سه راه برای مهار 68 ثانیه از فکر خالص

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

با توجه به آبراهام هیکس شما نیاز 68 ثانیه از فکر خالص به آشکار یک معجزه است. شما را منتقل انرژی مثبت از قصد به جهان است. اگر یک رشته از افکار کارگردانی شده است به طور سیستماتیک و سازنده انرژی ارتعاش در فرکانس است که تساوی نتیجه مورد نظر به ارمغان می آورد و آن را به واقعیت فیزیکی.

چه کلیدی است فکر می کردم که رقیق نشده با منفی خود تخریب اعتقادات. فکر بود و کاملا روشن قصد. اگر شما می توانید فکر خالص پس از خالص فکر شما را افزایش می دهد تعدادی از احتراق امتیاز.

اصل توجه متمرکز

اصل توجه متمرکز بر ایالات متحده برای اولین بار است که فکر می رسد یک نقطه احتراق در 17 ثانیه خالص رقیق تمرکز. همانطور که همه ما می دانیم افکار معمولا به دنبال یکی پس از دیگری. بنابراین اگر وجود دارد یک فکر دوم است که در تراز با اولین اثر نمایی قدرتمند تر است.

اگر شما قادر به نگه داشتن فکر خالص برای 17 ثانیه انرژی گسترش است و معادل آن به 2000 عمل ساعت یا معادل مینی معجزه است. در پایان یکی دیگر از 17 ثانیه بعدی فکر combusts. شما 34 ثانیه است. انرژی گسترش است 20,000 عمل ساعت. با 68 ثانیه شما 2,000,000 عمل ساعت.

رقیق افکار

افکار است که “من می خواهم یک جدید و ماشین بزرگتر اما من نگران هستم که قیمت بنزین در حال رفتن برای کشتن من” “من می خواهم برای رفتن در تمام هزینه های پرداخت شده تعطیلات اما نگرانی من این است که من نمی تواند که چند روز خاموش” و یا “من می خواهم به انجام کاری که دوست دارم اما من بیش از حد ترس از ترک کار من است که من به خوبی” لغو کردن قصد اصلی. آیا همه این نمونه صدا برای شما آشنا ؟

اگر آنها شما نیاز به پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن درهم و برهمی از باورهای منفی دور. درست مانند هر عضله شما نیاز به ورزش و ذهن شما را. شما نیاز به آموزش ذهن خود را به افکار مثبت فکر می کنم به طور مداوم.

تجسم راه

آنچه که مفید خواهد بود در حال شیوه که کاملا غوطه ور خود را در ذهن تجسم روند. در اینجا سه آسان-به-درخواست روش:

1) یک دوم 68 کلیپ ویدیوئی. به جای یک بی ربط نشان می دهد که یک استوری بورد. فراموش اطمینان حاصل شود که کلیپ شما طول می کشد به مدت 68 ثانیه و یا بیشتر است و آن را سرگرم کننده به اندازه کافی به طوری که شما می توانید تمرکز تمام توجه خود را بر روی آن به طور مداوم در حالی که آن در حال بازی است.

2) ایجاد یک 68 دوم در حال اجرا اسکریپت. که یکی پس از دیگری پس از دیگری ایجاد یک اسکریپت. آن است که بهترین را به شما معرفی شتاب به داستان خود را. مناسب داستان خواهد بود با یک ساخت تا به پيشرفت من هدف نهایی است. آن را مانند قرار دادن خود را در یک مسابقه که در آن مدال است و درست در پایان خط. اضافه کردن درام جزئیات و توضیحات خود را به داستان جالب است.

3) افراط 68 ثانیه در هنر خلاق. خودتان متوجه گم شدن در دنیای درونی در حالی که شما به دنبال پروژه های خلاق? سپس این ایده ممکن است فقط برای شما کار می کنند شما بگویید: چشم انداز و یا رویاهای از طریق استفاده از هنر به عنوان یک رسانه است. شما می توانید برش تصاویر از مجلات برای ایجاد چشم انداز تخته و یا کار بر روی یک نرم افزار ویرایش تصویر برای ایجاد یک تصویر زیبا. نکته این است که در تعامل مستمر 68 ثانیه از انرژی الگوهای فکری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.