Coco Chanel and Igor Stravinsky – این امر است که تاریخ ساخته شده

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من نمی تواند کمک کند اما متوجه چه خلاقیت و زیبایی متولد شد به عنوان یک نتیجه از فسخ ‘شایعه’ امر بین Coco Chanel and Igor Stravinsky در پاریس فرانسه در تابستان سال 1920.

این فیلم فرانسوی به کارگردانی Jan Kounen که نشان داده شد در پایان سال 2009 جشنواره فیلم کن بود که بر اساس یک رمان توسط کریس Greenhalgh در مورد ‘شایعه’ امر بین Coco Chanel and Igor Stravinsky در پاریس در سال 1920.

هر چند Stravinsky هرگز صحبت از این امر’ Chanel را در طول بزرگ برای او شرح حال پل Morand در سال 1946.

داستان آغاز می شود که در سال 1913 Igor Stravinsky ( آهنگساز روس) می رود به پاریس فرانسه همراه با Diaghalev و Nijinsky خود را به انجام باله مدرن در این مراسم از بهار است. این طول می کشد محل در تئاتر Des Champs-Elysees و این جایی است که جوان خیاط پس از آن فقط به عنوان یک جشن طراح Chanel است که بخشی از مخاطبان در دیدار Stravinsky برای اولین بار.

متاسفانه برای قرن 20th, آهنگساز پیانیست و رهبر ارکستر خود را باله مدرن باعث خشم و Stravinsky بازگشت به روسیه است.

آن را تا هفت سال بعد در سال 1920 پس از انقلاب در روسیه آورده است که در مورد چنین شدید و ویرانگر تغییرات که Stravinsky همراه با بیمار و همسر و 4 فرزند به پاریس نقل مکان کرد. آن Coco Chanel بود که در آن موفق و مشهور و تحسین بزرگ Stravinsky کار دعوت Stravinsky و خانواده اش به زندگی با او را در ویلای خود را فقط در خارج از پاریس.

در اینجا در ویلای او در تابستان 1920 شانل و Stravinsky درگیر یک عشق وعاشقی. این ختم از این امر است که تا به حال تأثیر عمده ای بر هر دو زندگی نارگیل و Stravinsky. در واقع بسته شدن و یا پایان دادن به این امر به هنگام تولد به کوکو شانل, عطر شانل شماره 5 و Stravinsky شروع به نوشتن یک جدید تر آزاد سبک از موسیقی است.

آنچه ما در مورد عشق, از عشق, از عشق است که در آن منجر به, چگونه آن را به پایان خواهد رسید اما نه چیزهایی که برانگیخته از درون ما به عنوان یک نتیجه از باز کردن و اجازه دادن عشق وارد زندگی ما است.

این مهم نیست که چه مدت شما کسی را دوست دارم که در آن سفر قصد دارد شما را یا نه شما بلکه زیبایی است که می آید از ابراز عشق است.

Stravinsky بود نقل مکان کرد به طوری که موسیقی خود را تغییر داد. شانل فراتر رفت و فقط طراحی لباس و به طوری که آنها ساخته شده خود را در تاریخ به عنوان یک نتیجه از که لحظه ای کوتاه در زمان آنها به اشتراک گذاشته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *