر نوع کمبود است.

3. مثبت صحبت می کنند. هنگامی که شما در حال انتظار برای فراوانی به آشکار آن است که وسوسه انگیز برای تبدیل شدن به بی تاب و شروع به شکایت در مورد آنچه که شما لازم نیست. به جای فکر کردن در مورد آنچه شما لازم نیست که استفاده از ذهن خود را به فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را.

4. می گویند تصدیق. همانطور که شما در حال یادگیری به تمرکز بر روی زندگی ایده آل آن است که مفید به تصدیق می گویند که تا خواسته های خود را. هنگامی که شما احساس وسوسه به بحث در مورد پول شما لازم نیست که در این لحظه به جای تصدیق “من بیش از به اندازه کافی پول و تمام نیازهای من همیشه ملاقات کرد.” نگران نباشید اگر شما احساس احمقانه انجام این کار در ابتدا هنگامی که شما از آن آویزان شما احساس قدرت و اعتماد به نفس است که اظهارات مثبت خود را در راه خود را به یک واقعیت است.

5. اطراف خود را با افراد مثبت است. به عنوان شما در حال توسعه خود را تصدیق و مثبت خود را با طرز فکر شما احتمالا برخورد مردم که حاضر به حمایت از اهداف خود را. وقتی این اتفاق می افتد نگران نباشید, با این حال, آن است که یک ایده خوب به دنبال افراد همفکر است که می توان حمایت از شما.

6. ممنون. به منظور در فراوانی زندگی می کنند, آن مهم است به خاطر چیزهایی که در زندگی شما. حتی اگر آن چیزی است که به عنوان ساده به عنوان که خدا را شکر سه وعده غذا در روز سعی کنید به دولت چیزی است که شما خدا را شکر به صورت روزانه.

7. بود که منو ببخشی. شما نمی توانید استطاعت به هر نوع منفی را در زندگی خود و برگزاری بخشش در برابر کسی است که یکی از بدترین نوع منفی. هر بار که کسی اشتباهات شما از خود بپرسید اگر برگزاری کینه در برابر آنها مهم تر از احساس گسترده. این کمک خواهد کرد که شما را به یادگیری هنر واقعا آمرزنده دیگران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *