قدرت ذهن نهایی – چگونه به استفاده از قدرت ذهن برای پیدا کردن یک نقطه پارکینگ

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا شما شده است در موقعیت که در آن شما در حفظ و رانندگی دور و دور و نمی تواند پیدا کردن یک نقطه پارکینگ? آیا شما می دانید که شما استفاده کرده اند می تواند خود را قدرت ذهن نهایی برای کمک به شما در رسیدن به نقطه پارکینگ?

من بیش از حد استفاده می شود برای رسیدن به چنین شرایطی و می دانم که چگونه نا امید کننده می توان آن را. وجود دارد در این زمان وقتی که من با دوستان بیرون رفتن برای ناهار و ما رفته بود در اطراف بلوک یک زن و شوهر از بار بدون گرفتن یک نقطه پارکینگ.

خوشبختانه برای من می دانستم که چگونه به استفاده از قدرت ذهن ناخودآگاه به من کمک کند. بعد از زمان ما دور اطراف ما شاهد یک نقطه و دوست من به سرعت کشیده به آن است. همانطور که ما راه می رفت به سمت رستوران ما شاهد یک نقطه و در عین حال یکی دیگر.

آیا این یک قدرت ذهن, راز است که شما می خواهم به دانستن?

اجازه به اشتراک گذاشتن این راز است که یکی از بسیاری از قدرت ذهن, تکنیک های.

حتی در حالی که شما در حال رانندگی به سمت جایی که شما می خواهید به پارک اتومبیل خود را در حال حاضر شروع به تجسم یک نقطه خالی و یا کسی است که بیرون کشیدن فقط به عنوان شما می رسند. به تقویت بیشتر این روش را تصور کنید که هر کسی که پس از رسیدن به پارکینگ نیز قادر به دریافت یک نقطه به پارک.

انجام نمی دهد و به نوعی افکار ورود وجود دارد برای پیدا کردن بدون پارکینگ. و یا اگر وجود دارد یک نقطه وجود دارد که بیش از یکی از شما در رقابت برای آن است. این نوع افکار را تنها جذب این نوع از نتایج منفی.

بسیاری از مردم در واقع با استفاده از این روش و پیدا کردم که قدرت ذهن ناخودآگاه در واقع کمک می کند تا آنها را به پارکینگ با استفاده از قانون جاذبه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.