تجلی راه حل – فیلم ذهن و قدرت بصری تجلی

دسته‌بندی نشده

آیا شما به تماشای فیلم “راز؟” اگر شما نیست مروری سریع از این فیلم این است که ما باید توانایی به زندگی می کنند زندگی از رویاهای ما با استفاده از قانون جاذبه است. قانون جاذبه می گوید که مانند افکار و احساسات جذب مانند افکار و احساس است.

متاسفانه بسیاری از مردم با استفاده از قدرت قانون جاذبه به طور موثر.

چرا افراد موفق در قانون جاذبه

اکثر مردم نمی دانند و نه قدرت درک خود را از ذهن ناخودآگاه. ذهن ناخودآگاه می پذیرد و آنچه در آن گفت: بدون نقد. معنی اگر شما اجازه می دهد پیشنهادات خود را از تمایل به یک کار بزرگ دیدن خود در شغل رویای خود را جمع آوری رویای خود را چک…یک فرصت خواهد شد در حال حاضر خود را برای شما برای رسیدن به این رویا ،

توجه داشته باشید من گفت: “فرصت خواهد خود را در حال حاضر.” اکثر مردم بر این باورند اگر آنها فکر می کنم آن را به اندازه کافی تمایل خود را خواهد خود را آشکار و…این است که چگونه کار می کند.

چه تجسم

با این حال مطالعات نشان داده شده که چگونه ذهن می تواند تنها تمرکز بر روی یک فکر در حدود شش ثانیه قبل از فکر دیگری میآید به سر ما. این محدودیت قدرت تکنیک تجسم. قدرت تجسم می کند و کار و کار برای همه از جمله شما.

ذهن و فیلم های گرفته شده با قدرت تجسم جدید و سطح بالاتر با ترکیب قدرت تکنولوژی با تکنیک های باستانی.

چگونه فیلم ذهن کار می کند ؟

زودتر شما به عنوان خوانده شده چگونه ذهن ناخودآگاه نمی تواند تمایز بین یک رویداد واقعی یا فرضی و رویداد. شما نیز بخوانید که ذهن می تواند تنها در یک فکر تنها شش ثانیه است. فیلم ذهن غلبه بر این حواس پرتی با داشتن شما در ایجاد یک نمایش تصویری از خود را کامل و ایده آل زندگی است.

شما به سادگی ورودی تصاویر به نرم افزار همراه با تصویری و پیام های کلامی. هنگامی که شما تکمیل فرایند نصب شما باید در حال حاضر طراحی شده ذهن خود را ،

چون شما طراحی شده فیلم خود را با این تصاویر شما می خواهید بصری و کلامی پیام شما creatd شما احساس عمیق عاطفی دلبستگی به فیلم خود را. داشتن قوی احساسات عاطفی نسبت به چشم انداز خود را تقویت تجسم روند.

ذهن خود را در فیلم ایجاد شده توسط شما اجازه می دهد تا شما را به برنامه ذهن خود را با وضوح قصد تمرکز و بدون حواس پرتی و یا وقفه.

به یاد داشته باشید این نقل قول معروف از ناپلئون هیل: “هر آنچه در ذهن می تواند تصور و باور آن را رسیدن به” این است چگونه فیلم ذهن کار می کند. آن را با این نسخهها کار برای افراد دیگر و آن را برای شما کار می کنند. ضمنا هنگامی که شما بروید به ذهن فیلم سایت آنها یک چیزی کمی خاص برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *