انرژی اسرار است که می تواند زندگی شما را متحول: قسمت 1

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چه می شود اگر… با اضافه کردن دو عبارت ساده… شما اساسا می تواند زندگی خود را تغییر دهید? اگر این کلمات قدرت به آشکار به وجود هر چیزی شما همیشه می خواستم ؟ شما قوی تر از شما گفته شده است و بر این باور اند تا به حال.

هر کس می خواهد به آشکار رویاهای خود را به واقعیت فیزیکی هواپیما. یکی از ساده ترین عادات به فرم است که به تولید سریعترین تظاهرات فیزیکی در حال “من” اظهارات. ساده ترین راه برای شروع به استفاده از “من” بیانیه است برای به دست آوردن 3 5 شاخص کارت و نوشتن آنچه شما می خواهید برای دیدن آمده در مورد خود را در زندگی روانی معنوی و جسمی. نمونه خواهد بود بدن: “من حفظ وزن ایده آل من” احساسات: “من در رابطه با یک مرد/زن است که دوست موفق و غیره.” فیزیکی: “من تجلی به اندازه کافی پول به صورت روزانه به زندگی آرزو دارم.” روحانی: “من مراقبه 15 دقیقه در روز… من در صلح و آرامش در زندگی من است.”

یک کلمه از احتیاط… توجه به اظهارات منفی می شنوید در اطراف شما و کسانی که شما را در زندگی خود را. نمونه خواهد بود: “من بیمار هستم” “من ضعیف” “من خسته هستم” ، به یاد داشته باشید من یک “من” بیانیه همچنین. به عنوان یک آزمایش تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از زمان شما می شنوید و یا می گویند منفی “من” بیانیه ای در یک روز. شما ممکن است تعجب در چیزهایی که شما در حال صحبت کردن به وجود”.

خواندن شما اول کارت چند بار; هنگامی که شما از خواب بیدار هر روز صبح و قبل از رفتن به رختخواب هر شب. اضافه شده اثر خود را بخوانید “من” بیانیه در 11:11 صبح و/یا 11:11 در شب. به یاد داشته باشید به منظور به طور موثر آشکار شما باید “بود” چه شما می خواهید به فاش کردن. شما ممکن است بخواهید به خود را بنویسید “من” بیانیه در چند شاخص مختلف کارت و نگه داشتن آنها را در دفتر در ماشین و غیره. شما بی نهایت بودن قادر به ایجاد هر چیزی و همه چیز قابل تصور است.

یکی دیگر از ابزار برای اضافه کردن در هنگام کار بر روی خود را “من” در حال چشم انداز تخته. در حالی که من از طرفداران استفاده از تخته چشم انداز بهتر است برای ذهن ناخودآگاه خود را به دو. یکی برای قرار دادن آنچه شما می خواهم به صحبت می کنند/آشکار به وجود دیگر برای قرار دادن چیزهایی که شما در حال حاضر آشکار. این یک یادآوری است که “هیچ چیز” به آشکار بر آشکار و اثبات شده است.

از آن لذت ببرید تجلی! همه چیز فوق العاده در زندگی این است که جذب به شادی. خلاق باشید و شما به سرعت نتایج را ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.