برنده قرعه کشی با قدرت ذهن به تنهایی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا شما می خواهید برای برنده شدن در این قرعه کشی? آیا برنده شدن در قرعه کشی چیست زندگی زندگی شما همیشه از رویای است ؟ آیا شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به برنده قرعه کشی با قدرت ذهن خود را ؟

اگر چنین است, سپس شما در جای مناسب هستند – این مقاله را به 3 سریع قطعه از مشاوره و به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید به بهبود شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی با تمرکز ذهن خود را.

این صدا ممکن است بعید است با توجه به اصول قانون جاذبه و آگاهی بیشتر از همه ما متصل و هر چیزی که شما فکر می کنم در مورد ارسال خواهد شد را به جهان و همان جذب خواهد شد به شما – بنابراین در این مثال واقعا تمرکز ذهن خود را در برنده شدن در قرعه کشی شما می توانید جذب این را به شما در زندگی واقعی است.

در اینجا چند راه شما می توانید انجام این کار:

  • تجسم: تصور کنید که خود را برنده شدن در قرعه کشی – نه فقط پول بلکه کل تجربه – تجسم تماشای اعداد آمده در برگزاری بلیط خود را که شما با مناظر حتی بوی – بیشتر واقعی شما می توانید آن را بهتر و بیشتر در ذهن خود فکر می کند آن را واقعی است.
  • تصدیق: تکرار affirmations مثبت به خودتان – اظهارات مانند “من برنده قرعه کشی من برنده قرعه کشی من برنده قرعه کشی من ثروتمند هستم”. این اظهارات کمک به تمرکز ذهن خود را مانند یک لیزر بر برنده شدن در قرعه کشی.
  • پیام های پنهان: پنهان صوتی mp3 استفاده می شود و بیشتر و بیشتر به عنوان یک زحمت کمک به برنده شدن پول – آلبوم پیام می فرستد به طور مستقیم به ذهن ناخودآگاه خود را به rewire اعتقادات خود و تمرکز ذهن خود را مانند قبل از هرگز بر برنده شدن در قرعه کشی. بدون چیزی شبیه به پیام پنهان به مراقبت از ذهن ناخودآگاه خود را و مطمئن شوید که آن است که تمرکز بیش از حد شما می تواند پرتاب شانس خود را از موفقیت دور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.