قانون جاذبه راز – چگونه به خواسته خود را

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چه قانون جاذبه راز است که هر کس صحبت کردن در مورد ؟ با توجه به ابراهیم (مجموعه ای از موجودات معنوی از طریق نویسنده, Esther Hicks) قانون جاذبه به عنوان تعریف شده است “که مثل این است که نزد خود کشیده شده است”. به عبارت دیگر مانند مانند جذب و یا شما را جذب می کند همه چیز را که شما در هماهنگ لرزش با.

شما علت تمام است که اتفاق می افتد در زندگی خود را. با توجه به قانون جاذبه شما را به زندگی شما جذب همه شرایط و حوادث. بنابراین هر آنچه که اتفاق می افتد, شما تا به حال حداقل برخی در آن نقش دارند. در حال حاضر این قرص تلخ را به بسیاری از ما از ابتدا تا زمانی که ما درک می کنیم که ما واقعا در حال همکاری سازندگان از زندگی ما است. این به این معنی بدون استثنا ما به ارمغان آورد و آن را بر خودمان را از طریق ما افکار و احساسات و اعمال. هیچ چیز صرفا نشان می دهد تا بدون علت است. شما جذب تمام آن را مانند یک آهنربا. که قانون جاذبه راز است. هیچ کس دیگری قدرت جذب آنچه به شما می آید. هر آنچه شما فکر می کنم و احساس می کنم بارها و بارها آشکار در زندگی خود را با قانون جاذبه جهانی.

هر آنچه شما در مورد فکر می کنم شما را در مورد. افکار و احساسات خود را جذب کند به شما, مردم, شرایط, حوادث و “چیزهایی” که متناظر با آن افکار و احساسات است. اگر شما احساس می کنید مانند شما در فقر زندگی می کنند, شما می توانید جذب ثروت است. اگر شما احساس می کنید تنها شما می توانید جذب فراوانی از دوستان است. اگر شما احساس می کنید اضافه وزن شما نمی توانید شکل باریک.

اگر شما نمی خواهید نتایج خود را تغییر افکار خود را. که در آن همه آغاز می شود. که بزرگ قانون جاذبه راز است. اگر شما دوست ندارم آنچه شما باید, تغییر, چه, ایجاد آن است. تغییر افکار و احساسات خود را و همه چیز را در مورد شما تغییر میکند. شما پروژه ارتعاش بالاتر که توسط قانون به شما بازگشت همه چیزهایی است که در تراز با آن ارتعاش. ایجاد زندگی است که شما می خواهید و اجازه دادن به دیگران برای انجام همان.

توجه به افکار و احساسات خود را. پس شما جذب جوهر از آنچه شما فکر و احساس آن را ضروری است که شما نظارت بر افکار خود را و چگونه شما احساس می کنید در هر لحظه در زمان. آیا شما فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید… و یا آنچه که شما نمی خواهید ؟ آیا شما احساس خوب یا بد ؟ آن همه شروع می شود وجود دارد. هر آنچه که شما با تمرکز بر قانون جاذبه راز پاسخ درآمده است.

تمرکز تشدید قدرت فکر. بیشتر به شما فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید — بیشتر قدرت شما را به هدف خود سریع تر این امر منجر به تحقق.

شما در حال قدرت. ریموند داگلاس استنفورد گفت: “شما تنها مشکل شما تا کنون داشته و کودک شما تنها راه حل است.” قانون جاذبه می گوید که شما تعیین می کند تجربه خود را در زندگی. مسئولیت آن را. مجموعه ای از نیات خود را و چوب با آنها. شروع به دنبال شواهدی از ورود خود را و شما آنها را پیدا کنید. که قانون جاذبه راز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *