خوب بودن به انتظارنشسته بودند تا در خارج از درب خود را

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

صبح امروز در مراسم صبح از الهام بخش خواندن روزنامه نگاری و caffinating من به عنوان خوانده شده “خوب بودن به انتظارنشسته بودند تا در خارج از درب خود را” در بپرسم و آن این است که داده شده توسط استر و جری هیکس.

آنچه من به عنوان یک خانه-بر اساس زن کارآفرین چقدر کمک و حمایت از موفقیت های ما در دسترس است برای ما در هر لحظه. و شانس هستند که دقیقا آنچه شما نیاز به رشد و گسترش است که در خارج از درب خود را.

من در چگونه درست شده است در زندگی من این هفته است. در روز دوشنبه دختر من رفیق Jodi از من دعوت به یک رویداد Arbonne http://www.QueenGina.MyArbonne.com جایی که من ملاقات بسیاری از سالم و با انگیزه مالی زنان موفق.

به عنوان ما ترک صورت او کاملا متوجه برخی از بروشورها در سمت چپ جدول در مورد محلی موفقیت مربی. Jodi دست یکی به من بود و صبح روز بعد من با داشتن یک افسانه گفتگو با میشل Paquette http://www.AllWaysConsult.com که پس از آن تبدیل شده به http://www.AnEmpoweredWoman.com. من بلافاصله تماس پم که سخاوتمندانه به اشتراک گذاشته شده با من چه باور نکردنی گروه آن را واقعا است! ملاقات آنها در یک باشگاه های کشور در منطقه لس آنجلس و واقعا حمایت از رشد کسب و کار از اعضای آن (و بسیاری از دیگر سرد حوادث بیش از حد).

خوب همه این بسیار سرگرم کننده بود و من به وضوح در شیار بنابراین پس دلت برای تماس با http://www.EWomenNetwork.com برای همیشه لطفا برای (چون من می شنوم که بسیاری از زنان با بیحوصلگی حرف زدن در مورد آن تصمیم گرفتم به تلفن آنها را که همان روز من تقریبا فوری تلفن تماس با من از فصل های محلی نماینده. زنانی که از خانه کار می کنند در ابتدا می توانید عشق “آزادی” داشتن و خود را “کار” انجام می شود در سالن پوشند. اما اگر آنها دقیق نیست و انزوا می تواند به سرعت در راه. و چه هنگامی که پس از “ایده بزرگ” بودن همه از ناگهانی می تواند به سلول.

در اینجا 7 راه شما می توانید بهبود خود را شخصی و مالی رفاه:

1. اقامت متصل به میل خود و یک تصویر واضح در ذهن دقیقا آنچه شما می خواهید برای ایجاد. (چشم انداز تخته بزرگ یادآوری از تمام آنچه که شما را دوست دارم. همچنین ارسال یادداشت های چسبنده در اطراف پد خود را کمک به اغلب شما را در هدف خود تمرکز).

2. به خصوص اگر شما یک صفحه اصلی مبتنی بر زن کارآفرین در طرف دیگر از درب خود را! برخی از زنان گروه که من می دانم عبارتند از: *Arbonne بین المللی (عالی محصولات زیبایی و فرصت های کسب و کار!!!) http://www.QueenGina.MyArbonne.com *E-شبکه زنان http://www.EWomenNetwork.com *وحشی زنان کارآفرین http://www.TheWildWE.com *http://www.AnEmpoweredWoman.com (لس آنجلس) انجمن ملی صاحبان کسب و کار زنان http://www.nawbo.com *ملکه استر سلطنتی استراتژی برای موفقیت, چگونه برای ایجاد خود را در خانه امپراتوری آنلاین

به علاوه پیدا کردن اضافی محلی گروه های شبکه در منطقه شما!

و اگر شما می خواهم به من به نوبه خود به دیگران به من ایمیل در [email protected]

3. همیشه پرورش زنانگی خود را و به طور مداوم را از ملکه در شما. منابع خود را به منظور افزایش انرژی زنانه و زیبایی شامل: *”برای این که این” Teleseries, [email protected] http://www.GoddessGift.com http://www.CallingInTheOne.com http://www.DailyCandy.com http://www.QueenGina.MyArbonne.com 4. دریافت حمایت معنوی و روانی, در اینجا برخی از منابع: http://www.SpiritualMakeovers.com http://www.WholeSelfKnowing.com http://www.Marianne.com به صورت باور نکردنی ان مربیگری در نحوه رها کردن باورهای محدود کننده خود را, [email protected]

5. همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و همکاران در خارج از کشور. شما لازم نیست به از دست دادن تماس با افرادی که تغذیه روح خود را فقط به این دلیل آنها رفت و برگشت به استرالیا…Roxy من شما خواستار این هفته! 🙂

http://www.CallingCards.com به شما می دهد نرخ های بزرگ (به عنوان کم به عنوان 2 سنت/دقیقه تماس بیش از دریاها) http://www.Skype.com

6. دریافت فعال…آن وقت تابستانی! وجود دارد بسیاری از گزینه های: تماس با یک دوست به برنامه پیاده روی و یا پیوستن به یک باشگاه ورزشی, استخدام یک مربی شخصی را یوگا یا پیلاتیز کلاس همه امکانات.

در اینجا چند از مورد علاقه من تمرین دی وی دی: http://www.SlimIn6.com Hip Hop Abs http://www.beachbody.com/jump.jsp?itemType=GATEWAY&itemID=239

7. خود را بهترین دوست. به یاد داشته باشید زمانی را برای خودتان با خودتان و تأیید همه است که شما و تمام کسانی که شما در حال حاضر. شما به احتمال زیاد سریع با یک تعریف برای شخص دیگری. این هفته مطمئن شوید که به صرف زمان با شما و به راستی خود شما بهترین دوست.

می دانم که همه آنچه که شما تمایل خود را برای زندگی است ممکن و قابل دسترسی است. با استفاده از این 7 نکته را واقعا نشان می دهد تا در یک بزرگ راه در این هفته. اجازه دهید خود را خارج از منطقه راحتی خود و به کشف آنچه که در طرف دیگر از درب خود را!

© 2007 Gina Ratliffe

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *