“قانون جاذبه کمک می کند تا تعریف هدف زندگی خود می گوید:” دکتر کالین فو

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

دکتر کالین فو گفت: “قانون جاذبه کمک می کند تا خود را تعریف هدف زندگی”

آیا شما به یاد داشته باشید چیزهایی که شما را ساخته شده است که قلب خود را آواز خواندن ؟ که لحظه دقیق شما زندگی هدف زندگی خود را.

پاداش ما زندگی هدف زندگی ما می تواند بی حد و حصر.

دانش در مورد زندگی شما هدف این است که قدرت بالقوه آن را به عنوان شما را قادر به گرفتن مناسب گام برای تحقق تلاش خود را برای که شما واقعا هستند. صرف نظر از آنچه شما انجام, شما باید در پیدا کردن هدف زندگی خود را به عنوان من مطمئن هستم که آنچه شما از دست رفته را با غفلت از هدف خود را در زندگی.

بدون شک وجود دارد که آن را دشوار است به کار بر روی بهبود مهارت های ما هنگامی که ما انجام آنچه ما را دوست ندارند انجام, اجازه دهید به تنهایی در حال توسعه پتانسیل کامل ما. افرادی هستند که بسیار باهوش و با استعداد و سخت کوش اما نه احساس برآورده. است که چرا مهم است که همه ما نیاز به یادگیری راز یعنی قانون جاذبه است. راز قانون جاذبه به شما کمک می کند زندگی می کنند تا به پتانسیل کامل خود را.

راز قانون جاذبه در مورد ساخت خود ارزیابی. وجود دارد بدون نیاز به بی ارزش سخت در ارزیابی از خودمان است. مهم این است که واقع بینانه باشد!

یکی از فکر می کنم و در عین حال واقع بینانه است. برای مثال هنگامی که شما می گویند شما می خواهید برای ایجاد یک میلیون دلار است. که می تواند به عنوان بزرگ است. واقع گرایانه بودن آن است شکستن “1 میلیون” شکل و رسیدن به آن با ساخت 100 دلار در هر روز است. پس از حدود 27 سال شما خواهد بود یک میلیونر!

هنگامی که شما در حال واقع بینانه و در عین حال فکر می کنم شما ببینید که خودتان می خواهید. با چشم انداز تعبیه شده در خود تجسم شما رسیدن به خط پایان زودتر از شما فکر می کنم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.