توانا اوکس از رشد بذرها کمی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من شنیده ام این نقل قول در هفته گذشته و من تا به حال به آن را بنویسید. در واقع من نوشت و آن را روی یک دستمال سفره در حالی که من متوقف در پشت چراغ قرمز. من مطمئن هستم که آن را گفت اما من شنیده ام آن را از Dr. Norman Vincent Peale در نسخه های صوتی کتاب خود “قدرت تفکر مثبت”.

“توانا اوکس از رشد بذرها کمی.”

فقط فکر می کنم در مورد که در خط برای یک دقیقه. تقریبا همه گناه است گفت: من می خواهم برای جلب برنده شدن در قرعه کشی و یا من می خواهم به جذب مقدار زیادی از پول, و من می خواهم آن را در حال حاضر.

ما نیاز به گیاه دانه از خواسته های ما. ما نیاز به کشت خاک و آب و زمین بارور کردن آن و صبور باشید که دانستن آن آشکار خواهد شد.

این توانا درختان بلوط آیا رشد بیش از شب. همان را می توان گفت از خواسته های ما; آنها نمی آشکار بیش از شب. من درک می کنم برخی از شرایط وجود دارد وقتی همه چیز آشکار فورا; من نمونه های بسیاری از آنها را خودم و به من گفته اند این داستان در بسیاری از بار. اما زمانی که ما به دنبال آشکار چیزی بزرگ مانند بلوط توانا ما باید صبور باشید.

من پیشنهاد می کنم شما همچنان به خواسته های خود را خود را مثبت و انرژی عاطفی و اجازه دهید جهان ارائه هنگامی که زمان مناسب است.

به یاد داشته باشید چیزی را به فاش کردن آن باید برای اولین بار شروع به عنوان یک فکر. این فکر پس از آن می تواند بخشی از روزانه خود را نیت. و سپس آن را می تواند در چشم انداز خود را از هیئت مدیره. دیر یا زود این فکر را آشکار به توانا تمایل آن را تبدیل به واقعیت است.

همه چیز شروع می شود با یک فکر. فکر منجر به عمل است. این اقدام منجر به نتایج.

صبور باشید. باور خواسته های خود را آشکار خواهد شد. و شما شگفت زده خواهد شد در, همه چیز فوق العاده شما را به زندگی خود جذب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *