گندم و بهداشت – و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من قصد دارم به شما اطلاعات ارزشمند به دست آمده از تجربه خود من و از فصل “قانون جاذبه” در کتاب عشق و قانون است که تلفیقی از نوشته منتشر نشده از ارنست هولمز نویسنده علم از ذهن و بنیانگذار مذهبی علم است.

1. “شما می تواند در قرعه کشی ثروت (سلامت) به شما اگر شما برگزار فکر فقر (سلامت)”:

اگر امکان سلامت وجود ندارد, شما نمی خواهد که یک ذره از شانس جذب آن را به شما.

اما سلامت وجود دارد. در واقع آن را از حالت طبیعی خود را.
در حال حاضر محبوب ترین ها نسخه از “قانون جاذبه” صرفا بحث در مورد سطح سطح فراوانی و فقر ما در مورد سلامتی و بیماری. آن می رود چیزی شبیه به این:

شما به فکر فقیر افکار و این چیزی است که شما را جذب کرده ایم. توقف آن افکار. معکوس آنها و فکر می کنم افکار مثبت فراوانی و شما را جذب کند و آنها را در افزایش کمیت و کیفیت در طول زمان است. این یک قانون معنوی و روحانی قوانین تهمت فیزیکی و قوانین انسان ساخته شده.

من موافقت می کنم از صمیم قلب با این. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که نمی گنجانده شده در این:

  • روانی و حفاظت: خود را فقیر افکار در واقع ممکن است یک روانی راه حفاظت از خود در برابر آنچه شما ترس است. از یک طرف می ترسم از مرگ (ترس) و از سوی دیگر شما می خواهید این شکوه اما ناشناخته با کیفیت به نام فراوانی از سلامت. بسیاری از مردم می ترسند از خجالت و تحقیر و بنابراین هرگز تلاش برای یادگیری زبان عمومی – یک مهارت است که می تواند افزایش آنها را به سطوح بالاتر در تمام زمینه های زندگی خود را. ترس احساس قدرتمند است و نگه داشته است گونه های ما امن است. آن را نیز می شود در راه ما زندگی شهری فراوانی اما شما هرگز خلاص شدن از آن-آن را عملا سخت سیمی به شما.
  • فیزیکی آرنا: به عنوان انسان ما بر روی سیاره زمین و تجربه ترکیبی از هوا و خاک و آب و نور و دیگر انسان ها و افکار ما که به همه از این. مگر اینکه شما در حال حاضر تسلط الهی فوری تجلی و می تواند تحقق و dematerialize چیزهایی که مردم و شرایط در قطره از کلاه شما نیاز به نه تنها تفکر خود را تغییر دهید. شما نیاز به تغییر را اعمال می شود در توافق با کسانی که افکار خوب است.
  • ارتباط اجتماعی: اگر چه همه انرژی است و همه سرچشمه از یک منبع الهی, شما در حال رفتن برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید و می خواهید از طریق ارتباطات اجتماعی: مردم. بزرگترین شرکت نمی کند و تابع بدون مردم. شما نمی خواهد دیدار با 99.99% از افرادی که خود را لمس زندگی (مثل همه میلیون ها نفر از مردم مسئول نگه داشتن اینترنت و ارتباطات از راه دور و تولید برق در حال اجرا بنابراین شما می توانید این در حال حاضر) اما همه چیز و همه کس را به زندگی خود را از طریق مردم است. نه از مردم بلکه از طریق مردم است. محیط زیست طبیعی شما به ارمغان می آورد و هوا و خاک و آب و نور است. مردم شما را به بقیه. و البته همه کسانی که می آیند از منبع الهی.

پس پیش بروید و با استفاده از قدرت قانون جاذبه اما انتظار نداریم که آن را به شدت برای شما اگر شما قفل خود را در یک بتن پناهگاه در کوه های 100 مایل دورتر از نزدیکترین انسان به منظور محافظت از خودتان را از ترس خود را از شرایط و مردم است.

2. “آن کسی است که می تواند بهترین الگوی ذهنی – این چیزی است که ما تماس بگیرید متوجه می شوند که کسی که می توانید آن را بهترین می شود بهترین نتایج”:

ارنست هولمز, مذاکرات در مورد اهمیت کریستال وضوح در دانستن آنچه که ما می خواهیم… پس از آن در نگه داشتن تصویر یا تجسم… و نه ابطال یا لغو قدرت فکر مخالف با افکار.

او اختصاص یک فصل با عنوان “رهایی از مسئولیت” به این. پیام اصلی این است که کار خود را در ایجاد که شفاف, تصویر, پاک کردن خودتان از شک و تردید است که آن می تواند در مورد, پس از آن مانند یک پرنده در دست انتشار آن را به پرواز دور. کار خود را انجام داده است.شما در حال رها از بیشتر مسئولیت برای انجام هر چیزی. چرا ؟ فکر یا تصویر صحبت به عنوان یک کلمه دارای قدرت معنوی است و باید برآورده شود مگر اینکه لغو فکر آن را از بین میبرد. مسیحیان تماس با آن آرم.

ترین کار معنوی انجام شده است در این منطقه: پاک کردن شک و قانع کننده خود را که شما شخصا مسئول برای نتیجه. می توانید آن را سال کار می کنند.

و آن زمان که 99 ٪ از امروز “قانون جاذبه” را به علاقه مندان منتقل شده اند بر روی چیز دیگری تنها برای شروع دوباره در آغاز. سپس آنها تعجب که چرا آنها در حال ساخت هر گونه پیشرفت. بنابراین خوب من خواننده با آن چوب.

3. “اگر ما می خواهیم چیزهای خاص ما باید متحد با آنها را ما باید ما را در-یکی-درمان با آنها.”

ارنست هولمز در ادامه به طور خاص با سلامت:

“ما را در-یکی-درمان با سلامت خواهد بود برای جذب بهداشت و درمان. شما نمی تواند شما را در-یکی-درمان با سلامت به عنوان طولانی به عنوان شما را در-یکی-درمان با diease. شما باید پرتاب بیماری دور از ذهن خود را. آن است که مال شما نیست. آن است که تنها شخصی شما که فکر می کند این چیزها متعلق به شما است.

“کسی که می خواهد یک مفهوم سلامت کامل واقعی livingness باید ببینید کامل زندگی در همه جا. آنچه ما فکر می کنم آنچه که ما فکر می کنم ما تصویر آنچه که ما تصویر می شود و بنابراین ما باید دیدن کامل [health and] زندگی در همه جا در همه.”

ارنست سپس در ادامه با توضیح نحوه اعمال این در ساختمان ثروت:

بزرگ فرد با طرح های بزرگ از آسمان خراش ها و ساختمان ها و کشتی ها و خطوط راه آهن (این سخنرانی منتشر نشده از 1918) نیست فکر کردن در مورد کیسه های بادام زمینی برای پنج سنت در هر.

این بخش بسیار مهم است و این موضوع مشترک جادوی فکر بزرگ از تفکر فراتر از آنچه شما می خواهید, شاکتی Gawain توصیه می کند که هنگامی که جریان پول در می آید چالش خود را به درخواست برای حتی بیشتر در مقدار و در فرکانس.

در غیر این صورت می گوید ارنست هولمز “مردم جلب نشود.”

مهار این عقل خود بهره مند شوند:
این عقل می آید از خود من دهه تجربه. من سلامت قهرمان و شفا خودم و هزاران نفر دیگر با “قانون جاذبه” قدرت گندم. با این حال مانند مراحل ساده بالا نه دانستن آنچه شما انجام می دهند خود را با “قانون جذب بهداشت و درمان” گندم می تواند عواقب:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.