آنچه که لینک از دست رفته?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در طول دهه گذشته شده است وجود دارد مقدار زیادی از رسانه ها و, انگیزشی, صحبت کردن زمان اختصاص داده شده به مفهوم تفکر مثبت است. به تازگی گروه خود کمک کرده اند با تمرکز توجه خود را بر فیلم ‘راز’ و نهایی قوانین جهان است. ‘راز’ وعده داده است که با به اندازه کافی مثبت تمرکز شما می توانید به دست آوردن قلب خود را بخواهد. بنابراین شما به تماشای ‘راز’ چند ده بار. شما باید فکر در مورد آنچه شما می خواهید و نشسته در صندلی خود را برای موفقیت و فراوانی به شما آمده است. شاید شما هنوز در انتظار. پس چرا چیزی اتفاق می افتد هنوز ؟ آیا شما مستحق یا ارزش به اندازه کافی برای به دست آوردن آنچه ‘راز’ وعده ؟ آیا شما هنوز چیزی در این چند ده بار شما را به تماشای فیلم – شاید شما خوابش برد.

بیایید آن روبرو هستند; همه ما دوست دارم به یک معجون سحر و جادو و یا یک کلید که آنلاک درب به فراوانی و تعالی در زندگی ما است. در واقع قرص های رژیم غذایی وجود دارد از آنجا که بسیاری از ما به دنبال برای ‘تعمیر سریع’. من آرزو می کنم که آن را همه به عنوان آسان به عنوان wiggling بینی خود را و خواسته خود را به نظر می رسد (من خواهد بود که برای اولین بار در خط که فرصت) اما واقعیت ساده این است – در آن طول می کشد بیش از مایل به رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند. در حال حاضر من نمی پرتاب گل در فیلم, تولید, آنها قطعا در مسیر درست. اما برای کسانی از ما که بدانم چه می, من آرزو می کنم به شناسایی قطعه گم شده. در آن طول می کشد متعهد اقدام و اعمال تمرکز به رویاهای خود را آشکار. “جریان انرژی که در آن توجه می رود!” این جاذبه اصل.

جاذبه اصل مشترک است و از نظر علمی تحقیق پدیده است. برای درک این اصل را در نظر بگیرید برای یک لحظه آخرین باری که شما خریداری یک خودرو پیراهن یا لباس. تا به حال متوجه چگونه قبل از خرید محصول شما بی اطلاع بودند چگونه بسیاری از دیگران در واقع دارای همان یکی است. پس از رانندگی کردن زیادی و یا مصرف خود را در لباس های جدید خانه خود را به شما متوجه بسیاری از این موارد را در مجاورت خود را. توجه شما را به تبدیل شدن به بیشتر متمرکز شده و کوک شده به آن است. ناپلئون هیل که این همه از حدود 75 سال پیش و مفهوم جدید نیست ،

بنابراین آنچه ما را به انجام اگر ما امید به رسیدن به و یا به دست آوردن خواسته های ما? خوب, در علاوه بر این به تمرکز توجه بر رویای ما باید برای به دست آوردن تعهد به اقدام لازم برای تولید نتایج ما به دنبال. به عبارت دیگر تجلی موفقیت و فراوانی نیاز به بیش از فقط فکر کردن در مورد آنها این است که در مورد نقشه برداری از یک طرح برای آنچه ما می خواهیم برای به دست آوردن در زندگی ما است. وقت آن است که برای به دست آوردن بسیاری خاص تر!

برخی از مردم توانایی به منظور توسعه واقعا تصاویر واضح از آنچه آنها می خواهند در ذهن خود است. دیگران نگاه به چشم انداز تخته آنها کمک خواهد کرد که نگه داشتن ذهن خود را متمرکز بر هدف. این ها همه بزرگ و قطعا دیدار با معیار اول از تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. اگر زمانی که فرصت های خود را در حال حاضر شما موفق به گرفتن قطعی اقدام پس از آن رویا به سادگی ورقه های دور.

در نظر گرفتن مراحل زیر برای شروع این فرایند در واقع دستیابی به رویاهای خود را:

مرحله 1: از خودتان بپرسید چه چیزی در آن است که شما واقعا می خواهید در زندگی خود را (یک شریک کسب و کار, دوست پسر, دوست دختر, همسر, و, پول و یا سفر به مکان های عجیب و غریب) و سپس دریافت یک تصویر واضح و روشن از آن شخص یا چیز است. مالکیت این ایده و آن را قانع کننده است. نتیجه باید آشکار و واضح است.

مرحله 2: ایجاد یک نقشه ذهنی از آنچه شما نیاز به انجام به طور خاص به منظور به دست آوردن آن نتیجه است. همه چیز شروع می شود با یک فکر ، بدون عمل, مفهوم تجلی به سادگی خواهد شد علت سرخوردگی.

مرحله 3: چشمان خود را ببندید و شروع به تنفس با تمرکز نفس. یک روش عالی برای یادگیری چگونه برای تمرکز نفس خود را به فکر می کنم در مورد تاج سر خود را به عنوان شما استنشاق و سپس تمرکز خود را بر روی دکمه شکم خود را به شما به عنوان بازدم. این کار را حداقل 3 بار به آرامی.

گام 4: اجازه می دهد ذهن خود را به تمرکز بر تمایل خود را و آنچه در آن به معنی به شما برای به دست آوردن آن است. ایجاد تصویر صداها و احساس موفقیت واضح و قانع کننده است. اجازه دهید دیگر هیچ فکر مزاحم شدن (به خصوص “اما اگر” افکار). مشاهده موفقیت خود را به عنوان مطلق. تجسم تمام مراحل شما نیاز به این را یک واقعیت و سپس شروع به ذهنی آنها را. احساس انرژی و شور و شوق برای این هدف است.

گام 5: تکرار حداقل دو بار در روز یک بار صبح و یک بار در شب. به عنوان فرصت بوجود می آیند در طول روز شروع به تمرکز تلاش خود را در حرکت و عمل است. نگه داشتن ذهن خود را در EWOP دولت: همه چیز در حال کار کاملا!

ممکن است برتری قابل اندازه گیری تبدیل شدن به یک بخشی از زندگی خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *