تجسم خلاق قانون جاذبه و آلفا قدرت ذهن

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

تجسم خلاق انجام شود بهتر است در نور ‘خواب آلود وارد حالت آلفا فرکانس امواج مغز. این دولت است که شما را پیدا خواهد کرد خودتان را فقط به عنوان شما را از خواب بیدار و یا فقط قبل از اینکه شما به خواب رفتن در شب. وارد شدن به این حالت در خواهد شد نیاز به تمرین و شما می توانید شروع به انجام این کار از طریق مدیتیشن است. مدیتیشن آرام ذهن و quietens افکار. مغز شما فرکانس موج آهسته تر از حالت عادی بتا بیداری فرکانس اجازه می دهد شما را به حالت آرامش ذهنی آگاهی است.

در این وضعیت شما بهتر قادر به تامل تجسم مشکل را حل کند و دسترسی به یک سطح بسیار عمیق تر از خلاقیت نسبت به شما خواهد بود در غیر این صورت قادر به در حالت بیداری طبیعی. هنگامی که در حالت آلفا شما می توانید تجسم حوادث و شرایطی که شما می خواهم به آشکار در زندگی خود را. احساسات مرتبط با این خود تولید تصاویر عمل مانند یک آهنربای قوی به ذهن ناخودآگاه شما اجازه آن را می دانم آنچه شما مایل به در زندگی خود ایجاد کنید.

قانون جاذبه یک اصل حاکم بر جهان است که ما یک بخشی. ما عمیق تر خواسته ها و آرزوها به طور مستمر در حال تفسیر ذهن ناخودآگاه و تجلی به عنوان نتایج در زندگی ما است. ما ثابت تفکر نیز تغذیه ذهن ناخودآگاه است که می توان تشبیه به “باغ بارور نقطه ای که در آن علف های هرز را در رشد فراوانی اگر دانه مطلوب تر محصولات هستند و نه دوخته شده” – ناپلئون هیل فکر می کنم و رشد غنی است. با استفاده از تجسم خلاق ما در حال برنامه نویسی ذهن ما را به تمرکز بر روی چیزهایی که ما واقعا می خواهید در زندگی ما است. که ما انجام می دهیم این افکار دیگر را نیز به ما توجه – به ما کمک می کند. ذهن ناخودآگاه ما کمک خواهد کرد که ما برای رسیدن به این اهداف اگر ما نگه داشتن مداوم تمرکز توجه بر روی آن.

بسیاری از سردرگمی بیش از فیلم راز می آید از این سوء تفاهم از این اصول است. ذهن ما قدرتمند هستند سازندگان و به طور مداوم مشغول به کار است. افکار ما است که ما به صورت روزانه ادامه به صحبت می کنند به ذهن ناخودآگاه ما ایجاد رویدادها و شرایطی در زندگی ما است.

اغلب ما زندگی پر مشغله ما منجر به درگیری و این می تواند ایجاد الگوهای فکری منفی. ما در فکر آن چیزهایی که ما واقعا نمی خواهید در زندگی ما است. ما نمی توانیم اجازه رفتن از آنها و ما می توانیم شروع به عقده روحی آنها است. این باعث ایجاد یک عادت تفکر منفی است که می تواند در نهایت حکومت بر زندگی ما – تبدیل شدن به ما غالب نگرش ذهنی.

توسط پله به دور از مردم و یا شرایطی که برای ما بد ما می توانیم مجددا ما فرآیندهای تفکر و یادگیری را انتخاب کنید افکار ما در خط با آنچه ما واقعا می خواهید به جای تمرکز بر روی و در نهایت تجلی آن چیزهایی است که ما قطعا نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.