قانون جذب تکنیک – چگونه به حفظ یک طرز فکر مثبت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه تنها با یک ذهن مثبت دولت است. ما آنچه که ما نفوذ در افکار ما است. من به شما نشان می دهد برخی از تکنیک های ساده برای کمک به شما آشکار یک زندگی پر از فراوانی است.

تصدیق این اظهارات مثبت به شما اعلام خواهد با صدای بلند. یک بیانیه استفاده کنم هر روز صبح که “من یک فرزند جهان; من یک کودک از فورچون”. این به من یادآوری می کند که من حق غنی از طبیعت. بسیاری از پزشکان بیماران خود را با استفاده از اظهارات مثبت به سالم. شما می خواهید به انجام این کار زحمت و می گویند آن را با احساسات برای دریافت نتایج. تکرار این کلمات را با صدای بلند نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید مگر این که از قلب است.

تمرکز – هنگامی که شما در حال تلاش برای آشکار چیزی تمرکز بر روی افکار شما در حال دادن به آن است. افکار تبدیل به همه چیز است. این است که علت همه این اثرات است که تأمل در زندگی خود را. شما می توانید تغییر در این اثر با تمرکز بر اثرات. تمرکز افکار خود را در مورد خواسته شما می خواهید به فاش کردن. اجازه ندهید که ترس یا شک تداخل با راه خود را از تفکر است.

تجسم – تخیل خود نقش مهمی در چگونه قانون جاذبه کار می کند. ذهن ما با این نسخهها کار با تصاویر ذهنی ما را به آن بدهید. این است که به نام ذهن ناخودآگاه خود را. ناخودآگاه کانال به عقل بی نهایت. بزرگترین مردان تاریخ را حل کند مشکلات خود را با داشتن یک چشم انداز از قطعنامه است.

این قوانین جاذبه تکنیک استفاده می شود باید به صورت روزانه به منظور آشکار غنی تر و زندگی سالم. بازیگران در حال حاضر استفاده از این برنامه و شروع به تجلی زندگی شما سزاوار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.