مصاحبه با راس Bartlett

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من تا به حال لذت به چت با دختر روانی راس بارتلت در این هفته و به اعتقاد من دور منفجر شد. نوزده سال از جنوب انگلستان است آرام آرام معنوی محور غربی-جهان نوجوان من تا به حال صحبت با. خوب کبابی.

به سهولت به آرامی به من 2 صفحه A4 حاشیه حذف نیم خط فاصله اندازه 8 فونت “مسابقه ورق” از من خواسته راس خود را در مورد خالکوبی. نیز وجود دارد هیچ دور شدن از آنها را واقعا. هر یک راس توضیح می دهد خاص است به معنای معنوی. بازوی راست خود را تزئین در رنگ ستاره ها در اندازه های مختلف و رنگ های معنی اتصال به روح جهان. چپ خود را ازمایش کرده و swirled با برگ و تاک نماد اتصال به زمین است. در پشت او هستند یک جفت بال فرشته ماهرانه اعمال شده توسط جوهر toting هنرمند. فرشتگان را رسولان که راس می گوید که وظیفه خاص خود را برای ارائه پیام از روح جهان است.

جالب; زمین, فرشته روح… من اندیشیدن نمادین مرجع در سطح خودآگاه و من به نظر می رسد برای دریافت آن اطمینان حاصل کنید آنچه در آن است, اما آن را مانند یک شناخت و بدون شناخت و بدون کلمات می تواند توصیف رزونانس? عجیب و غریب!

به هر حال نوجوانان روانی و واجد شرایط هم می پاشد توضیح داد خالکوبی قابل تذکر به او را به درایو به جلو در دانش شخصی و توسعه است. تتو خود نیز نشان راس می پذیرد فلسفه از بسیاری از فرهنگ های مختلف و اعتقادات هندو, مصری, Pagan and Christian نمادهای موجود در بدن مجموعه هنر.

از من خواسته نوزده ساله روانی آنچه که او معتقد است برای روحانی. او متوقف شد برای لحظه ای کوتاه ، remarking او تا به حال هرگز این سوال را پرسید قبل از. با این وجود پاسخ او روشن بود و در یک کلام گرم و محترم. این teetotal غیر سیگاری صفر شیمیایی گیاهی با استفاده از صمیم قلب معتقد است تنها در افکار خوب به افکار منفی تنها منجر به وسوسه احترام و به دنبال پس از هر دو خود و دیگران. راس توضیح داد که معنوی بود در مورد “درک و شفقت نسبت به دیگران…درک خودتان…داخلی و رشد”

به عبارت دیگر او معتقد است که شما نیاز به نگاه در کار و احترام به خود. این جوان روانی, شگفت آور, دارای همان اخلاق به عنوان سنگ افسانه میت لوف: که شما باید کار خود را ساخت یک تلاش هماهنگ برای نگاهی به “مردی در آینه”.

در حال حرکت در حال حاضر به رشد و در حال توسعه به عنوان یک رسانه است.

در مناقصه و برخی ممکن است می گویند بسیار قابل توجه سن چهاردهم راس شروع کلاس های مدیتیشن در محلی کلیسا طرفدار اصول روحانیت ومعنویت. به زودی کلیسا به او پیشنهاد یک محل در یک بسته (خصوصی) توسعه دایره. دایره تدریس او را به باز کردن به روح جهان تقویت پیوند خود را و مهارت های ارتباطی و مهارت های خود را روشن و بینا است. آنها در ادامه با مراقبه و تمرین تکنیک های تجسم و مهم تر از آموزش به او را به نزدیک خود را به طوری روح نمی تواند در موسیقی پاپ به عنوان و هنگامی که آنها احساس آن را دوست دارم.

اما آنچه در مورد زندگی در مدرسه ؟

راس توضیح داد که مدرسه خود را “بسیار خشن” اما زندگی او ساخته شده است دشوار است. بسیاری از بچه ها در مورد راس’ توانایی های روانی از طریق پدر و مادر خود را که تا به حال دیده می شود که نوجوانان و روانی نشان دادن مهارت های خود را در کلیسا طرفدار اصول روحانیت ومعنویت. آنهایی که می دانستند او نهان شد پذیرش و درک که به اعتقاد من به نادر با توجه به غیر معنوی تنظیم. من همچنین بر این باورند که حمایت او از مادر خود (که معرفی Ross به کلیسا طرفدار اصول روحانیت ومعنویت) دوستان نزدیک خود و البته کلیسا بدون شک به او کمک کرد تا حد زیادی در طی چه می تواند بسیار سخت و گیج کننده سال.

از طریق وب سایت خود را به من آموخته راس علاقه مند بود در مکانیک کوانتومی بنابراین من از او پرسیدم به توضیح درک خود را از موضوع – و چگونه آن را مربوط به کار خود را. شور و شوق ناشی از این مرد جوان بود و برقی, هیجان انگیز و ساخته شده من می خواهم به سفر در زمان به عقب برای درس علوم به واقع پرداخت smidge توجه بیشتر!

راس توضیح می دهد که چگونه نظریه کوانتومی می تواند با ارائه توضیحات در ابعاد مختلف زندگی می کنیم و چگونه ما را با روح جهان از طریق آگاهی است. “علم نمی تواند اتصال علم با آگاهی گفت:” راس “فکر و آگاهی هستند بلوک های ساختمان به واقعیت ما…(و) بدون آگاهی هیچ چیز دیگری می تواند وجود داشته باشد.”

او توضیح داد که احساس De Ja Vu به عنوان یک واقعی حافظه است. او معتقد است که حتی قبل از ما به این زندگی, آگاهی ما در حال حاضر ساخته شده همه گیری در مورد آنچه ما با تجربه در این زندگی. راس ادامه “وجود دارد مقدار بینهایتی از جهان های موازی همه با گزینه های مختلف و تصمیم گیری است.”

تصویر من در ذهن مجسم از راس’ نظریه این است; تصور کنید که وجود دارد تعداد نامحدود از راست و عمودی و بی پایان خط. تمام خطوط نقطه چین با استفاده از نشانگر – یک بیت مانند لندن ایستگاه زیرزمینی “محافل”. اگر شما در حال حاضر در یک مسیر خاص اما پس از آن انتخاب یک مسیر متفاوت شما هاپ به یک ساز در خط دیگر. با این حال به نظر می رسد گرفتن وجود دارد به این نظریه که ما در واقع نمی flitting از طریق زندگی در برخی از تصادفی شادی سوار به عنوان آگاهی ما در حال حاضر قبل از مقصد نتایج.

راس خوشبختانه تزریق یک جنگ ستارگان قیاس: Anakin Skywalker یک چشم انداز است که دوست دختر خود را می میرد بنابراین او می کند همه چیز او احتمالا می تواند به تغییر نتیجه با تغییر تصمیم بگیرد. با این حال آن را یک نقطه تفاوت به مرگ شد و در حال حاضر مقرر و می توانست اتفاق افتاده است بدون در نظر گرفتن, به دلیل تصمیمات او بر این باور او تغییر منجر به مرگ در نهایت به هر حال.

این جوان علمی و در عین حال خارج از احساس عادی ذهن ارائه می دهد بیشتر نظریه ها و سنگهای کوچک از حیرت به اندیشیدن است.””خدا” انرژی قدرتمند است که همه چیز و همه چیز را می داند…(خدا) است نه اداره و یا محدود شده است. انرژی نمی تواند در ایجاد یا از بین برد چرا که در آن همه چیز است.”

“عمل به دنبال چیزی را ایجاد کنید که چیزی برای ما به پیدا کردن” است راس ” مختصر تئوری در قانون جاذبه به موجب آن افکار شما واقعیت خود را ایجاد کنید. با این حال او هشدار داد: آنچه که ثابت شده است در حال حاضر ممکن است در واقع حقیقت, در سال به آمده است. او توضیح می دهد که انیشتین نظریه نسبیت بود که راه فراتر از زمان خود که در آن زمان. اما در حال حاضر که همان تئوری است که قاشق تغذیه به دهان (مایل من ممکن است اضافه کردن) علم دانش آموزان برای سال ثابت شده است اشتباه است. او می پرسد این سوال (که من شادمان برچسب به عنوان یک پیش بینی) “چه چیزی برای گفتن وجود خواهد داشت نه یک رادیو اتصال هر خانه به روح جهان در سال آمده است؟”

من چشم انداز? راس بارتلت و پروفسور برایان کاکس در یک اتاق قفل شده برای 24 ساعت (تغذیه و سیراب گاهی اوقات البته) با تخته سفید نشانگر قلم, یادداشت های چسبنده و یک لپ تاپ فقط برای دیدن آنچه که ذهن ترا درهم میشکنند نظریه های علمی و معادلات آنها آمد تا با!

بازگشت به کار خود را راس به نظر می رسد در بی بی سی 3, نشان دادن خود, مهارت های ارتباط با ارواح در من مشهور…من از اینجا ستاره جو Swash. نوجوان روانی گفت: او قطعا تجربه لذت اضافه کردن; “آن چیزی متفاوت چیزی جدید است.” او می گوید او بسیار باز برای رسانه ها و در واقع از آن به منظور رسیدن به آن “که نمی خواهد به طور کلی پا داخل کلیسا طرفدار اصول روحانیت ومعنویت.” با این وجود او انتخابی در آنچه او می کند و نظرات “این نیاز را احساس می کنید درست است.”

برای اخیر روانی رویداد آخر هفته در کاونتری انگلستان راس به عنوان “یک کشور چهار رسانه.” در صورت او به نظر می رسد در کنار کالین سرخ, Derek Acorah و رالف Keeton. از من خواسته Ross اگر او تا به حال احساس حمایت توسط آنچه که من به عنوان “قدیمی مدرسه” رسانه. او پاسخ داد: “نه. آنها احترام من به عنوان من رفته اند وجود دارد و انجام چیزی.” اگر چه او افزود: “رسانه را به طور کلی با رسانه های دیگر (به عنوان وجود دارد) این است که بسیاری از رقابت نفس و حسادت” او می افزاید: بسیاری از “ماساژ نفس با امضا از مردم مایل به گرفتن عکس خود مردم در آینده به شما مایل به صحبت با شما.”

در سال آینده راس خود ادامه خواهد داد و با تظاهرات عمومی در سالن تئاتر بارها و باشگاه. نوجوان روانی نیز مصرف می شود کار خود را به نروژ و سوئد که در آن او به گزارش بصیرت تبدیل شده است بسیار محبوب است. او در سفر به ایالات متحده آمریکا برای خصوصی به یک خوانش. علاوه بر این راس به تازگی به اتمام مرحله اول از زندگینامه انتشار خواهد شد که در ژانویه 2013.

با محبوبیت خود را افزایش روزانه و خواسته های خود را برای روشن بینی در آینده ضخیم و سریع راس هنوز هم معتقد است شارژ “بیش از بالا از سوال” برای چه او می کند. به عنوان تمام وقت و متوسط و او البته نیاز به شارژ به منظور زنده ماندن اما متحده پاداش های مالی (و یا به جای به دست آوردن) “باید اجتناب شود.”

از من خواسته Ross اگر او تا به حال هر گونه مشاوره برای جوانه زدن “جوان” متوسط وجود دارد. او پاسخ داد:

“بود که شما هستند – منعکس کننده شخصیت خود را – یک گام در یک زمان – تمرین – به یاد داشته باشید که چرا شما آغاز شده”

راس روشن ساخته است که آخرین نقطه مربوط به قصد; اگر شما توسعه برای کمک به مردم و سپس شما واقعا باید ادامه با اخلاق.

در نتیجه برای من اشاره به راس Bartlett به عنوان چیزی جز یک مرد جوان خواهد بود بی احترامی اگر چه برچسب “نوجوانان روانی” واقعا پرتاب او به نزاع. او مودب و مهربان و آگاه از مسئولیت خود را به کار او انجام بسیار کنجکاو آگاه تفکر رو به جلو و در چشمان من oozes فروتنی.

طراوت?

بله در واقع!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *