چگونه به انرژی ذهن ناخودآگاه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

حجم تحقیقات در دسترس هستند در مکانیسم ذهن ما است. ذهن ما دارای 2 کار بخش: خودآگاه و ناخودآگاه. ما آگاه هستند از خودآگاه بخشی که مسئول ما مشاهده استدلال و تصمیم گیری است. اما آنچه که ما درک و درک آگاهانه است که تنها نوک کوه یخ است. درست مثل 90 % از کوه یخ در زیر آب غوطه ور است به طوری که ذهن ناخودآگاه ما است. آن شامل باطن متصلند افکار مسئول ما اعمال ارادی عادات رفتار الگو ،

ناخودآگاه ذهن است مانند مهارت مورد نیاز برای استفاده از یک سلاح است. برای توسعه هر مهارت شما نیاز به آموزش خود را. اگر شما در حال آموزش ذهن ناخودآگاه خود را و سپس شما در حال هدر رفتن آن قدرت فوق العاده ای.

ذهن ناخودآگاه با این نسخهها کار بیشتر در نگرش و باورهای سطح. هنگامی که آن را می پذیرد چیزی به آن اعتقاد سپس آن را در یک راه زیرکانه برای تحقق آن اعتقادات. با این حال در صورت وجود تعارض بین آنچه شما می خواهید برای رسیدن به و چه ناخودآگاه خود معتقد است و سپس شما می توانید در رسیدن به اهداف خود. همین دلیل است که گفته شده است شما باید به وضوح بدانید که چه باورهای خود هستند.

اولین و مهمترین راه برای انرژی ناخودآگاه خود را به منظور آن را به کار برای شما این است که به شکل باور سیستم مورد نیاز برای به انجام رساندن اهداف خود را در زندگی. بعدی این است که لحن خود را ناخودآگاه الگوی تفکر در همگام سازی خود را با عقاید جدید. برای انجام این کار در اینجا این مراحل را دنبال:

  • تجسم: شما نیاز به شدت تجسم و تصور کنید که این تغییرات و پیشرفت ها و چیزهایی که شما در زندگی می خواهید. برای مثال اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن و سپس شما باید تصور کنید خودتان را به عنوان یک تکیه فرد است. تصویر خود را هنگامی که شما با ریختن پوند اضافی از بدن خود را.
  • Emotionalizing: شما باید برای ایجاد این احساس را تجربه نتایج مورد نظر تحقق خود را باور جدید سیستم. که راه شما را قادر می سازد قانون جاذبه را به کار برای شما. به یاد داشته باشید که فکر کردن حق از ذهن خودآگاه در حالی که ناخودآگاه در پاسخ به احساس. چگونه شما احساس می کنید تعیین می کند که شما چگونه رفتار کنند. بیش از منطقی خود اقدامات خود را در رفتار و ایجاد نگرش عمیق تر تاثیر در نتایج است که شما در زندگی است.
  • صبر و پایداری: کار ذهن ناخودآگاه خود را آلی از یک پدیده است. در آن طول می کشد زمان و تلاش برای انرژی بخشیدن به ذهن ناخودآگاه خود را. شما باید آگاهانه به خودتان یادآوری کنید از این واقعیت و نگه داشتن قرار دادن در تلاش های اختصاصی برای تقویت ذهن ناخودآگاه خود را با عقاید جدید. رم ساخته شده بود و نه در یک روز! صبر و پشتکار است که کلید مهار قدرت ذهن ناخودآگاه.

برای ایجاد انگیزه در خودتان برای انرژی خود را ناخودآگاه خود را در نظر بگیرند مزایای زیر:

  • شما باید کنترل بیشتری روی خود را از عادات و رفتار و نگرش است. شما می خواهید به دست آوردن بالاتر تمرکز و نظم و انضباط در زندگی است.
  • شما بیشتر مثبت و خوش بینانه در زندگی است. در نتیجه اعتماد به نفس خود و اعتماد به نفس در سطوح بالا خواهد رفت.
  • ذهن ناخودآگاه خود را دارای پتانسیل نامحدود. حتی انیشتین گفته است استفاده کرده اند و تنها 4 درصد از ظرفیت ذهن خود را. بنابر این با انرژی ذهن ناخودآگاه خود را, شما قادر خواهید بود برای رسیدن به بالاتر و بالاتر و اهداف و زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.