چگونه به استفاده از قدرت تجسم به آشکار رفاه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

تجسم توانایی دیدن تصاویر ذهنی هستند که در حال حاضر ما در واقعیت فیزیکی و یا هواپیما. این تصاویر ذهنی هستند باعث کلمات و پیشنهادات و القایی. معمولا یک پزشک و یا حرفه ای هیپنوتیزم با استفاده از تجسم به شما کمک کند رسیدن به یک خلق و خوی خاص و یا دولت از ذهن است.

تجسم استفاده شده است به طور گسترده توسط پزشکان, آرامش درمانگران و hypnotherapists و پزشکان. برای مثال گاهی اوقات یک پزشک ممکن است به یک بیمار یک تجسم ورزش به انجام قبل و پس از جراحی ، این تجسم خواهد بود طراحی شده برای کمک به بیمار با روند شفا.

در زندگی واقعی بسیاری از مردم با استفاده از تجسم به طور موثر به بهبود زندگی خود و رسیدن به فراوانی و رفاه. شما همچنین می توانید با استفاده از قدرت تجسم به هر آنچه شما می خواهید در زندگی خود را. خود را به ارمغان بیاورد تصویر ذهنی یا ایده به ذهن اغلب و تمرکز بر روی آن. بسیاری از مردم کشف کرده اند که ایجاد تصاویر در ذهن خود در رابطه با افکار کمک به آنها در رسیدن به آنچه در زندگی می خواهید به طور موثر.

برخی از افراد ادعا می کنند که آنها می توانند به وضوح تجسم و یا دیدن تصاویر در ذهن خود چشم در حالی که دیگران به شما بگویم که آنها نمی توانند تجسم در همه. برخی از مردم می گویند که هیچ چیز اتفاق می افتد در ذهن خود را هنگامی که آنها به تجسم و یا اگر آنها آن را امتحان کنید به آن را انجام دهد خود را. این اصطلاح به معنی تجسم قادر به دیدن اما این به آن معنا نیست که ما با استفاده از فیزیکی ما چشم اما تنها یادآوری تصاویر ذهنی است. بنابراین زمانی که لازم است ما می توانیم تجسم یا تصور کنید که همه چیز اتفاق می افتد در ذهن ما و در ناخودآگاه ما خواهد شد مراقبت از جزئیات.

زمانی که افراد استراحت و اجازه می دهد بدن خود را به بخشی از تجربه تجسم آنها قادر خواهد بود برای لذت بردن از تصاویر ذهنی به عنوان اگر آنها اتفاق می افتد در حال حاضر. تنها نیاز به چیزهایی اتفاق می افتد سریع تر برای شما به تصور ذهنی به عنوان آنها در حال حاضر اتفاق می افتد در حال حاضر. دیگر از ترفند این است که وانمود کند که هر آنچه که شما در حال تجسم است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

به همین دلیل است که تجسم بسیار مهم در تجلی?

با قرار دادن افکار و توجه به چیزی که شما می خواهید به آشکار شما هستند و به آن قدرت بیشتری به رشد و توسعه است. ما همه انرژی و ما همه به هم پیوسته. ما افکار انرژی هستند و به سرعت در حال سفر. اما افکار تصادفی نمی خواهد شما را به جایی که شما می خواهید برای رفتن اگر شما نمی خوراک آنها را به درستی با کمک تصاویر یا کلمات.

افکار و تصاویر خود را منحصر به فرد انرژی مغناطیسی که جذب مشابه انرژی است. اگر شما به عنوان مثال می خواهید به فاش کردن یک کار بهتر و یا یک ماشین خوب فکر خود است که واقعا قدرتمند و شروع به ارسال سیگنال به جهان است که شما می خواهید به کسانی که همه چیز در زندگی شما است. اما هنگامی که شما اضافه کردن تصاویر و یا تصاویر را به کسانی که افکار شما در حال توانمندسازی آنها و ایجاد یک بهتر ارتباط بین آنچه شما می خواهید به اتفاق می افتد و آنچه در مغز شما باید به عنوان یک مرجع پس از آن قادر به تشخیص آن پس از آن است که محقق در شکل فیزیکی.

به سادگی با داشتن یک ایده و یا مایل یک شیء یا وضعیت اتفاق می افتد آن است که کافی نیست. ما باید به این شکل با استفاده از تصاویر و اشکال و رنگ و جزئیات به عنوان بسیاری که ممکن است. این به معنی استفاده مناسب از توانایی خود را برای ایجاد تصاویر و یا “تظاهر” است که شما آنها را به عنوان اتفاق می افتد در این زمان فضا و زمان. نیز وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد در روند.

تجلی آنچه که شما می خواهید یک ماده فعال و خلاق مشارکت بین مغز خود را در رابطه با ایده ها و تصاویری. نیز وجود دارد یک جزء از تسلیم و اعتماد این است که رفتن به محقق در شکل فیزیکی. بخش اول از تظاهر به معنی فعال خلاقیت و قصد دوم بخشی از آن را با قصد ما و تسلیم شدن.

این فرایند تجسم و ایجاد فعال قرار می دهد در حرکت فکر کردم اشکال و انرژی که ما در جهان به عنوان یک پتانسیل تجلی. این است که فراتر از تفکر مثبت و یا تفکر صرف. ما در حال آماده سازی مغز ما را به قبول این ایده ها و افکار درست و گام بعدی این است که به انتظار این چیزها اتفاق می افتد. چه تصاویری و تصاویر انجام دهید این است برای کمک به ما در ایجاد این ایده ها و افکار وضوح بیشتر.

چگونه به تجسم?

اول ایجاد لیست خود را از چیزهایی که شما می خواهید به اتفاق می افتد شما نیاز به احساس واقعا خوب در مورد این لیست احساسات خود را خواهد هدایت خود را اگر شما احساس خوب, خوشحال و هیجان زده در مورد آن این احساسات خوب هستند مراجع است. اگر شما تجربه مورد چیزی شک در لیست شما بهتر است به آن را حذف کنید تا زمانی که ذهن ناخودآگاه خود را در تراز خود را با افکار و قبول این عنوان پتانسیل حقایق.

• ایجاد یک لیست از چیزهایی که شما می خواهید به فاش کردن.

• نگه داشتن لیست خود را واقع بینانه در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن بیشتر چیزهایی که بعد

• استفاده از اظهارات مثبت و نگه داشتن لیستی از چیزهایی که در حال حاضر

• عنوان مختصر به عنوان امکان پذیر است و بدون شک یا تردید

• اگر آن است که یک شی تصور کنید خودتان را با شی

• اگر این وضعیت تصور کنید که خود را تجربه مورد نظر وضعیت.

• اگر آن فرد تصور کنید خودتان را در حال و یا صحبت کردن با آن شخص.

شما ممکن است صرف تنها چند دقیقه تجسم این لیست و یا به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید سعی کنید برای اضافه کردن به عنوان جزئیات بیشتر به عنوان امکان پذیر است. آن است به خصوص موثر برای تجسم در اوایل صبح و یا قبل از رفتن به خواب. انتخاب بهترین زمان برای شما. سعی کنید برای ایجاد برخی از ثبات در اطراف این تجسم زمان پس از آن است که بخشی از شیوه زندگی خود را. لطفا از آن لذت ببرید با لیست و تصاویری. اگر شما نیاز به کمک بیشتر تجسم شما می توانید خرید یک تخته بولتن یک تخته سفید و یا مجله به شما کمک کند تجسم آنچه که مورد نظر شما.

تجسم باید یک تجربه لذت بخش مانند یک عمل خیال بافی. اما شما می دانید این است که نه فقط خیال بافی اما پذیرش این را به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر زمان و مکان است. شما در حال فریب ذهن خود را به باور آن است که اتفاق می افتد. ارسال انرژی از موفقیت به جهان بزرگ تصور می کردند. قصد شما نیز یک مرجع خوب استفاده از هدایت درونی خود را و خود را نگه دارید تصاویری واقع گرایانه و دقیق است.

تکرار این روند اغلب می تواند روزی 10 دقیقه یا نیم ساعت این است تا به شما بیشتر زمان نمی خواهد آن را سریع تر اتفاق می افتد آن است که فقط در قوام و چشم انداز قوی است که آن را آشکار.

خودتان آن را دریافت و دستیابی به آن است. به ادامه کار با این روند تا زمانی که شما رسیدن به هدف خود را.

تکرار آن هر روز در صورت امکان و یا کار خود را در هیئت مدیره چشم انداز هر روز با اضافه کردن تصاویر و عبارات و یا فقط نشستن در مقابل از هیئت مدیره خود را با قصد روانی است که این در حال رفتن به اتفاق می افتد به شما. هنگامی که شما تجسم وجود دارد و شما باید هر گونه شک و تردید. شک و تردید و یا خود-تخریب اعتقادات در راه انجام نمی دهد این افکار وارد ذهن خودآگاه خود را به دلیل آنها سعی خواهد کرد برای مختل کردن ایده های خود را. اجازه دهید آنها آمده و مانند یک نسیم ملایم بدون دادن آنها را هر بیشتر فکر می کردم.

ادامه این روند تا زمانی که شما پیدا کردن آن لذت بخش و جالب است. هنگامی که شما برخی از تغییرات را در آنها ایجاد تغییرات ما همیشه در حال تغییر ما از طبیعت پس ما تجسم هیئت مدیره را نیز تجربه برخی از تغییرات در طول یک هفته و یا ماه. اگر شما پیدا کنید که یک هدف یا آرزو اتحادش را تغییر مطمئن شوید که شما ایجاد یکی دیگر از مجموعه ای از اهداف روشن و یا شرایط. آن را نگه دارید تازه و قابل انعطاف است. باید انعطاف پذیر فراموش نمی کنم که ایده های خود را و یا هیئت مدیره چشم انداز باید حک شده در سنگ ایجاد تغییرات در زمانی که مورد نیاز است.

هنگامی که شما در رسیدن به اولین عنصر از تجسم خود را به مجموعه ای از تصاویر. به یاد داشته باشید به پت خود را به عقب هر زمان که شما آشکار چیزی که محقق شد زیرا شما قرار داده و تلاش بسیار به آن فکر نمی کنم آن را فقط اتفاق افتاده است به طور تصادفی یا اتفاقی. شما از آن ساخته شده اتفاق می افتد را از طریق تلاش های ذهنی. همانطور که می بینید این فرآیند اساسی تجلی است کاملا به سادگی. از آن لذت ببرید و لذت بردن از سوار شدن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *