تجسم خیال بافی با هدف

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

“تجسم خیال بافی با یک هدف.” ~ بو بنت

بسیاری از مردم در واکنش به تجسم است که در آن مقدار زیادی از عصر جدید کرک.

نه اینقدر تند و سریع!

تجسم چنین قدرتمند ابزار روانی از آنجا که ما می تواند به معنای واقعی کلمه ایجاد تجربه مورد نظر ما اگر واقعی یکی از ما می خواهید در دسترس نیست.

آن را بسیار واقعی و ابزار موثر است. در واقع این که آیا شما آن را می دانم یا نه شما عمل تجسم تمام وقت.

از طریق تخیل ما و “تجسم” ما می توانیم ایجاد یک تجربه مجازی. علم ثابت کرده است که سیستم عصبی انسان ناتوان از تشخیص بین تجربه واقعی و همان تجربه تصور وضوح در جزئیات کامل.

نگرانی یک مثال کامل از چگونگی ایجاد می کنیم مصنوعی تجربه. هنگامی که ما نگران آن چیزی که ما در واقع انجام می دهند ؟ ما طرح خودمان ذهنی, عاطفی و حتی جسمی به یک وضعیت که حتی رخ داده است!

اگر شما فکر می کنم تجسم کار نمی کند و یا اگر آن را فقط بیش از hyped self-help حیله بیایید زیر را در نظر بگیرید: آیا شما تا کنون شنیده ام از هر کسی که نگران است بنابراین به شدت در مورد چیزی که آنها در واقع خود را بیمار می کند ؟

واقعیت این است که اگر یک فرد نگرانی به شدت به اندازه کافی در مورد شکست او را تجربه خواهید کرد واکنش همان است که همراه واقعی شکست! او را تجربه احساسات, اضطراب, بی کفایتی و تحقیر و در نهایت بیماری های جسمانی مانند سردرد و زخم. تا آنجا که ذهن و بدن هستند و نگران او شکست خورده است. و اگر او نگرانی در مورد یک مشکل خاص به اندازه کافی بلند اگر او تمرکز و تجسم شکست به شدت به اندازه کافی او با شکست مواجه خواهد شد.

اگر شما فکر می کنم در مورد آن نگران است منفی استفاده از تخیل خلاق و تجسم. آن را به سادگی نمی توان از هر چیز دیگری است. نگران است که چیزی جز یک وضوح تصور منفی مصنوعی تجربه. نمی توان آن را هر چیزی غیر از مصنوعی به دلیل آن اتفاق افتاده است!

کسی که نگرانی در مورد شکست ناخواسته شکست خود را در حالی که او به معنای واقعی کلمه “ایجاد” خود را در آینده. او جشن گرفتن در یک ضیافت منفی داده.

اگر او صرف همان مقدار از زمان تجسم موفقیت او خواهد معکوس روند. به جای اضطراب و دلهره و ترس او می تواند به توسعه اعتماد به نفس و به خود اطمینان.

هر یک از ما آیا ما آن را درک یا نه به طور مداوم به شیوه تجسم و خود شکوفایی.

چرا تمرین تجسم شخص شما بیشتر می خواهید برای تبدیل و یا وضعیت و یا نتیجه شما بیشتر تمایل? از طریق تجسم شما می توانید تبدیل شدن به شخص شما می خواهید برای تبدیل شدن به. استفاده از لحظات فراغت خود را به تمرکز بر روی آنچه در آن است مورد نظر شما. قرار دادن بیشتر به استفاده مثبت از قدرت تخیل خود را به جای اختصاص خود تمرکز و انرژی را به نگران باشید. واقعا که ساده است. من نگران زگیل که نمی رسیدن به خود “نتیجه منفی.”

فرایند تجسم این که آیا آن را خوب یا بد کار می کند در هر زمان.

ذهن همه چیز است. آنچه شما فکر می کنم شما را تبدیل به. ~ بودا

هر یک از ما محصول افکار و تجارب است. از طریق فکر ما می توانیم کنترل است و تقریبا باور نکردنی درجه تجربه ما و محیط زیست ما است. آیا ما را انتخاب کنید به طور مستقیم البته ما از طریق زندگی و یا نه کاملا به خود ما. نکته مهم این است که ما می دانیم که ما می توانیم. ما که قدرت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *