آشکار همسر روح خود را در پنج گام های قدرتمند

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

روز ولنتاین در حال آمدن است و بسیاری از افرادی که نمی باید یک شریک زندگی احساس افسردگی و تنهایی و حتی نا امید کننده است. آن را ندارد به این باشد که راه. هر یک از شما می تواند همسر روح خود را با بعدی روز ولنتاین و یا هر چه زودتر با استفاده از قدرتمند اصول روحانی در زندگی روزانه خود را. اگر من آشکار همسر روح من 17 سال پیش شما می توانید بیش از حد.

اگر شما سعی کردم همه چیز را که ما در جهان با تکنولوژی بالا برای ارائه در عرصه دوستیابی و آن را کار نکرده نمی دهد. همسر روح خود را است که به دنبال شما در حال حاضر. من می خواهم به فاش کردن پنج اسرار تجلی همسر روح خود را. اولین قدم برای باز کردن قلب و روح خود را به استفاده از این اصول روحانی و تصمیم می گیرید که به عنوان فرزند خدا شما هستند دوست داشتنی و شایسته عشق حق در حال حاضر.

گام اول برای جذب همسر روح خود را

گام اول در مسیر عشق واقعی است که برای استفاده از اظهارات مثبت. شما ممکن است گفت: “من در حال حاضر می دانیم این است.” “راز چه خبر اینجا؟” راز است به یاد داشته باشید چرا تصدیق کار می کنند. هنگامی که شما یک فکر و یا زمانی که شما صحبت می کنند کلمات خود را و افکار بیرون رفتن به جهان و جمع آوری مانند انرژی. آنها در حفظ و جذب انرژی و سپس دوباره به شما که با انرژی چند برابر شد. نتیجه ؟ شرایط در زندگی خود و تجارب خود را. نه تنها این, اما سخنان شما را یک ارتعاش. منفی کلمات و عبارات حمل لرزش کمتر و مثبت کلمات و عبارات حمل ارتعاش بالاتر. بنابراین شما می توانید ببینید که تصدیق بسیار بیشتر از تفکر مثبت آنها قدرتمند هستند attractors از آنچه شما می خواهید و نمی خواهید در زندگی خود را.

نمونه هایی از اظهارات مثبت برای جذب یک همسر روح عبارتند از:

عشق من الهی نخستزادگی و من ادعا می کنند آن را در حال حاضر.

من به دریافت عشق به طور کامل.

من نسخه گذشته و اجازه دهید عشق جریان به زندگی من.

اضافه کردن خود را تصدیق و به این لیست و می گویند که آنها مانند شما معنی آن را. نگه داشتن در ذهن که این کلمات عشق و خدا برخی از قدرتمند ترین کلمات شما می توانید استفاده کنید برای جذب عشق, شادی و آرامش به زندگی خود را.

گام دوم برای جذب همسر روح خود را

بعدی قدرتمند گام در جذب همسر روح خود را به منظور بالا بردن ارتعاشات خود را. کلید پیدا کردن عشق واقعی به نگه داشتن که با ارتعاش بالا است. ما کار بر روی یک فرکانس و هنگامی که لرزش ما افزایش می یابد ما هماهنگ تر به قلمرو معنوی است. ما می توانیم با وضوح بیشتری شنیدن و دیدن و احساس فرشتگان آسمانی و موجودات خواهد شد که زمزمه دستورالعمل در گوش خود و یا قلب شما به دنبال برای متحد کردن با همسر روح خود را. لطفا گوش دادن به این دستورالعمل به عنوان آنها می آیند اغلب به عنوان شما زندگی می کنند بیشتر در زندگی معنوی و روحانی. هنگامی که شما زندگی می کنند از این سریع دولت شما یک آهنربا برای عشق چون شما پرتو افکندن صلح و عشق و شادی و انرژی که همسر روح خود را نمی تواند مقاومت در برابر!

نکاتی برای بالا بردن ارتعاشات خود را شامل:

صرف زمان در طبیعت است.

مراقبه و دعا های روزانه.

اجتناب از گوشت قرمز و از جمله بیشتر وعده های غذایی گیاهی در رژیم غذایی خود را. اگر شما خوردن گوشت بخوانید برکت آن کنید و سعی کنید آلی است.

افزایش مواد غذایی قلیایی است. خوردن قلیایی 80 ٪ و 20 ٪ اسیدی (گوشت و نشاسته و غذاهای اسیدی هستند). غذاهای قلیایی شامل سبزیجات و غلات سبوس دار و میوه ها و سبز نوشیدنی و غیره.

پخش موسیقی است. فرشتگان عشق صدای موسیقی شیرین.

Adorning خود را در منزل و محل کار با گیاهان و گل. گسترده leafed گیاهان تبدیل کردن انرژی منفی و فرشتگان و elementals عشق گل است.

بودن در خدمت به دیگران است. خود کمتر سرویس قدرتمند مجذوب کننده عشق است. چرا ؟ زیرا هنگامی که شما به عشق شما همچنین تابش عشق.

زندگی در قدردانی است.

رقص و بازی با رها کردن.

از بین بردن منفی سخنرانی.

گام سوم برای جذب همسر روح خود را

راز سوم این است که برای استفاده مثبت نماز روزانه است. شما می توانید این استاد معنوی قدرتمند عمل و آشکار نه تنها عشق زندگی خود بلکه زندگی است که شما را دوست دارم! این نوع از نماز همیشه کار می کند; آن تضمین شده است. اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به انجام این نوع از نماز نگاه کنید به “قدرت دعا” شروع در صفحه 51 از چگونه برای جذب همسر روح خود را: اسرار عشق ماندگارو یا تماس های محلی و فکر جدید کلیسا برای ثبت نام در یک علم از ذهن کلاس.

مراقب باشید به رئوس مطالب در هنگام استفاده از مثبت نماز. که بدان معنی است که ما همین را بگویم که خدا چگونه ما فقط مجموعه ای از قصد و شروع به قانون جاذبه کار می کند. روح کار خواهد کرد از جزئیات برای ما. وقتی که من با شوهرم جف 19 سال پیش من مثبت دعا و تا به حال هیچ ایده که در آن من می خواهم در دیدار با همسر روح من. جف کشیده شده بود به حرکت به آپارتمان همسایه من بود که به عنوان یک واحد ذخیره سازی. او گفت: مدیر آپارتمان برای “پاک کردن آن را. من در حال حرکت در” چرا که او برای آن کشیده شده به دلیلی نامعلوم است.

همسر روح خود را می توان در دیگر به پایان می رسد از زمین است و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد چگونه برای دیدار با او و یا او. فقط فراموش مثبت نماز روزانه و روح و روان شما را در طول راه.

گام چهارم برای جذب همسر روح خود را

راز را. تجسم ذهنی قدرتمند و مجذوب کننده از آنچه شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را. خودتان را خوشحال و با همسر روح خود را (اما لطفا هیچ فرد خاص در ذهن). تجسم شادی رابطه و قدرت نماز خود را با چشم انداز در چشم و ذهن شما را. به زودی آن را حرکت از چشم و ذهن شما را به قابل مشاهده بودن قبل از شما.

گام پنجم برای جذب همسر روح خود را

عفو و بخشش پنجم گام برای جذب عشق واقعی. همانطور که ما نگه داشتن بر روی کینه یا خشم ما به سادگی نمی تواند در حرکت به سالم و آگاهانه در ارتباط است. یکی از بلوک اصلی در پیدا کردن عشق واقعی شکست را ببخشند. من دیده ام مردم نگه دارید و بر روی به کینه بیش از 50 سال و آنها هر شادتر برای آن است.

چرا بخشش یک کلید برای پیدا کردن همسر روح خود را? چرا که عفو و بخشش ایجاد تغییر در انرژی. این مجموعه شما رایگان. آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است و ما نمی توانیم آن را تغییر دهید. اما شما می توانید تبدیل انرژی در اطراف آن است. توانایی خود را برای شادی کاهش می یابد به عنوان ناتوانی خود را به بخشش و عفو را افزایش می دهد به دلیل این که شما اجازه رفتن و حل و فصل مسائل گذشته. حلق آویز بر روی گذشته خود را مسدود آینده. این به این معنا نیست شما باید به عشق کسی که به شما صدمه دیده است اما این به آن معنا است که شما قبول هدیه و شفا از وضعیت و تعمیق ارتباط خود را با خدا.

دکتر ارنست هولمز به ما می گوید “جهان نگه می دارد و هیچ چیز در برابر ما; ما نمی تواند نگه دارید و هر چیزی را در برابر هر کس دیگری.”

کشف عشق است که در انتظار شما

پیدا کردن همسر روح خود را همه چیز در مورد دادن و گرفتن عشق. این پنج آسان اما قدرتمند گام های بلند لرزش خود را به ارتفاع بیشتر و باز کردن درب برای عشق و نور به جریان خود را به قلب فضا. قلب خود را در حال گسترش است در حال حاضر. فقط با قصد خود را به تنهایی, شما جذب عشق به زندگی عشق به خود است که در حال حاضر در درون شما در حال انتظار برای نشان داد در بیشتر راه های.

استفاده از این مراحل و کشف برای خودتان عشق فراتر از آنچه که شما هرگز تصور است. عاشق الهی خواند شما را ببخشد, انتشار, عشق و زندگی, بالاتر ارتعاشی متحده است. در انجام این کار شما خواهد شد پیدا کردن عشق در روابط شخصی خود را و از آسمانی موجودات بزرگتر از شما هرگز تصور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *