چالش 30 روز به استفاده از اظهارات مثبت و تجسم موفق باشید

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شده است وجود دارد بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره و پوشش رسانه ای در مورد قانون جاذبه در سال های اخیر به خصوص پس از انتشار فیلم راز. به نظر می رسد بسیاری از احساسات در اطراف این موضوع برای هر دو و در برابر. این هیچ جای تعجب است با توجه به این که ما باید به عنوان تغییر در جامعه را بسیار کمتر صبر و کاهش دامنه توجه. من به حفر کردن عمیق تر به همه از این در مقاله آینده است.

ابزارهای مرتبط با قانون جاذبه کار می کنند و به خوبی کار می کنند. بسیاری از سوء تفاهم در مورد این ابزار این است که با توجه به افرادی که واقعا در نظر گرفتن زمان برای آنها را به حرکت.

بنابراین در اینجا چالش 30 روز باید به شما انتخاب می کنید به آن را قبول

را در 30 روز به استفاده از اظهارات مثبت و تجسم به منظور بهبود شانس خود را. این خواهد بود به احتمال زیاد به شما برنده شدن در این قرعه کشی اما باید آشکار به عنوان شانس بهتر در چیزهای کوچک در زندگی است. پس از 30 روز بررسی, چگونه شانس خود را برای بهتر تغییر کرده است.

هنگامی که شما انجام این کار و آن کار را برای شما انجام آن را و شروع به استفاده از برخی از دیگر ابزارهای موجود برای بهبود زندگی خود را به طرز چشمگیری.

تصدیق موفق باشید

شما می توانید با استفاده از تاکید مانند “من همیشه شانس بزرگ” یا چیزی مشابه که با این نسخهها کار بهترین برای شما. نگه داشتن آن کوتاه و آسان به یاد داشته باشید و تکرار. باید آن را در حال حاضر زمان در “کن.” تکرار و تاکید این اولین چیزی که در صبح و حتی قبل از ظهور از رختخواب زمانی که شما با داشتن یک حمام یا دوش گرفتن, رانندگی, در حالی که شما خواب رفتن و هر زمان ذهن شما نیست و تمرکز بر روی یک کار خاص.

با توجه به آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما. آیا شما شروع به آن را از طریق چراغ سبز پیدا کردن بهتر فضاهای پارکینگ? به دنبال چیزهایی مانند آن. هر زمان که شما متوجه یک شانس خوب رویداد می گویند چیزی شبیه “وای! من بزرگترین شانس” به منظور تقویت هر دو رویداد در ذهن خود را و انرژی جهانی.

تجسم موفق باشید

تجسم یک تکنیک است که در آن شما “دیدن” چیزی اتفاق می افتد در چشم و ذهن شما را. با عمل آن آسان تر می شود و چیزهایی که شما تجسم تر روشن و دقیق. آن است که تا حدودی شبیه به خیال بافی انجام می شود اما عمدا و کارگردانی شده توسط شما. به تجسم چشمان خود را ببندید و شروع به تصور خودتان دچار حوادث شده اند که آورده موفق باشید (لطفا استفاده نکنید و این در حالی که رانندگی یا کار با تجهیزات سنگین). به عنوان با چراغ مثال بالا شما می توانید خودتان به راحتی ساخت آن را به مقصد خود را با نور ترافیک و تک تک چراغ سبز بودن. یکی دیگر از سرگرم کننده است به خودتان پیدا کردن یک سکه یا چهارم بر روی زمین به عنوان شما را در طول راه رفتن. خلاق در تخیل خود!

نتایج ؟

آیا خود را تصدیق و تجسم تمرینات برای 30 روز و هوشیار در طول فرایند. اگر شما می خواهید را یادداشت و آنها را بررسی و در پایان 30 روز. فکر می کنم در مورد چگونه شما شانس بود, قبل از این و تفاوت شما را مشاهده کرده اند. موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.