آیا شما طراحی زندگی خود را و یا به سادگی در واکنش به آن ،

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

زندگی صرفا در واکنش به همه چیز است که اتفاق می افتد در اطراف شما می تواند از فکر به عنوان “زندگی به طور پیش فرض” یا “زندگی موفق باشید.” زندگی از واکنش دشوار است و dissatisfying. افرادی که انتخاب می کنید به زندگی می کنند این تنها راه دسترسی به رویدادهای تصادفی. آنها عمدتا رانده ناراحتی و جلوگیری از تولید خود فرصت است.

از سوی دیگر در حال توسعه و یا ایجاد زندگی خود را بیشتر قاطعانه لذت بخش و قابل کنترل!

فکر می کنم در مورد این مفاهیم برای ایجاد زندگی خود را به جای واکنش و یا پاسخ به آن:

1. شما درک شما پاسخ اگر کیفیت زندگی خود متفاوت بوده و در بین بد و قابل تحمل است. این است که به سادگی مرده از پاسخ.

شما اقدام به پرش زمانی که راحتی خود را کمتر از یک استاندارد خاص. شما در تلاش برای آن را بازگشت به یک وضعیت قابل تحمل. پس از آن شما استراحت دوباره اقدام بیشتر زمانی که شرایط به پایان می رسد که نگران کننده یک بار دیگر.

2. عدم انتخاب یک جهت را برای زندگی خود انتخاب است به شکست است. بدون انتخاب نقطه پایانی وجود ندارد و هدف. بدون یک هدف, شما می توانید هر آنچه که فقط اتفاق می افتد به راه خود می آیند. افراد با فوق العاده زندگی نمی رسند که در آن نقطه در تصادف. بود به اندازه کافی شجاع به انتخاب دوره و با آن چوب.

3. کشف قدرت تجسم. تجسم قدرتمند در سطوح متعدد:

تجسم نیروهای شما را به شناسایی آنچه شما می خواهید. شما باید تصمیم بگیرید قبل از اینکه شما تصویر هر چیزی.

تجسم خود را نگه می دارد هدف هدف در ذهن شما. آن را با این نسخهها کار به عنوان یک یادآوری از آنچه که ضروری است برای شما. این یادآوری خواهد شد کمک به شما در شناسایی شرایط و فرصت های مرتبط با هدف خود را هنگامی که آنها خود را در حال حاضر.

تجسم می کند هدف خود را باور. تصور موفقیت بیش و بیش از این قطار مغز خود را به فکر می کنم که آن را ممکن است. شما فقط نیاز به صرف 5 دقیقه در هر روز تجسم نتیجه مورد نظر شما. هر 5 دقیقه به فراغت.

4. می دانم که تمایز بین عمل و عکس العمل. با اقدام شما در حال نزدیک شدن به یک انتخاب حقیقت است. هنگامی که شما در حال واکنش شما تحریک می شود موجود به حقیقت است. واکنش به نظر می رسد به آوردن شرایط بازگشت به “عادی”. اقدام گرفته شده است با هدف تولید یک واقعیت جدید است.

5. دقیقا چه می تواند انجام بیش از تولید یک زندگی است که تأثیرات و لرزش شما ؟ در واکنش به زندگی متشکل از حل و فصل یک مشکل پس از دیگری. کسی که می خواهد به سرمایه گذاری در زندگی خود انجام می دهند کمی بیشتر از برخورد با مشکلات غیر ضروری و یا منفعلانه منتظر شماره بعدی به نظر می رسد ؟ زندگی در این شیوه استقبال تنش و غیر قابل پیش بینی. تولید و زندگی مورد نظر شما به جای!

6. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به طور خودکار. شده است وجود دارد بیش از حد تمرکز به تازگی در مفهوم فعال جهان برای ارائه نتایج شما می خواهید در حالی که شما صبر کنید و با صبر و حوصله روی مبل. شاید شما می دانید کسی که از خواب بیدار یک روز صبح به یک نام تجاری جدید پورشه در جلوی خانه خود را, اما آن را بسیار بعید است.

هنگامی که شما به روشنی در مورد آنچه شما تمایل شما باید این فرصت را به را الهام گرفته از عمل به دست آوردن آن است. شما متوجه خواهید شد فرصت برای موفق شدن و امکان استفاده از آنها.

7. پاسخ به موانع با هدف به جای به طور خودکار در واکنش به آنها را. به جای فقط در پاسخ به این موضوع در دست, جلوگیری از آینده reoccurrences. بسیاری از مشکلات شما امروز آنهایی که شما در واقع شده است در برخورد با بسیاری از بار در گذشته است. وزن گزینه های خود را, بنابراین شما می توانید جلوگیری از همین مسائل از این اتفاق در آینده است. همان اشتباه به طور مداوم است احمقانه و غیر ضروری است.

امروز را انتخاب کنید برای انتخاب نوع زندگی شما مایل به لذت بردن از. به خودتان یادآوری کنید از انتخاب خود را از تصویر آن را به طور معمول. بهره مندی از فرصت های که شما کشف. جلوگیری از زندگی به طور پیش فرض و توسعه زندگی شما ترجیح می دهند و باید داشته باشند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.