درایدن به ما می آموزد قوانین طنز و نقش مسخره گفتگوی بورسی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در ابشالوم و Achitophel, درایدن با استفاده از شناخته شده عهد عتیق داستان David-ابشالوم-Achitophel به عنوان تمثیلی چارچوب برای شعر خود را. داستان مربوط چگونه دوک منموته (ابشالوم) که مورد علاقه هر چند نامشروع پسر چارلز دوم (دیوید) تا به حال در مخالفت با اراده سلطنتی خود را با پدر و متفقین خود را با جشن ارل از شفتسبوری (Achitophel) و بدنام دوک باکینگهام (Zimri) با هدف به استثنای دوک یورک پادشاه برادر از جانشینی تاج و تخت است. در اینجا همانطور که در حماسه یا قهرمانانه بازی “طرح شخصیت های شوخ طبعی احساسات توصیف همه متعال بالاتر از سطح معمول صحبت با نسبت به verisimility”. و شاد انتخاب تمثیل همراه با عمدتا مرتفع تن می دهد درایدن حزب شعر حال و هوایی جهانی فلسفی حقیقت است.

تاريخی درایدن شعر ابشالوم و Achitophel شد دستگیری از ارل شفتسبوری در سال 1681 به اتهام خیانت به توطئه مرگ پادشاه و براندازی دولت. چارلز دوم تا به حال هیچ قانونی کودکان به طوری که وارث تاج و تخت کاتولیک روم بود جیمز دوک یورک برادر پادشاه. این حزب ویگ رهبری آنتونی اشلی کوپر ارل از شفتسبوری که nursed تلخ نفرت علیه پادشاه برادر باعث او را به از دست دادن خداوند Chancellorship می خواستم به رد جیمز از تاج و تخت به نفع دوک Monmouth, Charles’ فرزند نامشروع بود که یک پروتستان است.

را سرنگون خداوند صدراعظم آنتونی کوپر (Achitophel) به دنبال بهره برداری از این وضعیت حاصل محبوب و هیجان ضد کاتولیک موج زد که بسیار بالا به خصوص پس از تیتوس Oates اتهامات در 1678 از وجود یک Popish توطئه علیه شاه و با این منظور در نظر است که برای جلوگیری از دوک یورک از صعودی به تاج و تخت خود را به حزب معرفی خروج لایحه. مجلس اعیان اما رد این لایحه در سال 1680 و مجلس منحل شد و تقریبا بلافاصله. هیجان و سپس منجر به یک واکنش به نفع شاه به طوری که چارلز زندانی شفتسبوری به اتهام خیانت. یک هفته قبل از محاکمه در نوامبر 17 1681, درایدن در شعر به نظر می رسد شمار اعضای شفتسبوری حزب و نبوت خود و سقوط.

این بزرگترین طنز سیاسی در زبان انگلیسی است و بسیاری از عناصر علاوه بر طنز. قهرمانانه زمینه حماسه شیوه و تمثیلی روایت آسانسور شعر فوق خاتوله از حزب نزاع

در ابشالوم و Achitophel, طنز به نظر می رسد نه در قالب عصبانی سوء استفاده اما از شمار گفتگوی بورسی. درایدن اعلام کرد که “بهترین و ظریف ترین نکات طنز تشکیل شده در خوب raillery”. Achitophel است که تبه کار از قطعه “برای طرح و کج مشاوره مناسب”. او تا به حال برنده راه خود را به قدرت های بزرگ و در چشم مخالفان خود را به نظر می رسد به “حل و فصل به خراب کردن یا به حکومت دولت”. اما پس از آن او باید شایستگی خود را برای تنها پس از آن خواهد پرتره تبدیل شدن به معتبر. شفتسبوری شده بود خوب Lord Chancellor. در اینجا درایدن بود و حتی حاضر به ستایش در همان زمان او به عنوان هجو و وارد یک پاساژ در نسخه تجدید نظر شده از شعر در ستایش شفتسبوری به عنوان یک قاضی.

دولتمردان ما لغات اما ستایش قاضی

Unbribed, unsought های رنجور به جبران

سریع از فرستا دن و آسان دسترسی داشته باشید.

در موارد دیگر درایدن تنها خندید و حماقت خود را به جای محکوم کردن آنها رذیلت. در میان اعضای شفتسبوری های آقا Slingsby Bethel (Shemei) و تیتوس اوتس (Corah) کشیده شده است به طوری تحقیر به عنوان تقریبا شخصیت های کمیک. و قطعا خود را خوب raillery بهتر است در تصویر دیده می شود از Zimri. Zimri طبیعت آنقدر بی ثبات است که

….در این دوره از یک ماه گردان

شد شیمیدان نقب زن, دولتمرد و دلقک;

سپس همه برای زنان, نقاشی, قافیه, نوشیدن

علاوه بر ده هزار انجمن است که درگذشت در تفکر

درایدن lampoons Shemei یک چموش و نازک bellyless مرد گفت:

“سرد بود و آشپزخانه خود را هر چند در مغز خود بودند داغ”

تمام این نقاشی ها لذت ما را در یک بار با shrewdness از شوخ طبعی خود را تندرست طنز و حقیقت خود به طبیعت انسان است.

مبادا این شخصیت به نظر می رسد بیش از حد شخصی درایدن باعث می شود آنها را نمایندگی هر دو افراد و انواع. جزئیات زندگی خود تعمیم داده شده بدون هیچ گونه محلی و موقت مراجع است که ممکن است شرمسار و یا توهین به کسی. شعر یک گالری پرتره از شخصیتهای سیاسی ، اگر Achitophel یک نوع حیله گر, سیاستمدار, او هنوز هم باقی می ماند یک فرد حذف جزئیات و سیاستمداران در شعر ممکن است سیاستمداران از همه زمان ها است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.