تجسم موثر با Visioneering روش

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اکثر مردم احتمالا آشنا با تکنیک های تجسم اما مشکل این است که آنها را بیش از حد به راحتی و معمولا به دو دلیل. دلیل اول این است زیرا شما سرخی با بهانه و دلیل آن را انجام دهد و دلیل دوم این است دلیل این که شما ممکن است انجام آن را در وهله اول و بنابراین نمی بینم هر مثبت بهبود در زندگی خود را. بعدی این روش که من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن با شما بسیار بسیار موثر تکنیک تجسم اما آن را تا به شما برای انجام کار و استفاده از آن.

قبل از اینکه من به شما بگویم در سه مرحله به visioneering روند من به شما یک نکته کوچک. خودتان را 5 دقیقه در روز است که در آن به انجام خود را visioneering ورزش. اختصاص پنج دقیقه فقط به visioneering روند و شما نتایج را ببینید در زندگی خود را. تصور کنید که چقدر زمان شما صرف در مقابل تلویزیون و یا در برخی دیگر از عادت است که واقعا به شما خدمت می کنند. زمان را از انجام آن به خودتان زمان بدهید برای این است.

در اینجا 3 مرحله است.

گام اول: القاء آلفا brainwave

پیدا کردن یک موقعیت راحت و چشمان خود را ببندید و با چشم خود را بسته و رول آنها را به سمت بالا کمی به عنوان اگر شما در حال تلاش برای دیدن مرکز پیشانی خود را. بعد شروع به نفس با در نظر گرفتن نفس عمیق بکشید و سپس اجازه دهید آنها را به آرامی. تمرکز تمام توجه خود را بر روی تنفس در داخل و خارج و احساس خود را شل کنید. انجام این کار 5 بار و پس از 45 ثانیه به مغز شما خواهد رسید آلفا دولت که در آن شما قادر خواهید بود به ایمپلنت جدید اعتقادات و دستورات به ذهن ناخودآگاه خود را.

گام دوم: انتخاب یک تصویر از لحظه ای که شما بسیار خوشحال

بازگشت به گذشته و انتخاب کردن یک حافظه از زمان هنگامی که شما احساس شادی افراطی و شادی. این می تواند اولین بار شما را در عشق سقوط کرد و یا زمانی که شما از دانشگاه فارغ التحصیل شد و بطور منظم احساس آن لحظه و احساسات شما احساس پس از آن. دریافت در تماس با احساس همه را دوباره و دوباره چون شما سپس می توانید لنگر است که احساس خود را به هدف های آینده. این چیزی است که باعث می شود این چنین موثر تکنیک تجسم به دلیل دعوت از یک احساس واقعی از گذشته و مهار کردن آن به هدف های آینده را احمق ناخودآگاه ذهن را به باور که آن را به واقعیت است. این باعث می شود ناخودآگاه ذهن به انجام همه چیز را در قدرت خود را به ارمغان می آورد که هدف شما.

گام سوم: پیش بینی آینده هدف است که شما می خواهید برای رسیدن به

در نهایت تصور آینده هدف است که شما می خواهید برای رسیدن به عنوان وضوح که ممکن است. اگر شما یک فروشنده خودتان را بسته فروش و یا اگر شما تمایل یک ماشین جدید خود را در رانندگی ماشین و خانه از محل کار. اضافه کردن در تمام حواس لمس طعم و بوی و شنیدن و چشم تا آنجا که احتمالا شما می توانید و سعی کنید در همان زمان به حرکت بدن خود را در راه همان است که بدن خود را حرکت می کند در چشم انداز. اگر شما به اطراف نگاه جدید خود را در چشم انداز خود را با حرکت سر خود را در دنیای واقعی بیش از حد.

این سه مرحله زمانی انجام می شود برای 5 دقیقه در هر روز باعث می شود بسیار موثر تکنیک تجسم اما شما باید برای قرار دادن در تلاش به این معنی که هر روز برای حداقل یک هفته. شما آغاز خواهد شد برای دیدن فرصت ها می آیند و راه خود را و احساس شهود خود را هل دادن شما در مسیر درست برای رسیدن به هدف خود را اگر شما انجام این تجسم درستی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.