چگونه به تجسم پوست روشن

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

تجسم پوست روشن. انجام این کار به صورت روزانه برای یک مقدار محدود از زمان و شما شروع به جذب چیزهایی که شما نیاز به را به زندگی خود جذب خواهد کرد که به شما اجازه می دهد برای پاک کردن پوست است. شما باید اعتماد به نفس بیشتر خواهد شد و شروع به ایجاد تغییرات است که شما نیاز به ایجاد خود را با شیوه زندگی برای درمان آکنه خود را به طور طبیعی.

دقیقا چگونه شما تجسم روشن شدن پوست ؟

نشستن یا دراز به راحتی و مطمئن شوید که شما در حال آرام است. چشمان خود را ببندید و شروع به تصور کنید که خود را لذت بردن از خودتان. خودتان را ببینید و نگاه خود را زیبا و درخشان پوست.

چگونه شما زندگی می کنند زندگی خود را متفاوت با روشن شدن پوست ؟ اگر شما بخواهید که داغ پسر یا دختر در یک تاریخ و سپس تجسم خودتان را به صرف شام با او و یا او. شنیدن شما 2 خنده و درگیر شدن در یک مکالمه لذت بخش. دریافت دقیق و تصور کنید تا کل یک مکالمه است. بوی غذا در حال خدمت و احساس صافی پوست شما و تاریخ خود را.

اگر شما در واقع سعی کنید این و آن را فرصتی آن کار خواهد کرد. استرس یک عامل عمده در شدت آکنه پس چرا تجسم روشن پوست به عنوان یک راه موثر برای مدیریت استرس خود را? آن را به طور طبیعی شما را تشویق به زندگی سالم و به دنبال پاسخ های بیشتر به زندگی آکنه رایگان زندگی است.

شخصی من 10 قانون برای تجسم

  1. تجسم تنها یک بار در روز
  2. 5 دقیقه در روز ایده آل است حتی 1-2 دقیقه کار می کند
  3. همیشه خودتان را در تصویر
  4. تبدیل به احساسی که ممکن است و احساس احساسات
  5. تواند به عنوان دقیق که ممکن است
  6. استراحت – اجازه دهید ذهن خود را سرگردان به هر آنچه در آن است که شما واقعا بعد از
  7. ذخیره کردن و یا نشستن به راحتی. فقط مطمئن شوید که شما نمی افتد خواب
  8. محیط شما باید آرام و صلح آمیز است. طبیعت برای تلفن های موبایل خوب است.
  9. اختصاص یک منطقه در خانه خود را به تجسم در روزانه هنگامی که شما به صفحه اصلی
  10. تجسم امروز و این کار را هر روز برای بقیه عمر خود را برای مزایای باور نکردنی

شما در حال حاضر می دانم که همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونه به تجسم آکنه پوست رایگان. آن زمان است که شما را به عمل و حرکت رو به جلو با این ضروری راز برای روشن شدن پوست است که تعداد بسیار کمی از مردم در مورد. تجسم روزانه اگر می خواهید در مسیر صحیح برای پاک کردن پوست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.