نحوه جذب حستبلیغ – راز و قانون جاذبه کاربردی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شما تا بحال به تماشای یک فیلم به نام “راز”? آن را در مورد راز که نگه داشته شده توسط قوی ترین و موفق ترین ستاره های پورنو, بسیاری از افراد ثروتمند در هر زمان در تاریخ بشر. این فیلم تا به حال حداقل سه بار در برجسته اپرا وینفری نشان می دهد. راز این است که در حال حاضر نشان داد.

فریاد بزرگ و به یاد ماندنی نام. هرمس, نیوتن, انیشتین, Napoleon Bona Parte, اسکندر کبیر, توماس آلوا ادیسون, جورج واشنگتن, چرچیل, آبراهام لینکلن, اندرو کارنگی, جان دی راکفلر, هنری فورد, جک کنفیلد, بیل گیتس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Stephen Covey, جورج سوروس, Onasiss, Joe Vitale, ناپلئون هیل, آبراهام هیکس, Robert T. Kiyosaki, آنتونی رابینز ویلیام والتر اتکینسون, رالف والدو امرسون, ارنست هولمز, اپرا وینفری, Gary Vurnum, برایان تریسی, Bob Proctor, جان Assharaf جیمز آلن John Gray, Richard Bandler, John Grinder, Wallace D Wattles. شما نام آن را!

آنها زمانی که آنها چه زمانی در زمان خود با استفاده از عامل و راز. پس راز چیست ؟ راز قانون جاذبه و یا بلندگو.

چه همه کسانی که مردم به ما می آموزد راز است که بیان می شود در بسیاری از زمینه ها مانند:

“مانند مانند جذب.”

“شما یک زندگی آهنربا.”

“افکار تبدیل به همه چیز است.”

“شما دریافت آنچه شما در مورد فکر می کنم که آیا می خواست یا ناخواسته.”

“بود فراموش کرده اند.”

“همه اشکال از ماده و انرژی جذب شده به آن است که از یک مانند لرزش.”

“شما دریافت آنچه شما انرژی خود را قرار داده و تمرکز, آیا می خواست یا ناخواسته.”

“جذب انرژی مانند انرژی است.”

“همه چیز به تساوی خود را که مانند خود است.”

“هر آنچه که شما می خواهید شما می خواهد.”

“چه شما افشانده است که شما درو.”

“چه شما را از شما به عقب بر گردیم.”

“آنچه در اطراف می رود می آید در اطراف.”

خلاصه قانون جاذبه است که استفاده از این اصول و اعتقادات:

1. همه انسان ها با استعداد بودن با دو قدرتمند ترین ابزار برای زندگی خود را. آن دو بدن و ذهن است.

2. در حالی که بدن ما است که از لحاظ جسمی به دنبال موفقیت ما, ذهن ما ذهنی جذب آن است. دوباره بخونید با دقت! پاسخ به این سوال; چه چیزی از ذهن شما این همه وقت آن است که به دنبال و یا آن را جذب? بسیاری از ما عمل ذهن ما در “به دنبال” نه “جذب”. این نقطه که در آن همه چیز شروع به رفتن راه اشتباه است. حق اقدام به درخواست ذهن است “برای جذب”. آن را خوب است برای شما را به خواندن و دانلود این رایگان کتاب “حقیقت تکان دهنده در مورد عمل”. واقعا این کتاب را به شما شوک!

3. همه چیز ایجاد شده است دو بار. این اولین بار است که در سر خود را. تمام ساختمان ها ایجاد شده دو بار در, برای اولین بار در نقشه های خود را. و یا برای اولین بار است که معمار رسم مفهوم است. و یا برای اولین بار است در ذهن صاحب ساختمان. موفقیت خود را ایجاد شده است دو بار برای اولین بار است که در داخل ذهن خود را. اگر وجود دارد سه درب در طرح بنابراین شما وجود دارد شما باید سه درب در ساختمان خود را در وجود فیزیکی. بنابراین در ابتدا شما باید انجام دهید این است نگه داشتن گفتن خود را که یک روز شما می شود یکی دیگر از حستبلیغ میلیونر.

4. ذهن ما ارتباط برقرار, همه چیز در داخل یا خارج در تصاویر و کلمات نیست. فقط به یاد داشته باشید چیزی و سپس شما خواهید دید تصاویر کلمات نیست.

5. بنابراین اولین گام در ایجاد موفقیت ما این است که در مورد خواب تجسم یا تجسم. شما می بینید به این دلیل است که موفقیت هر مربی می خواهد شما را به تجسم خود را در موفقیت و تمرکز تنها در آنچه که شما می خواهید نه آنچه که شما نمی خواهید. تجسم مهم ترین گام در ایجاد. این چیزی است که آقای آلبرت اینشتین معنی “تخیل مهم تر از دانش است”.

6. با یک مفصل خاص, دقیق, دقیق, و به طور مداوم در معرض از حق تجسم شما در حال هدایت به الهام به عمل آورند. شما در حال انتظار برای به دست آوردن شور و شوق و یا رویداد وسواس. این اقدام مراجعه کننده توسط کارشناسان به عنوان “الهام بخش عمل”.

که در آن است!

تجسم تصور کنید می خواهید که روزی خود را بسیار خود را حستبلیغ چک شروع به آمد مکرر رؤیت حق در آن حستبلیغ شلوغ اینترنت وجود دارد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.