7 “Ps” به موفقیت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من بسیار خوش شانس در طول زندگی به یاد بگیرند که بسیاری از درس ها و تجربه های بسیاری است که نشان داده اند من بسیاری از جنبه های زندگی است. برخورد با تمام انواع از مردم به من آموخت بسیاری از زندگی ظریف درس. بسیاری از کسانی که درس خدمت کرده اند من در یک یا دو نمونه. بسیاری از غلبه کرده و به مرحله اجرا من در طول زندگی من است.

این یکی از آن درس ها بود که دست به دست به من توسط یکی از سابق دیده بانی رهبران و مربیان: 7 P را به موفقیت. او به من 7 P و چپ من به شکل آنها را به عنوان راه می رفت از طریق زندگی است. او به من گفت که در زمان شما خواهد بود قادر به کشف کردن معنای خود را. او مرا به اندیشیدن بر این 7 کلمات که من هرگز آنها را فراموش کرده و سعی کنید به آنها اعمال می شود بهترین من می تواند به صورت روزانه. در حال حاضر حدود 15 سال پس از او با دست آنها را به من, من به جرات به گسترش و استادانه بر آنها پس از فکر بسیار تعمق نماز بازتاب و خود من رنج و کار سخت است.

بیش از حد اغلب در زندگی ما خودمان کارگر و زحمتکش و بیشتر از ما به نظر می رسد برای پیدا کردن خودمان را در همان محل بودیم. ما سعی کنید از ایده های جدید و یا ماجراهای دنبال سرگرمی های جدید و رویاهای, خطر, همه چیز در جستجوی یک شغل جدید, خانواده, شادی و یا خدا و در عین حال ما خودمان را همواره در تلاش برای غلبه بر همان موانع موانع و یا دیوار. ما خودمان را پیدا کنید پرسیدن چرا نبود من قادر به موفقیت و غلبه بر که ؟ چرا من تسلیم به فروش خودم کوتاه ؟ چرا نیست من قادر به عبور از خط پایان ؟ سپس به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی ما شروع به جای سرزنش بر همه چیز خارج از خود (به عنوان مثال, خداوند, خانواده, دوستی, حسادت و غیره و…) و می گویند: “خب چمن سبزتر است و در طرف دیگر”. در چمن همیشه سبزتر از طرف دیگر آن را فقط ممکن است به نظر می رسد که راه.

7 P به موفقیت

به سادگی اظهار داشت: 7 P را به موفقیت عبارتند از: “قبل از برنامه ریزی مناسب مانع شاش عملکرد ضعیف.” یک جمله است که در ارزش اسمی است که نوع خنده دار, می توان نوع زبان چرخان اما تا به ثروت از معنا فراتر از اندازه. گرفته شده به عنوان یک کل این سخن کوتاه به زندگی می دهد یک راهنما یک راهنمای اگر شما به زندگی است. مرتب کردن بر اساس کتاب قانون که به ما کمک می کند تا پیدا کردن راه خود را از طریق این سفر ما زندگی می نامیم. در عین حال که نگاه بیشتر در عمق و لایه برداری پشت لایه از 7 P را به موفقیت ما شروع به دیدن که وجود دارد بیش از وجود دارد در اصل دیده می شود در صورت با ارزش.

هنگامی که ما شروع به درک که بسیاری از ما خود را شکست و یا کوتاه آمدن چیزی است که ما در اصل در حال کنترل بیش از, پس از آن ما تبدیل به قدرت موفق است. این چیزی است که 7 P را برای موفقیت در عبور و دستور ما. آنها به ما یاد می دهد که ما در کنترل وضعیت ما سرنوشت, برنامه و اغلب اوقات خود ما دستاوردها و موفقیت. 7 P موفقیت ما را توانمند و قبول مسئولیت برای زندگی خود ما و سپس آنها را به یک واقعیت.

شکستن از 7 P را برای موفقیت و مواد غذایی برای فکر

قبل از–قبل از هر چیز وجود یک ایده یک نقطه شروع یک رویا است. نترس به خواب. پیدا کردن شور و شوق در خواب. پیدا کردن آن چیزی است که به ارمغان می آورد فراهم می کند و هدف. می شود آن را یک هدف کوتاه مدت, سرگرمی, عشق, خانواده, و یا عمر دستاورد پیدا کردن چیزی که واقعا به معنای به شما و برای شما است.

مناسب–همه ما رویاها و خواسته اما آن هستند که ما واقعا می تواند یک واقعیت است. آنها می گویند: “هیچ محدودیتی برای تخیل” و آنها هم حق با شماست اما این زمان برای شروع تصمیم گیری چه چیزی برای شما مناسب است. زمان خود را برای محدود کردن و می گویند این چیزی است که من می خواهم و می توانید یک واقعیت در این نقطه است. انجام این کار نمی کند کاهش ارزش دیگر رویاهای خواسته یا آرمان اما شروع به سیمان یک هدف و آن را به یک واقعیت ملموس.

برنامه ریزی–برنامه ریزی برای موفقیت و نه شکست. در حال توسعه یک طرح نیاز به زمان و توجه دانش است. می دانم آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. دیدن آنچه که مورد نیاز برای به انجام رساندن هدف خود را. توسعه به عنوان دقیق یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما ببینید دستیابی به هدف است. کتاب راز اشاره به این که ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره. در همین راستا تجسم هدف و دستاورد آن است. خود آن مال شما!

مانع–مدیریت زمان خود را بر این اساس و ایجاد سهمیه برای غیر منتظره. شناسایی موانع است که ممکن است پیش بینی شده اما اتاق را برای آن پیش بینی نشده. نگاهی به گام های پیشگیرانه و اقدامات لازم برای محافظت از خود و اهداف و رویاها و خواسته ها و آرمان. اگر آن را برای شما و سپس آن را مال شما.

شاش–نمی تواند شما را مانع. شما از این قدرت برای ایجاد یا نابود کردن همه چیز شما از خواب و یا برنامه ریزی برای رسیدن به. بنابراین نمی پایمال بیش از آن. آن را نگه دارید تا آن را نگه دارید ، افتخار از این واقعیت است که شما را در یک سفر از انجام کاری برای شما. آیا نمی دهد تا در خودتان و (بهانه بیان) “شاش تمام آن دور است.” ارزش آنچه شما باید و کشف معنای واقعی که چرا شما سوار بر این سفر است. شما خود بزرگترین مانع و بزرگترین منتقد. ستایش خودتان و قدر هر لحظه از سفر خود به خوبی به ارزش آن.

فقیر–خودتان فروش کوتاه. حتی فقیر بزرگ آرمان. خودتان را به بهترین شما می توانید به خودتان بدهید. قانون جاذبه می گوید که شما به خودتان جذب چه فکر می کنید. بر این باورند که بهتر از شما و در شما. زندگی می کنند به عنوان اگر شما هدف خود را به دست آورد. به دنبال طرحی است که به شما در تنظیم جلو به حرکت و آن را به پیشرفت. هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در زمان خطر و یا از دست دادن فکر می کنم

عملکرد–خدا را شکر در هر لحظه. اما فراموش نکنید که فقط به خاطر اینکه شما آن را احساس می کنید آن را بچشید و ببینید این به این معنا نیست که شما نمی توانید آن را از دست بدهند. نگه ثابت را به دوره این طرح است. خودتان درست شود. به یاد داشته باشید همه چیز با ارزش در زندگی طول می کشد کار سخت و فداکاری است. در آن وجود دارد و عرق آن است. کار سخت برای رسیدن به هدف خود را. در خود من عبارت “اجرا از طریق خط پایان به آن!”

برنامه های کاربردی از 7 P برای موفقیت در زندگی روزمره

واقعیت این است که 7 P را به موفقیت می توان به زندگی روزمره است. از حرفه ای به زندگی خانوادگی از غنی سازی شخصی برای مواجهه با خدا 7 P را به موفقیت ما با ارائه یک نقشه راه برای زندگی و زندگی روزمره. من می گویم آن یک راهنمای چون ما همچنین می توانید تصمیم به ایجاد یک انتخاب آگاهانه و نه دنبال این است. همه از نوجوان در تلاش برای کشف هویت خود را به مدیر عامل یک شرکت بزرگ اعمال می شود 7 P را برای موفقیت و سازگاری آنها به شرایط خاص. افراد می توانند با استفاده از 7 P موفقیت برای بهتر زندگی خود و رسیدن به اهداف خود. پدر و مادر می توانید درخواست 7 P موفقیت برای بالا بردن کودکان است. مدیران می توانند استخدام 7 P را برای موفقیت در مدیریت کارکنان خود را به خصوص در تلاش برای رسیدن به یک هدف مشترک است.

برنامه های کاربردی از 7 P را به موفقیت نه محدود به مردم هستند نیز قابل استفاده در شرایط, شرایط دستیابی به چیزهای ملموس ساختن اهداف به واقعیت است. برای مثال کسی که می خواهد پول بیشتری را به آنها اعمال می شود 7 P را به موفقیت به وضعیت خود و رسیدن به خود مالی خاص هدف است. یا فردی به دنبال یک آموزش و پرورش: 7 P را برای موفقیت ارائه نه تنها یک راه برای رسیدن به آن داشتن دیپلم دبیرستان/GED یا دانشگاهی و یا فارغ التحصیل, اما همچنین اجازه می دهد تا آنها را به مقابله با لحظات روزمره را از دستیابی به این هدف بیشتر (یعنی رفتن به کلاس های انجام مشق شب, ویژه, پروژه, آزمایشگاه, کار, و غیره.). برنامه های کاربردی بی حد و حصر برای 7 P را به موفقیت از مشکل/حل تعارض به یادگیری نحوه ی به رقص; از پرواز یک بادبادک به ساختمان آسمان-لیسه; از غلبه بر اعتیاد به تبدیل زندگی خود را.

من می خواهم این را به نقل از یک شعر که ممکن است در خدمت به عنوان الهام بخش و انگیزه است. من می دانم آن است که منبع و الهام بخش اخیر فیلم و کتاب و انجام شده امیدواریم به یکی از شناخته شده ترین رهبران و شخصیت در زمان غیر قابل تصور مبارزه و نزاع.

INVICTUS

از شب را پوشش می دهد که من

سیاه و سفید به عنوان گودال از قطب تا قطب

من از هر خدایان ممکن است

برای من شکست ناپذیر روح است.

در سقوط کلاچ شرایط

من نه سوار نه گریه با صدای بلند.

تحت bludgeonings از شانس

سر من خونین است اما unbowed.

فراتر از این محل از خشم و اشک

بافندگی اما وحشت از سایه

و در عین حال تهدید از سال

می یابد و باید پیدا کنید من نترس.

این مهم چگونه تنگه دروازه

چگونه متهم با مجازات این اسکرول

من کارشناسی ارشد سرنوشت من:

من کاپیتان روح من.

توسط ویلیام ارنست هنلی

صمیمانه

پر از حکمت

سلب مسئولیت: این وبلاگ اصلی همه آثار ناشی از الهام از سالها مطالعه و تفکر و بازتاب شخصی, نماز, تجربه های زندگی و برخورد با دیگران (چه شخصی و یا حرفه ای برخورد). لطفا احساس رایگان برای استفاده از این مواد به عنوان مورد نیاز است اما به اعتبار درآمده است. چه کسی می داند که و یا که در آن این آثار ممکن است به نوبه خود. سرقت ادبی یک جنایت واقعی. همچنین در صورت احساس رایگان به من اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم و چگونه من انجام. با تشکر. پر از حکمت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *