تصدیق – علم پشت همین دلیل آنها کار

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قرن بیستم دانشمندان تا به حال یک انقلاب از کشف در رابطه با ذهن و مغز است. مغز ما به عنوان یک کودک نیست مغز ما گیر کرده. شیمی و اتصالات در ذهن ما می تواند تغییر کند. از طریق اراده و ذهن ما می توانید قبول افکار جدید و ایجاد واقعیت های جدید است.

مغز

همان مواد تشکیل دهنده را تشکیل می دهند که یک کبد همچنین ایجاد یک مغز که ما باید یک فکر در ذهن است. مرد یک تفکر آگاهانه بودن. کامپیوتری که من تایپ می توانید در ورودی و خروجی است آگاه باشید که آن را انجام است. انسان آگاه است. او می تواند درک و پردازش.

مغز ما ارتباط برقرار از طریق مواد شیمیایی. نورون ها (سلول های) متصل آکسون و دندریت ها. آکسون رسیدن به سلول های دیگر برای توزیع اطلاعات و دندریت دریافت اطلاعات از سلول های آن.

این مواد شیمیایی اتصال فرم به عنوان ما را از طریق تجربه. سعی کنید به حرکت به سمت راست خود را شست و تنها حق خود را بزرگ پا. شما می توانید آن را انجام دهید ؟ به احتمال زیاد شما نمی توانید حرکت خود را به سمت راست انگشت شست پا بدون حرکت انگشتان مجاور. دلیل این است که ذهن خود را به نقشه برداری این مناطق از پاهای خود را با هم. از طریق تکرار راه رفتن ذهن خود را به همراه انگشتان خود را به عنوان یک نهاد و متصل به سلول های عصبی است که کنترل انگشتان خود را با هم.

تجربه ایجاد اتصالات در ذهن ما و تکرار تقویت این ارتباطات. برای بصری قیاس فکر می کنم از یک ماشین است که شده است در یک جاده خاکی در بسیاری از مواقع است که ساخته شده است که دائم نخلستان. باغ وادار ماشین به سفر در این نقطه در جاده ها در هر زمان از آن می گذرد. این است که بر اساس عادت شکل گیری است. ما گرایش هستند نخلستان فرسوده را در ذهن ما با ما تجربه های زندگی.

به عنوان فرزندان و پدر و مادر ما, محیط زیست ما, مدرسه, حرکات ما همه از آن ایجاد فیزیولوژی مغز ما. است که چرا بسیاری از ما عادات و باورها را می توان به دوران کودکی ما. سوال بعدی منطقی است و سپس “آیا من می توانم تغییر فیزیکی اتصالات از ذهن من برای تغییر عادات و رفتارها و زندگی؟” خوشبختانه پاسخ مثبت است.

Rewiring

دانشمندان شگفت زده شدند وقتی متوجه شدند که مغز افراد دارای نقص عضو rewired بر اساس غایب اندام. هنگامی که مغز از ویکتور Quintero بررسی شد, مفهوم phantom limb pain کشف شد. Quintero از دست داده و دست چپ خود را در سن 17 سالگی در یک تصادف. زمانی که دانشمندان را دامنگیر یک توپ پنبه گذشته Quintero را به گونه چپ او نه تنها احساس حرکت بر روی گونه اش بلکه در خود گم شده ، مغز او تا به حال rewired املاک و مستغلات اختصاص داده شده به دست چپ خود را به سمت چپ خود گونه به نام قشر remapping.

این پدیده نیز مشاهده شده در افراد مبتلا به کانونی دست دیستونی. کانونی دست دیستونی زمانی اتفاق می افتد که حرکات دست در حال تکرار دوباره و دوباره به عنوان امر شده است رخ می دهد در کنسرت نوازندگان. به عنوان آنها را بارها و بارها تمرین سریع پیچیده معابر موسیقی برای ساعت ها در پایان خود را مغز شروع به rewire و ترکیب سیگنال های دریافت شده از هر فرد ، ذهن می بیند و این رقم به عنوان یکی. در کانونی دست دیستونی یک فرد از دست می دهد توانایی به حرکت انگشتان دست خود را به صورت جداگانه. فقط به عنوان ما نمی توانیم حرکت بزرگ ما دو مستقل از دیگران مردم با فاصله کانونی دست دیستونی نمی تواند حرکت یک انگشت بدون حرکت دیگران است. این است که تشخیص ویرانگر به کسی اختصاص داده است زندگی خود را به موسیقی است. درمان? به remap مغز از طریق مجبور فردی حرکت انگشت. فقط به عنوان ذهن دیدم دو انگشتان دست به عنوان شما می توانید آموزش ذهن برای دیدن انگشتان به صورت جداگانه دوباره.

زندگی خود را تغییر دهید

تجربه زندگی در بخش بزرگی از تعیین فردی اعتقادات. به عنوان ما را دیده اند از طریق نمونه های بالا تکرار مداوم ایجاد و تقویت اتصالات در مغز ما است. به عنوان مثال اگر به شما گفته شد: بیش از-و-دوباره که شما فقیر بودند و شما را از لحاظ جسمی ایجاد اتصالات در ذهن خود به تقویت این باور فقیر بودن. شما را عادت است که پشتیبانی آن اعتقادات و ناشی از ضعیف بودن.

اما فقط به عنوان نوازندگان با فاصله کانونی دست دیستونی ما می rewire مغز ما واقعی ارتباط فیزیکی در مغز ما با معرفی و تکرار زندگی جدید تایید اعتقادات. تصدیق به طور مداوم تکرار می تواند ایجاد اتصالات عصبی جدید که بسیار فیزیکی واقعی حس ما تغییر فیزیولوژی و جدید پشتیبانی از عادات و رفتارهای است که می تواند تغییر زندگی است.

ما لازم نیست که مغز جوانان ما. مغز ما نه فقط در ذهن ما و یا افکار ما اما ما واقعی فیزیکی مغز در شار و پاسخ به محیط زیست ما و حسی ورودی به طور مداوم. این جایی است که ما قدرت ذهن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *