باور شکن Kit – بررسی محصول

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ایجاد شده توسط Aine بلتون در اوایل سال 2008 باور شکن کیت دانلود اطلاعات محصول متشکل از 102 صفحه PDF فایل 20 دقیقه تجسم هدایت MP3 و یک سری از پاداش مناسب و معقول.

هدف از این باور شکن کیت است برای کمک به شما در شناسایی باورهای محدود کننده و جایگزین کردن آنها با حمایت بیشتر و تأمین انرژی هستند. آن را تلاش برای انجام این کار از طریق آموزش و یک سری از تمرینات.

پس از آن موفق شوند ؟

نظر من این است که آن را تقریبا به طور کامل-با این نکته: شما بسیار بعید به هر ماندگار بهره مند شوند مگر اینکه شما در واقع به دنبال تمرین و گوش دادن به تجسم هدایت شده.

در اینجا که در آن شما می توانید جزئیات کامل بر این باور شکن کیت.

قسمت 1 طول می کشد 17 صفحه به ارائه یک پس زمینه خوب از چه باورهای چگونه شما آنها را دریافت کنید و چگونه به مجسمه نیم تنه از طریق آنها. نظر من این است که این می توانست بهتر مقطر را به حدود نصف آن است.

بخش 2 بررسی راه هایی برای شناسایی باورهای محدود کننده خود را و کمک می کند تا شما تبدیل به آگاه از آنچه شما را به تغییر دهید. آن را پوشش می دهد عمده دسته از باورها و ارائه می دهد 11 تمرینات برای کمک به شما در استفاده از مواد در این بخش است. شما احتمالا پیدا خواهد کرد خود را در برابر بسیاری از تمرینات. باورهای بسیار عاطفی و ما به طور معمول بسیار دفاعی که هر چیزی تلاش برای لرزش آنها سست است. من به شدت نشان می دهد که شما از طریق فشار که مقاومت و کامل هر تمرین و پشتکار. من ترجیح داده اند به دیده می شود از تمرینات ارائه شده در یک لیست عددی و نه در قالب بند. اما این جزئی کنایه. صفحه 22.

قسمت 3 جذاب است. آن در واقع ارائه راه را برای شما به مهار خود را انسداد است که چیزهایی که در راه خود را به انجام آنچه مورد نظر شما. این کمک می کند تا شما را شناسایی مربوط به محدود کردن باورها و الگوهای و در واقع آنها را تبدیل به قدرتمند پشتیبانی از سیستم های. 19 صفحه.

قسمت 4 به شما می آموزد که چگونه به جای باورهای قدیمی با جدید توانمندسازی آنهایی هستند که بهتر هم تراز با اهداف و خواسته ها. این بخش بسیار مهم است. این به اندازه کافی برای حذف نشده اعتقادات. شما کاملا باید آنها را با جایگزین های بهتر هستند. هدایت تجسم MP3 نشانی از یک کار بسیار خوب با این قسمت. 4 صفحه.

بخش 5 ارائه 9 تکنیک برای تقویت کسانی که عقاید جدیدی را در زندگی روزانه خود را. این به نظر می رسد پس از نزدیک مربوط به قسمت چهارم که در واقع من احساس می کنم آنها می تواند ترکیب شده است. همه چیز من گفت: در مورد قطعات 2 و 4 مورد در اینجا بیش از حد. 13 صفحه.

بخش 6 ارائه می دهد راهنمایی برای ایجاد یک تغییر پارادایم. در حالی که من موافقت با ارزش ایجاد پارادایم شیفت, من احساس می کنم این بخش به اندازه کافی آدرس آن است. اما آن را ارائه یک نمای کلی و معرفی ایده. من فکر می کنم شما می خواهید به نگاه در جاهای دیگر اگر شما می خواهید کمک در ایجاد یک تغییر پارادایم در زندگی خود را. 9 صفحه.

قسمت 7 است که احتمالا حداقل های مورد علاقه من بخش, اما من می توانید ببینید که دیگران میل آن را به خوبی به اندازه کافی. این مذاکرات در مورد ایجاد یک ارتباط معنوی بین شما و خود را بالاتر از خود. این نیست که من یک فرد روحانی. من هستم. و به اعتقاد من در مفهوم ایجاد اتصال است. اما همانطور که در قسمت 6, من فکر می کنم شما نیاز به نگاه در جاهای دیگر به واقعا خیلی با این مفهوم است. 7 صفحه.

نتيجهگيری: من به شدت توصیه این محصول است. آن کامل نیست. اما اگر شما به عنوان خوانده شده PDF, قرار دادن زمان و انرژی به تمرین و گوش دادن به تجسم هدایت شده به طور منظم شما را شوکه خواهد کرد در تغییرات مثبت در زندگی خود را. من همیشه نمی مانند راه نویسنده توضیح می دهد اما در پایان, آن را هنوز هم بسیار قدرتمند چیزهای که من دیده نمی شود در هر نقطه دیگری است.

در حالی که من جزئی quibbles با PDF من هیچ شکایتی در همه, با MP3. آن چیزی است که شما باید به تجربه به درک. آن را لذت بخش و بسیار قدرتمند است. و در تنها 20 دقیقه آن را آسان به مناسب روز خود را. شما می توانید گوش دادن به یک فرار سریع و پایان احساس مثل شما آرام جوانی چرت زدن. اعتقاد من آن است که بسیار موثر در دور زدن آگاهانه منتقد برای برقراری ارتباط به طور مستقیم با ذهن ناخودآگاه. هنوز, های صوتی در نظر گرفته شده است به گوش دادن به در خود را دارد. آن را بیشتر موثر خواهد بود پس از شما خواندن PDF و به دنبال تمرینات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *