ملکه Ankhesenamun

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

Ankhesenamun سوم نفرتیتی بينند اما او بهترین و شناخته شده به عنوان همسر معروف فرعون پادشاه توت عنخ آمون بود که پادشاه مصر 3500 سال پیش.

بدون شک وجود دارد که سلطنتی زن و شوهر در عشق. چند اشیاء یافت شده در مقبره توت عنخ آمون توسط هاوارد کارتر به تصویر کشیدن زن و شوهر است. معروف ترین طلایی تاج و تخت که دارای یک پنل در پشت نشان دادن زوج سلطنتی اما پنل بر روی عاج صندوق نیز بسیار خوب است.

اگر چه ملکه Ankhesenamun بدیهی است که عاشق توت عنخ آمون او در واقع نه شوهر: او ممکن است او را سوم. با توجه به این سنت از زمان آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که Ankhesenamun برای اولین بار به پدرش فرعون آخناتون. او ممکن است پس از ازدواج شده است به کمی شناخته شده فرعون با نام Smenkhkare. پس از توت عنخ آمون از مرگ او نیز برای خود جانشین فرعون Ay. او ممکن است به چهار پادشاهان مختلف که برای یک خانم درگذشت و در حدود سن 30 کاملا یک دستاورد!

همچنین شاید نشانه ای بود که او بد بخت: او به خاک سپرده شد سه شوهر. آخرین DNA مطالعه توت عنخ آمون خانواده منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که یک مومیایی یافت شده در دره پادشاهان ممکن است متعلق به Ankhesenamun. مومیایی, شناخته شده به عنوان KV21A پیدا شد بدون کتیبه و یا قبر کالا و شناخته شده به عنوان احتمالا از دو تا از توت عنخ آمون کودکان که با کسر آن را نشان می دهد Ankhesenamun. او بدبختی ادامه داده و در مرگ. Ankhesenamun احتمالا بسیار جذاب است. زمانی که KV21A مومیایی پیدا شد آن را به حال یک سر با موهای بلند و براق سیاه و سفید ، او تا به حال از غم انگیز در حال حاضر از بین رفته است. یک قرن پیش, ترسناک مومیایی احزاب بودند همه خشم و او احتمالا و ناخواسته بازیگران در طی آن او سر بدون پوشش و پس از آن سوزانده و یا دور انداخته می شود.

آخرین DNA مطالعه همچنین نشان می دهد که او تا به حال یک شديد باشگاه پا شده اند و تلاش برای راه رفتن به دور و احتمالا درد در هنگامی که او راه رفتن.

شاید او نهایی بدبختی او بود چهارم, شوهر, فرعون Ay. او بسیار پیر مرد – به اندازه کافی بوده است و پدر بزرگ. در واقع او احتمالا او پدربزرگ. برای سال های بسیاری Ay شد مظنون به قتل توت عنخ آمون. امروزه این فکر است که توت عنخ آمون به قتل رسید اگر چه نامه ای از یک ملکه به پادشاه هیتی می گوید: کاملا واضح بود که شوهرش به قتل رسیده است و آنها در تلاش بودند به زور او را به ازدواج شوهرش را به قتل رساندند. Ankhesenamun می کند متناسب با مشخصات. هر چه پس از ازدواج خود را به Ay به امن خود را در سلسله جانشینی Ankhesenamun به سرعت محو از دید و شنیده نمی شود از دوباره. آن است که فکر می کردم او مرده بود در ماه از این ازدواج است. او کشته شده است ؟ متاسفانه اگر KV21A مومیایی واقعا Ankhesenamun ما باید احتمالا می دانید آن را به عنوان در شرایط بسیار ضعیف است.

ما یک زندگی پر از بدبختی اما Ankhesenamun برای یک زمان تا به حال یک ازدواج شاد به توت عنخ آمون. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که برخی از کشف جدید در دره پادشاهان را یک روز به ما آموزش بیشتر در مورد زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *