آگاهی و قانون جاذبه با رشد شخصی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر شما که در آن شما می خواهید می شود و در عین حال خود را با رشد شخصی و جاذبه اهداف و در حال حاضر با استفاده از بهترین فن آوری و روش های به دست آوردن آنچه که احتمالا می تواند از دست رفته ؟

شما در حال حاضر ممکن است با استفاده از اظهارات مثبت, ذهن, فیلم, meditation, hypnosis and subliminal صوتی و همچنین مثبت فکر کردن و هدف برنامه ریزی (با یک کل بسیاری از کار سخت) با این حال هنوز هم که در آن شما می خواهید با قانون جاذبه است. اگر افکار و اعتقادات خود را از همه چیز و فرم خود را و شما در حال حاضر در حال تغییر آنها چه چیز دیگری است که از دست رفته ؟

بیایید به طور خلاصه نگاهی به در چه سطح آگاهی شما در حال کار با باورهای خود را در. غربی سنتی رشد شخصی بسیار علاقه از ‘ذهن خودآگاه’. و این است که اغلب به معنای مورد اشاره عبارتند از افکار و اعتقادات خود را, اما آنها نیز می تواند رخ دهد در سطوح عمیق تر مانند subconsciousness. فن آوری های مانند ضربان دارای دو گوش, هیپنوتیزم صوتی و subliminals کمک به شما را تحت تاثیر قرار دهد و حتی باورهای خود را تغییر دهید (و یا قصد) در کسانی که سطح عمیق تر.

اما اگر شما در حال حاضر در تلاش و با استفاده از هیپنوتیزم subliminals تصدیق تجسم و تفکر مثبت را تحت تاثیر قرار خود را در هر دو ذهن خودآگاه و ناخودآگاه سطح پس چرا نمی شما وجود دارد رتبهدهی نشده است ؟ چرا برخی از افکار خود را به وضوح آشکار نیست آنچه مورد نظر شما ؟

منظورم این است که وجود دارد برخی از سطح از آگاهی است که شما باید به کار بر روی و یا چیزی است که فقط رفته نادیده گرفته شده است ؟ اگر ما نگاهی عمیق تر در بیداری خود را از آگاهی پیدا خواهید کرد که آن را بیش از این صرف ذهن خودآگاه (که واقعا نوع یک اصطلاح عمومی است). هنگامی که شما بیدار در طول روز بیشتر کیفی تعریف آگاهی شما خواهد بود کمی بیشتر روشنگری و می تواند نام خود را جامع آگاهی است.

خود را جامع آگاهی خود را روانی و عاطفی و جنسی و جسمی و معنوی آگاهی (یا تجربه ذهنی). شما می توانید احساس می کنید حس می دانم و تجربه در هر یک از این سطوح خودآگاه انرژی است. بسیاری از غربی رشد شخصی (زمانی که شما به آن نگاه کنید در مقایسه با معنویت) واقعا که از بیشتر از یک نفس محور تعریف و ارزیابی از خود; بنابراین آگاهانه ذهن نزدیک تر است مربوط به نفس تعریف از خود.

اما شما باید آگاهی در ذهن و قلب و بدن و جاذبه جنسی و روح سطح خود است. درک است که بیشتر و جامع تعریف بیداری آگاهی (که در آن شما تجربه عملی از زندگی وجود دارد) شما پس از آن قادر به کار در حال گسترش و تغییر باورهای خود را بر روی تمام سطح آگاهی عاطفی جنسی و غیره..

شما ممکن است شنیده ام گفت: “زمانی که قلب و ذهن یکی از آن می تواند کوهها را جابجا کند اما اگر شما بسته به قلب خود را و سپس آن را به سادگی به سطح دیگری از خود است که شما ممکن است را به حساب در نهایت به جذب و آشکار خود را در رشد شخصی و اهداف و رویاهای.

خود را در ذهن و یا واقعا “فکر کردن” اغلب به اندازه کافی قدرت خود را در آن. و این کتمان حقیقت به دلیل غربی تعریف از خود است ذهن, بدن و روح ترک تمام قدرت تا ذهن خود را برای رشد شخصی اما شما همچنین باید قدرت نامحدود با قلب و رانندگی و همچنین هماهنگی با روح خود را به هدف خود را.

وقتی که می آید به صوتی مراقبه و آگاهی reprogramming اگر شما لازم نیست که منابع و ابزار است که می دانند چگونه به تاثیر هر یک از خودآگاه مناطق از بیدار شدن خود را, شما ممکن است بخواهید به نگاه Powerliminals.

Powerliminals می دانم که چگونه به تعامل با هر یک از خود را آگاهانه انرژی به درمان و به طور موثر تغییر برنامه و به شما کمک کند تبدیل شدن به متجانس با سطح بالاتری از قدرت و واقعیت به تجربه آنچه که شما قبلا خیلی سخت برای رسیدن به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.