قانون جاذبه و ما تخیل زنده

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من عاشق گوش دادن به برنامه های معنوی در تلویزیون. من با گوش دادن به یک رهبر معنوی و او بود صحبت کردن در مورد تجسم. یک چیز او خاص در مورد این بود که اگر شما می توانید آن را در ذهن خود را و سپس آن را می تواند آشکار در زندگی خود را.

مشکل اکثر مردم این است که آنها به وضوح نمی تواند تجسم در ذهن خود. آن است که نه فقط در مورد تجسم آن نیز بسیار مهم است که احساس شادی و خوشبختی در همان زمان تجسم آنچه شما می خواهید. شما می توانید ببینید یک تصویر روشن از دقیقا آنچه شما می خواهید در ذهن خود را که شما می خواهید برای رسیدن به? شما می توانید آن را مشاهده کنید; شما می توانید آن را لمس کنید; شما می توانید آن را بو; شما می توانید آن را بشنوند و شما می توانید آن را احساس کنید. اگر نه, شما باید یک زمان سخت تجلی آنچه مورد نظر شما.

اولین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که نشستن بی سر و صدا و تعمق در یک اتاق با هیچ حواس او را پرت. نشستن مستقیم و نمی دولا دولا راه رفتن. چشمان خود را ببندید و اجازه دهید ذهن خود را سرگردان. در صورت امکان سعی کنید به فکر می کنم مثبت رویدادها, مردم و مکان ها در حدود 15-20 دقیقه. هدف از این تمرین این است که برای کنترل فیزیکی بدن است. اگر شما می خواهید به کنترل ذهن خود را, شما باید موفق در کنترل حرکات بدن خود را.

هنگامی که شما می توانید کنترل بدن خود را, سپس شما می توانید افکار خود را کنترل. شروع به تجسم دقیقا آنچه شما می خواهید. آن را به وضوح ببینید و از آن شما خواهد شد! در ضمن یک چوب پنبه هیئت مدیره و یا یک بولتن هیئت مدیره و پیدا کردن تصاویر از مردم رویدادها و چیزهایی که شما می خواهم به آشکار در زندگی خود قرار داده و آنها را در هیئت مدیره خود را. شما می توانید پیدا کردن تصاویر در اینترنت و مجلات.

آیا شما می خواهید یک خانه جدید ؟ پیدا کردن خانه رویایی خود را در یک مجله یا اینترنت

آیا شما می خواهید به از دست دادن وزن ؟ پیدا کردن یک عکس از یک مرد یا زن بدن در شکل خوب است.

آیا شما می خواهید پول بیشتر. پیدا کردن 100,000 یا 1,000,000 دلار اسکناس در اینترنت. و یا پیدا کردن تصاویر از یک تپه از پول جریان در جهت خود را.

آیا شما می خواهید یک دوست دختر یا دوست پسر. قرار دادن یک عکس از کسی که شما را جذب و آن شخص در مسیر خود نگاه کنید.

آیا شما می خواهید یک ماشین جدید ؟ قرار دادن یک عکس از ماشین رویایی خود را در هر رنگ مورد نظر شما.

نگه داشتن آنها را در چشم خود را مشاهده و زمانی که شما رفتن به اتاق خود و یا زمانی که شما را ترک اتاق خود را. این چیزی است که شما در تجسم زمانی که شما باید کنترل بیشتری از بدن و ذهن خود را.

اضافه کردن به هیئت مدیره خود را. به یاد داشته باشید استفاده از تصاویر است که بیرون کشیدن نوعی از پاسخ. اگر آن را نمی کند بیرون کشیدن یک پاسخ دریافت تصویر دیگری. این تصاویر نیاز به شما احساس شادی و شادی.

فقط فراموش و به تماشای سحر و جادو اتفاق می افتد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.