7 قوانین طبیعی جهان

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون دائمی تبدیل-

* انرژی حرکت به شکل فیزیکی.

* این تصاویر شما را نگه دارید در ذهن خود اغلب تحقق در نتیجه در زندگی خود را.

قانون نسبیت-

* هیچ چیز خوب است یا بد, بزرگ یا کوچک… تا زمانی که شما آن را مربوط به چیزی است.

* تمرین realting وضعیت خود را به چیزی بسیار بدتر و شما همیشه نگاه خوب است.

قانون ارتعاش و جذب-

* همه چیز را به لرزش در آید ، هیچ چیز استوار است.

* آگاهی از لرزش به نام احساس. افکار خود را کنترل پارادایم و لرزش خود را (که دیکته آنچه شما را جذب می کند).

* زمانی که شما احساس خوب و آگاه از آنچه شما فکر می کنم از چیزی لذت بخش.

قانون قطبیت-

* همه چیز مخالف: داغ – سرد … بالا و پایین … خوب و بد است.

* به طور مداوم به دنبال خوب در افراد و موقعیت ها. هنگامی که شما در پیدا کردن آن شخص بگویید. مردم عشق تعارف و مثبت ایده در ذهن شما باعث می شود شما احساس خوب است. به یاد داشته باشید ایده خوب – خوب ارتعاشات.

قانون ریتم-

* جزر و مد می رود … شب به دنبال روز … خوب بار – بار بد.

* هنگامی که شما در پایین نوسان احساس بد نیست. می دانید نوسان تغییر خواهد کرد و همه چیز بهتر خواهد شد. بار خوب وجود آمدن آنها فکر می کنم.

قانون علت و معلول-

* هر آنچه که شما ارسال به جهان می آید. اکشن — دوباره عمل با هم برابر هستند و مخالف است.

* می گویند چیزهای خوب به همه; درمان همه با احترام و آن را همه می آیند. هرگز به نگرانی در مورد آنچه شما در حال رفتن به دریافت فقط تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید به من بدهید.

قانون جنسیتی

* هر دانه یک بارداری و یا دوره کمون. ایده های معنوی و دانه را به حرکت در فرم و یا نتایج فیزیکی.

* اهداف خود را آشکار خواهد شد هنگامی که زمان مناسب است. می دانم آنها خواهد شد.

به طوری … چرا من آوردن این ؟

از آنجا که شما می توانید با استفاده از این قوانین جهان ما را به ثروت بی حد و حصر به زندگی خود; ثروت در سلامت و ثروت در روابط (روحانی, خانواده, شخصی, کسب و کار و ثروت مالی.

والاس D. Wattles (نویسنده کتاب نوشته شده در سال 1910 تحت عنوان ” علم از گرفتن غنی) کشورهای “غنی است و در نتیجه از انجام کارهایی که در یک راه خاص است.” که بزرگترین حقیقت من می توانید به اشتراک گذاری با هر یک از خانواده و دوستان من (این شامل شما که در حال خواندن این). این بیانیه و این قوانین در حال حاضر انجام می شود بسیار برای من با ارزش استفاده از. من تجربه روشنگر به این معنا که من دیگر بیم بدهی. من دیگر astranged روابط با خانواده و دوستان من که در یک زمان من تا به حال. من دیگر زندگی را به عنوان یک “نیمه خالی لیوان” در حال حاضر آن را “به وفور کامل”.

من برای اولین بار در مورد راز از طریق خواهرم پشت در فوریه سال و گرفتار ویژه در اپرا در مورد آن در روز تولد من که ماه است. نشان می دهد که بسیار نشاط بخشی و به من تحقیق معلمان در برنامه و شروع به خواندن کتاب خود را. بعد از چند ماه تصمیم گرفتم که این بدون شک برای من. در زمان آموزش و تحقیقات پسر من و من تا به حال نه یک رابطه تیره و تار است و ما به حال شده است برای بیش از یک سال و نیم و از طریق قدرت تفکر مثبت و استفاده از قانون ارتعاش و جذب به زندگی ما قادر به کشف و تقویت روابط ما. ما در حال حاضر آغاز کرده است در این سفر با هم.

ما در حال حاضر در Myspace, Facebook و دیگر سایت های شبکه های اجتماعی, ملاقات با افراد همفکر که یا در حال حاضر استفاده از قوانین جهان برای زندگی خود و یا علاقه مند به یادگیری چگونه من (و پسر) در حال استفاده از این قوانین در زندگی روزمره ما. این سایت در حال حاضر پرداخت می شود برای ارزش خود را در طلا با علاقه واقعی و روابط ما در حال ایجاد در اینجا. ما در حال جذب افراد و اجازه دادن به آنها در جذب ما. ما نه اسپم ما نمی خواهیم برای تحمیل هر نقطه که در آن ما نمی خواسته شده است. اما تصور کنید که استفاده از این قوانین برای زندگی خود را و چگونه فراوان همه چیز را می توان در هنگام نزدیک شدن به موقعیت های مشابه با چنین طرز فکر های مختلف. این است که واقعا ذهن فراگیر را دوباره سیم کشی از انواع برای قرار دادن تمام افکار منفی خود را به احساسات و انرژی خود را به استراحت و به جای آن اجازه می دهد شما را به کنترل افکار مثبت و احساسات و انرژی را در جهان به شروع به جذب همه چیز را خواسته قلبی خود را.

در حال حاضر بسیاری از افراد شنیده ام در مورد راز و قانون جاذبه اما تعداد بسیار کمی از مردم می دانند که آنها و حتی کمتر هستند که استفاده از آنها را. اما من صادقانه می تواند قرار داده و از آنجا که این طرز تفکر و عمل است که راه را برای زندگی کامل و شاد و فراوان ثروتمند زندگی همه ما بدون شک از خواب در برخی از نقطه یا دیگری. به طوری … آیا شما فکر می کنم آن را در مورد زمانی که شما شروع به تحقق بخشیدن به همه چیز شما تجسم?

و … به چه معنی است که بیانیه ای ؟

منظورم این است که همه چیز را که شما را به این جهان از طریق قدرت خود را از افکار و رویاها و اقدامات می تواند و خواهد آمد به ثمر اگر با توجه به زمان. من قطعا نمی گویم “شما پولدار اگر شما صبر کنید”. اما آنچه من گفته است از امروز شروع, در حال حاضر شروع به تغییر چشم انداز خود را. تجسم نشستن در ساحل و یا در جنگل های بارانی و فکر نمی کنم “آه من ندارد و این زمان را” یا “که طول می کشد بیش از حد پول” به جای تجسم و درک کنند که شن و ماسه می توان در بین انگشتان که اقیانوس می تواند زني را در پای خود را با چشم خود را بسته و صدای امواج توفنده. نیست که فقط مرطوب لب خود را? من می دانم که آن را نشانی از معدن (من شخصا دوست دارم اقیانوس و ساحل).

تمام طول می کشد دانش و هر چند که من می تواند به شما یک دروازه ورود به دانش که شما باید به آن را می خواهم شما را مجبور به راه رفتن را از طریق این درگاه, اما من اینجا هستم تا به شما که اولین گام است. این “وعده برای یک زندگی شیرین” قول خودم که روز به روز من به تصریح همه چیز من در حال حاضر می دانیم و در ادامه با استفاده از این ابزار و گسترش این کلمه در استفاده از آنها برای مردم از همه سنین که مایل به گوش دادن. من می خواهم به شما ارائه می دهد یک هدیه رایگان که چشمان من را باز کرد و من در این سفر از رشد شخصی و توسعه … چرا که دقیقا چه چیزی این است.

برای شروع یادگیری قوانین طبیعی جهان از جمله قانون ارتعاش و جذب اینجا را کلیک کنید با این هدیه رایگان از 7 درس ایمیل به شما در غیر دادن فرمت. هر یک از این درس دست گردد برای آموزش شما گام به گام چگونه برای رفتن در مورد این mindshift, پس به صحبت می کنند.

به گسترده خود را با موفقیت

مارسی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.