تکنیک های تجسم پول – 3 راه قدرتمند برای جذب ثروت عظیم و شادی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

تکنیک های تجسم پول به شما کمک کند بیشتر جذب پول و رفاه به زندگی خود را. اگر نگران نباشید. این روش جذب ثروت من در مورد به بیان آسان و حتی سرگرم کننده برای انجام.

و وجود دارد هیچ چیز به ترس یا شرم از. همه ما می خواهیم برای به دست آوردن پول بیشتر به دلیل آن را به ما می دهد دسترسی به یک زندگی بهتر. اگر شما آماده برای برخی از راهنمایی عالی برای جذب پول به زندگی شما ،

تجسم پول روش # 1: خلاص شدن از شرم.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای خلاص شدن از شر احساسات منفی خود را. بودن خجالت به تجسم که شما ثروتمند و برآورده خواهد شد و تنها برای اطمینان از خود را شکست.

اگر شما می خواهید برای انجام این کار مناسب و جذب همه ثروت که شما می خواهید, شما در حال رفتن به باید درک کنند که وجود دارد هیچ مشکلی با تمرین تجسم. اگر آن کمک می کند, فکر می کنم مورد چقدر بیشتر شما قادر خواهید بود برای کمک به دیگران زمانی که شما پول بیشتری داشته باشد.

تجسم پول روش # 2: ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره.

ایجاد یک هیئت مدیره چشم انداز است یک ایده سرگرم کننده برای جذب فراوانی به زندگی خود را. انتخاب اندازه که شما می خواهید و قرار دادن تصاویر یا کلمات که connotes پول است. می توان آن را چیزی شبیه به یک علامت دلار یا چیزی است که می گوید لوکس مانند یک خانه زیبا و جواهرات.

ایجاد هیئت مدیره چشم انداز خود را بخش مهمی از روند تجسم. به عنوان شما ایجاد هیئت مدیره خود را با تمرکز بر احساس رضایت و شادی و قدردانی است. تصور کنید خودتان را در حال حاضر دستیابی به همه چیزهایی که شما در حال چسباندن بر روی هیئت مدیره. هنگامی که شما انجام می شود قطع آن جایی که در آن شما می توانید آن را هر روز.

تجسم پول روش # 3: خودتان را احاطه کرده با فراوانی است.

یکی دیگر از روش های موثر شامل اطراف خود را با پول است. شما لازم نیست که به لباس خود را در ژنده پوش فقط به خاطر اینکه شما در بودجه است. شما همچنین لازم نیست به ترک خانه خود را مختصر و مفید از آنجا که شما لازم نیست که انرژی آن را به نگاه خوب است.

خانه خود را به نظر می رسد مانند صفحه اصلی از کسی که در حال حاضر ساخته شده آن را به بالا. و من به این معنی نیست که خودتان دریافت وام و خرید انواع دکور خانه. من فقط می خواهم شما را به طرز فکر کسی که در حال حاضر موفق است.

همین حالا قطع با افرادی که شکایت داشتن کافی نیست یا. پیدا کردن افرادی که رضایت از زندگی خود و پیدا کردن زمان برای معاشرت با آنها.

این تکنیک های تجسم پول می تواند به شما کمک زیادی اگر شما می خواهم به آنها فرصت بدهید. نتایج حاصل از تجسم خود را همیشه نمی رسند در یک فرم از پول است. آنها ممکن است در قالب یک فرصت و یا یک فرد است. چشمان خود را باز کنید و ببینید فراتر از آنچه قابل مشاهده است و آشکار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.