Facebook logo

قتل زن جوان با کفش های زرشکی در مشهد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خراسان، ساعت حدود 3 بامداد روز دوشنبه، کارگری که مشغول انجام امور محوله از سوی کارفرمایش بود ناگهان با دیدن آتشی که در زمین های کشاورزی انتهای خیابان طبرسی 56 شعله ور بود، دست از کار کشید و به طرف شعله های آتش حرکت کرد.

او مردی را دید که در حال آتش زدن چیزی در زمین های خالی است به طوری که حتی شعله های آتش به اطراف گسترش می یافت و خار و خاشاک آن محل را نیز می سوزاند. این کارگر که به ماجرا مشکوک شده بود بی درنگ با آتش نشانی تماس گرفت تا از گسترش آتش جلوگیری شود این در حالی بود که مرد مرموز هم پس از سوختن کامل آن چه به آتش کشیده بود در تاریکی شب ناپدید شد.

وقتی آتش نشانان از ایستگاه 8 طبرسی، آژیرکشان به محل رسیدند و شعله های آتش را خاموش کردند ناگهان پیکر سوخته انسانی را دیدند که کفش هایش نیمه سوخته باقی مانده بود.

دقایقی بعد نیروهای کلانتری طبرسی شمالی ماجرا را به قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) اطلاع دادند و بدین ترتیب تحقیقات با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای شناسایی هویت مقتول و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت. بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی از هویت مقتول با کفش های زرشکی دارند با پلیس 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *