5 نکته برای مثبت خود صحبت کنید

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در هر ثانیه از هر روز شما در حال صحبت کردن برای خودتان. شما خودتان گفتن چیزهایی که در مورد خودتان در مورد دیگران و در مورد جهان اطراف شما. برخی از آن ممکن است مثبت خود صحبت کنید که شما را تشویق می کند اما برای بسیاری از مردم ما بحث خود ساخته شده است بسیاری از منفی, خود, شکست دادن افکار.

مثلا کسی که می خواهد برای رفتن بر روی یک رژیم غذایی است اما در گذشته شکست خورده اند ممکن است افکار مانند “چرا حتی امتحان کنید ؟ شما فقط دوباره شکست!” خیلی از این بحث خود منفی است که ناخودآگاه انجام می شود اما تاثیر آن بر ما چگونه فکر می کنم و آنچه که ما را در راه بزرگ است.

بهترین راه برای غلبه بر منفی صحبت خود به دنبال این راهنمایی سریع برای تبدیل آن به بحث خود مثبت است. اگر منفی صحبت خود کار می کند چرا که این مثبت ؟

1. خود منفی صحبت خود بر روی کاغذ.

دکتر فیل تبدیل شده است به صورت خط “شما نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی شما را تصدیق نکنیم” و این است که احساسات کامل برای تبدیل خود منفی صحبت خود به خود مثبت صحبت کنید. یک نوت بوک و شروع به نوشتن افکار منفی که در ذهن شما عبور. آیا این فقط برای یک روز و شما ببینید که چگونه بسیاری از افکار منفی شما را و چگونه آن را آوردن پایین.

2. آوردن افکار منفی به توقف ناگهانی.

لحظه ای که شما شروع به رسمیت شناختن یک فکر منفی خزنده به ذهن شما آن را متوقف کند از ادامه. شما حتی ممکن است نیاز به آن را, نقطهنظرات و یا صحبت قدرتمند کلمه مانند “توقف!” در ذهن خود را. این کار را هر زمان که شما یک فکر منفی و شما بهتر خواهد شد و بهتر و شناخت افکار منفی.

3. روشن کردن لیست خود را به یک جایگزین لیست.

را که در لیست شما جمع آوری شده از تمام افکار منفی خود را و آن را به یک لیست از بحث خود مثبت است. این اظهارات می تواند تکرار شود در سر خود را به عنوان یک جایگزین زمانی که شما شروع به یک فکر منفی در آینده است.

برای مثال هنگامی که شما شروع به فکر می کنم “من می توانم از دست دادن وزن من همیشه شکست” شما می توانید خودتان را متوقف و به خود بگویید “من می توانم انجام این کار اگر من واقعا ذهن من است.”

شما احتمالا نمی خواهد باور همه خود را خود مثبت صحبت از صمیم قلب اما در ادامه با استفاده از این ابزار و در نهایت آنها شروع به تبدیل شدن به بخشی از شما.

4. از خود بپرسید که چرا.

شروع به چالش کشیدن برخی از رایج ترین افکار منفی. چرا شما فکر می کنید این درست است ؟ دریافت به پایین منفی خود را و شما ممکن است آن را اثبات اشتباه و نالایق از وقت خود را.

از خودتان بپرسید “چرا ؟” و سپس همین سوال را از هر پاسخ تا زمانی که شما به چیزی عمیق تر است.

5. ممنوعیت واژه “نفرت” و “نمی توانم” را از فرهنگ لغت خود.

هر دو این کلمات بسیار قوی هستند و باید قدرت را به طور کامل له خلق و خوی خوب شما را حدس دوم خود آورد و شک به ذهن خود را. توجه ویژه ای به افکار منفی خود را و متوجه خواهید شد هنگامی که شما با استفاده از این دو واژه است. از آن خواهد شد به احتمال زیاد خیلی بیشتر از شما تا کنون متوجه شدم!

اگر شما از آنها بدم میاید خودتان و یا چیزهایی که در مورد خودتان و بر این باورند که شما نمی توانید همه چیز شما می خواهید به انجام, شما ایستاده در راه خود را از یک موفقیت انجام زندگی. خلاص شدن از شر این کلمات و شانس خود را برای غلبه بر منفی خود بحث بسیار بالاتر است.

این کمک می کند تا به یک لیست از affirmations مثبت است که شما می خواهم به این باور در مورد خودتان در آینده است. به نوبه خود این تصدیق به بحث خود مثبت در طول روز و آن کمک خواهد کرد از بین بردن افکار منفی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *