رمز و راز از زندگی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

“برای فرد به طور متوسط زندگی یک معما است یک راز پیچیده و غیر قابل درک مشکل و یا به نظر می رسد اما آن را بسیار ساده است اگر یکی دارای کلید. رمز و راز است که تنها نام دیگری برای جهل; همه چیز اسرار زمانی که آنها را درک نمی کند اما هنگامی که ما درک می کنیم زندگی آن دیگر به نظر می رسد مرموز است.”

همانطور که من در خواندن این کلمات امروز از کار کردن با این قانون توسط ریموند Holliwell من نمی تواند کمک کند اما به یاد بیاورید زمانی که زندگی برای من به نظر می رسید به یک معما رمز و راز عمیق به عنوان Holliwell توصیف آن است.

این بود تا زمانی که من در اواسط سی سالگی من تا به حال یک روانی تغییر و متوجه شدم که آنچه من برگزار شد و مهمترین در ذهن من ایجاد شده من واقعیت بیرونی.

به همین دلیل من به این باور رسیده است که این قانون از تفکر طولانی قبل از من شنیده بود از این مدت و یا خواندن در مورد آن تا کنون یکی از قدرتمند ترین قوانین در جهان است. ذهن ما یک نیروی قدرتمند است و شاید یکی از قدرتمند ترین نیروهای ما می دانیم.

به عنوان Bob Proctor می گوید: “فکر می کردم امواج کیهانی امواج است که نفوذ همه زمان و فضا”.

در اصل این قانون آمده است که آنچه که ما ذهنی ساکن در ادامه به نشان می دهد تا در ما زندگی می کند و بیش از بیش و بیش از دوباره.

اگر ما همچنان به ساکن بر افکار و فقدان ترس از دست دادن شغل ما ترس از قطع شدن از کار و ترس از دست دادن کسی که در یک رابطه, ترس از دست دادن ترس از بیمار شدن این شرایط نسبت به ما و آشکار در شرایط در زندگی ما است.

به خاطر داشته باشید که هر آنچه شما فکر می کنم در ذهن خود دانه است که رشد خواهد کرد. خوب یا بد و افکار و هر آنچه در آنها بود را جوانه را به جهان خود را. و اگر شما می خواهید خوب دانه برای رشد گیاه افکار خوب است. همانطور که برای افکار بد جایگزین این افکار .

به عنوان Holliwell می نویسد: “همانطور که ما به جای این افکار هستند که به عنوان علف های هرز آنها را مرگ طبیعی خود را خودشان برای چنین علف های هرز مرگ از عدم کشت. تا زمانی که ما اجازه می دهد چیزهایی که واقعی به نظر می رسد ما در حال قرار دادن انرژی ما به آن است. ما در حال پرورش آن است; ما در حال تغذیه آن را; ما زنده نگه داشتن آن; ما در حال قرار دادن ایمان ما به آن چیزهایی که آیا ما دروغ آن است یا نه و باید آن را به طور طبیعی رشد برای قانون رشد است که تا به حال کار برای تولید هر دانه گیاه.

تفکر چیزی است که جریان هر چند ما به طور مستمر. وجود ندارد یک لحظه و نه حتی یک میلیونیم ثانیه است که ما در حال فکر کردن. اگر ما افکار پراکنده هستند ما در خدمت تنها به علت خودمان سردرگمی و خیلی بدبختی.

در حال حاضر می توانید ببینید ارزش در نیاز به جمع آوری افکار ما و مهار و کنترل افکار ما است. اگر ما مهار آن; به عبارت دیگر نظم و انضباط خودمان را به سازنده تر در دولت تفکر پس از آن ما نخواهد بود قربانیان از آنچه که اغلب نامیده می شوند ‘بد شانسی’ یا ‘raw deal’. چنین چیزی وجود ندارد.

هنگامی که ما شروع به درک این که ما به طور کامل می تواند درک آنچه Holliwell یعنی زمانی که او می گوید که “زندگی و دیگر هیچ به نظر می رسد مرموز”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.