نفس را فراموش نکنید در زیرنویس ها

دسته‌بندی نشده

برای پیگیری آنچه در صفحه اتفاق می افتد ، بهترین روش پر کردن ریه های شما هنگام بلندگو روی صفحه است. دیویدسون توضیح می دهد: “شما هرگز وقتی نفس می کشید ، انتخاب نمی کنید.” “بلندگو در هوا مکث شما را برای نفس کشیدن می کند – همه چیز به آنها بستگی دارد.”

این بدان معنی است که اگر زیرنویس Huw Edvard را پیدا کنید ، می توانید یک مشکل بزرگ داشته باشید. “او در وسط جمله و در مکان های واقعاً ناخوشایند مکث می کند!”

با این حال ، گاهی اوقات نگرانی بیشتری نسبت به هوو ادواردز وجود دارد که شما را خفه کند. بعضی اوقات باید از خندیدن در هوا اجتناب کنید. و اگر واقعاً به آنچه می گوید دیگران متمرکز شده اید ، مانند زیرنویس های حرفه ای انجام می دهند ، گفتن آن آسانتر است.

“جان پرسكوت من را به خنده می آورد ، زیرا زیرنویس آن بسیار دشوار است – مرد هرگز یك جمله را تمام نمی كند!” دیویدسون می خندد. “درک او بسیار دشوار است و شما سعی می کنید آن را دنبال کنید ، شما سعی می کنید آن را خواندنی کنید ، اما شما نمی توانید یک سیاستمدار را ویرایش کنید. اگر من مجبور شدم جان پرسكوت صحبت كامل داشته باشم ، بيننده اين تصور را مي كند كه او جملات گرامري مي كند. ”

چه اتفاقی می افتد اگر یک فرد عادی زیرنویس شود؟
خود زیرنویس ها می گویند کارشان آسان نیست. اما هیچ کس هرگز اعتراف نمی کند اگر کار آنها واقعاً یک نسیم باشد – به خصوص اگر آنها فقط 15 دقیقه یک بار انجام دهند ، درست است؟

بنابراین ، اگر یک شخص غیرمستقیم آن را امتحان کند ، چه می شود؟ کسی بدون مربیگری صوتی و فقط پنج دقیقه آموزش زیرنویس؟ بگو ، این نویسنده؟ چگونه می توانم زیرنویس آن بخش کوچکی از یک نمایش را مدیریت کنم؟

پاسخ کوتاه: فوق العاده. پاسخ طولانی تر: من در اولین مانع افتادم ، به “انتقال ناکام” از دیویدسون رسیدم و دوباره حق هرگونه اشتباه زیرنویس را برای تفریح ​​امتحان کردم.

زیرنویسهای (بی معنی) من را در ادامه بخوانید:

سلام و خوش آمديد به يك نمايشي كه ما در مورد تاريخچه برداشت كامپيوتر و جان لوچ سگال داريم و لوسي سيگل گزارش خواهد داد كه چقدر جدا از آنچه در اينجا اتفاق مي افتد جدا نمي شود. من مسئول آن هستم. . دریافت می کنم که لطفاً از پستچی ما استقبال کنید که پرش آن را ناراحت کرد Grogan are John و بزرگ بود – و Nasa آغاز می شود EU John شما جشن 25 سال پرونده کشور را بسیار سخت می دانید که باور دارید جشن گرفتن با Archie را برای ویرایش یکی از قسمت های آن انجام دهید. خشک یکی از یک نمایش بود. فقط تظاهر کردن زیرنویس فارسی فیلم اگر دنبال کردن پله ها که نوعی نمایش در آن است با شماره و بعد از آن حدود دو سال بعد من دیوید بلمی برای تولد 80 سالگی اش بودم و شاهزاده فیلیپ در آنجا بود و او در من آمد و گفت پسر من یک برنامه است. کاملاً افتخارآمیز و حدس می زنید که شما به جان امیدوار نیستید امیدوار باشید. این فرصت را به من می دهد تا نگاهی به گذشته و موارد مشابهی داشته باشم که در 25 سالی که من به دنبالش می گشتم ، خوشحالم که از ادامه کار خود لذت می برم البته. خیلی خوب به نظر می رسیم ، ما از شما خواسته ایم که رای دهید که مشکل اساسی جهان باید 10 میلیون پوند سرمایه گذاری در مسیر طولانی تر دریافت کند. شما به مقاومت آنتی بیوتیکی رأی دادید که نخست وزیر از زمان شناسایی چیزی که نگران کننده است و دو مورد. تونی لویزی با اجاره نامه این تحقیق مهم را انجام داده است. میل توصیه می شود و در سراسر جهان ذخیره می شود.
خوشبختانه ، وقتی در حال زیرنویس کردن یک قطعه فیلم قدیمی بودم ، واقعاً پخش نشد. متأسفانه ، در مورد دو کلمه در فهمیدم که پخش مجدد نیاز به طرز فکر بسیار تخصصی دارد. یکی که نداشتم.

چرا؟ بازپخش به معنای صحبت مداوم در مورد شخصی است که شما به آن توجه می کنید – مت بیکر یا الکس جونز ، در مورد من. در لحظه احساس می کردم مرتکب یک فاضل بزرگ اجتماعی می شوم و مداوم شخص دیگری را قطع می کنم. واقعاً این اطمینان را به خود جلب کرد که من زیاد چاق نیستم.

اما سرانجام و طی چندین بار تلاش ، موفق شدم دو دقیقه از آن عبور کنم. و حتی در نقطه نگارشی گاه به گاه پرتاب کردم ، یک بار رنگ متن را تغییر دادم و حتی موفق شدم به یاد بسپارم نفس بکشد. مطمئناً توجه من آنقدر جلب شده بود که نمی دانستم چه می گویم ، اما در پایان احساس این شد که احساس می کنم آویزان شده ام.

من نداشتم در عرض چند دقیقه من یک انتقال “شکست خورده” را به ثمر رساندم ، یعنی من به عنوان کسی که حضور پیدا نکرد ، خوب بودم.

جاروها نشان می دهند جایی که من تسلیم / قسم خوردم. لطفا بیش از حد به من قضاوت نکنید

اما آنچه من از تغییر رنگ ، نقطه گذاری و معنا و مفهوم کلی برخوردار نبودم ، تصورات سورئالیستی را ایجاد کردم ، از جمله عبارات “پستچی ما پرش را به گروگان گرفت” و “شاهزاده فیلیپ آنجا بود و او به سمت من آمد”. اشعار عالی برای یک آلبوم پانک روانگردان ، زیرنویس های بالقوه توهین آمیز برای BBC.

با این حال ، هرچند زیرنویسهای طعن آور و طوفان توییتر برای من بد بودند ، من ناآگاهانه بدترین خطا را مرتکب شده ام: من تسلیم نشده ام. با متوقف کردن و شروع تلاشهای من ، نتوانستم استقامت بی نظیری را که همه زیرنویس ها در اختیار دارند ، نشان دهم.

کالوم گفت: “مهمترین چیز برای هر گیرنده این است که هرگز حرف خود را متوقف نکنیم.” “شما فقط نمی توانید تسلیم شوید زیرا هوا هستید. یکی از مواردی که ما واقعاً کارآموزان را زیر میکروسکوپ قرار داده ایم ، مقاومت آنها در ادامه کار است. ”

اما نه تنها نیاز دارید که عزم خود را بر روی هوا حفظ کنید بلکه به عواقب کمی رقت نیز احتیاج دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *