چگونه برای جذب ثروت با تغییر خود را نامرئی میشه ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

جذب ثروت به معنی بیش از دعوت پول بیشتری به زندگی خود را. این به معنی داشتن انجام, روابط, عشق و ثروت و موفقیت است. اگر شما توافق می کنید که پول تنها معیار برای ثروت و خواهم بدانید که چگونه برای جذب ثروت با تغییر خود را نامرئی شما را در جای مناسب هستند.

اول این چیست نامرئی میشه ؟ این هاله ای که ما را احاطه کرده. بسیاری از ما می توانید ببینید این درخشان, زمینه, اما قطعا ما می توانید آن را احساس کنید.

به این فکر کنید: آیا تا کنون تجربه کرده کسی ایستاده بی سر و صدا پشت سر شما ؟ آن را ممکن است خود را رئیس تماشای آنچه شما انجام می دهند و یا یک دوست و برنامه ریزی به شما تعجب. به هر دلیل شما می خواهم که احساس حضور خود را مگر اینکه شما بیش از حد مجذوب در کار خود را. به همین دلیل شما می تواند احساس آن بود که دیگر نامرئی زمینه impinged به مال شما. و که نامرئی زمینه هاله.

هاله ما نه تنها نامرئی آن را نیز مغناطیسی. آنچه شما را به زندگی خود جذب اولین آشکار در هاله خود را پس از آن در واقعیت است. البته تجلی در هاله ای است که در اصطلاح از حوادث و یا اشیاء. آن را نشان می دهد در سایه, شکل, بیماری ها و رنگ های هاله.

به سادگی با تغییر هاله خود را, شما می توانید جذب فراوانی است. پس چگونه برای جذب ثروت با تغییر آواتار ؟ 5 گام فرمول برای تجلی فراوانی به شرح زیر است:

1) ایجاد یک تصویر واضح و روشن از تمایل خود را – برای اولین بار است که به طور روشن و مختصر در مورد آنچه شما می خواهید. برای سادگی بیایید می گویند شما می خواهید پول بیشتر. نوشتن مقدار. شروع با آنچه شما انتظار می رود به 3 و 6 و 12 ماه از در حال حاضر. بررسی احساسات خود را هنگامی که شما با قرار دادن ارزش. اگر شما احساس می کنید مضطرب و تنظیم مقدار تا شما احساس می کنید قابل کنترل است.

بر اساس مقدار شما نوشته شده و خودتان را برای جشن گرفتن و نگه داشتن پول بیشتر به تدریج.

2) دریافت هاله ابزار برای ثروت – حقیقت این است که شما می توانید با استفاده از تجسم برای تغییر هاله خود را. اما آن را آسان تر و سریع تر با کریستال. چرا کریستال ؟ چگونه کار می کند ؟ پرنیان از هر نوع کریستال منحصر به فرد سازگار و خالص است. به دلیل این ویژگی های خاص هر یک کریستال اورا خاص سایه و رنگ.

با اعمال نفوذ در این سنگ ما را تغییر می دهد ما اورا برای جذب ثروت است. اما نحوه جذب ثروت با کریستال ؟

بسته به تعریف شما از ثروت اولین انتخاب مناسب کریستال. اما از آنجا که ما با استفاده از پول به عنوان مثال در اوایل اجازه دهید در ادامه با آن است.

برای پول ما را با زرد می باشد. این سنگ مشهور آهنربای پول و برطرف کننده خلق و خوی. دریافت زرد کریستال حوزه 2 اینچ یا بیشتر بزرگتر بهتر.

3) آماده سازی ثروت خود را ابزار – شما نیاز به پاک کنید و برنامه آن را با ثروت تصاویر شما ایجاد کرده اند که در مرحله 1.

خیس زرد در دریا نمک و آب به مدت یک شب. شستشو با آب مقطر یا آب فیلتر شده و خورشید آن را برای حدود نیم ساعت. محل بعدی زرد خود را در کف دست چپ و تجسم تصاویر شما ایجاد شد. در طول تجسم اقامت آرام و شاد و برآورده.

4) ثروت مراقبه – در مرحله 4 در نحوه جذب ثروت تفکر با زرد می باشد. شما می توانید اتخاذ “نشسته بر روی کاراکتر” نیم لوتوس یا نیلوفر آبی استقرار. خود را نگه دارید و زرد در دست چپ خود را بصورتی پایدار و محکم و با پشتیبانی مناسب زیر.

تفکر برای 30 دقیقه برای 7 روز متوالی. آن بهتر خواهد بود به انجام آن برای 49 روز راست. در طول مراقبه دوباره تجسم تصاویر ایجاد شده برای تقویت جذب ثروت و قدرت.

5) آزادی احساس – در پایان مراقبه اجازه رفتن از تصاویر و احساسات است. جای زرد در کنار تخت خود را و انجام کارهای روزانه و معمول خود را.

با کمک زرد شما باید حاوی هاله خود را با حق سایه ها و رنگ ها برای جذب ثروت. تبریک!

داشتن آموخته است که چگونه برای جذب ثروت خود را با تغییر رنگ هاله شما باید تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه که کریستال می تواند برای شما انجام دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *