کرایه ماشین برای تعطیلات خود را؟ بیاموزید که با این نکات آسان چگونه می توانید در آن اتومبیل اجاره ای پس انداز کنید.

دسته‌بندی نشده

اجاره ماشین برای تعطیلات فقط معنی دارد. این موجب صرفه جویی در هزینه ای می شود که برای مسافرت در تاکسی هزینه می کنید و باعث می شود از برنامه (یا برنامه غیرقابل پیش بینی) حمل و نقل عمومی متکی باشید. اما کل فرایندهای مربوط به کرایه اتومبیل می تواند برای تایمرهای اول و مسافران کهنه کار یکسان باشد.

در اینجا 8 نکته ارزشمند وجود دارد که می توانید در مورد نحوه کرایه ماشین بدانید.
1. هنگام انتخاب خودرو از کارت اعتباری استفاده کنید
اجاره اتومبیل در Skyscanner نسیم است ، اما مطمئن شوید که هنگام برداشتن چرخ های خود از کارت اعتباری استفاده می کنید. هنگامی که از کارت بدهی استفاده می کنید ، مبلغ مجوز شارژ می شود ، و یک مبلغ اضافی (یعنی به طور بالقوه صدها دلار) نیز اضافه خواهد شد. شرکت های اتومبیل اجاره ای هنگام استفاده از کارت بدهی برای بررسی نمره اعتباری خود استفاده می کردند تا اطمینان حاصل کنند که می توانید هزینه های خود را بپردازید ، اگرچه این سیاست اخیراً در بین بیشتر شرکت های بزرگتر اجاره تغییر کرده است. اگر ترجیح می دهید ماشین را با استفاده از کارت بدهی اجاره کنید ، با ما تماس بگیرید یا به صورت آنلاین چک کنید تا ببینید این خط مشی چیست ، بنابراین با نگه داشتن بودجه ای که انتظار آن را ندارید ، خسته نمی شوید.

در هرجای کیش
برای سفر بعدی جاده خود پروازهای ارزان قیمت پیدا کنید
2. بچه ها هزینه بیشتری برای رانندگی اتومبیل های اجاره ای دارند
دختر 23 ساله شما ممکن است سابقه رانندگی بی نقطه ای داشته باشد ، اما شرکت های کرایه اتومبیل اهمیتی نمی دهند. شرکت های اجاره ای فقط آنها را مسئولیت احتمالی کالاهای خود می دانند. اگرچه رانندگان جوان می توانند اتومبیل های 20 یا 21 ساله را اجاره کنند ، اگر هنوز زیر 25 سال هستند ، می توانند هزینه اضافی را بپردازند. اگر با فردی زیر 25 سال مسافرت می کنید ، فقط آنها را به عنوان اضافه نکنید. راننده اضافی (و اطمینان حاصل کنید که آنها هرگز از پشت چرخ نمی گیرند!) و نیازی به نگرانی در مورد متحمل شدن این هزینه اضافی نخواهید بود.

3. درایورها را به حداقل برسانید اجاره ماشین در کیش
این که آیا شما با برخی از دوستان به تعطیلات خانوادگی می روید یا یک استراحت هستید ، تعداد رانندگان را به حداقل برسانید. برای هر راننده اضافی ، باید هزینه روزانه را بپردازید ، خواه آنها واقعاً در طول مدت کرایه رانندگی کنند یا خیر. هرچند ، گاهی اوقات ، شرکت های کرایه ای اجاره نامه اجاره شرکت ها یا همسر یا شریک داخلی را لغو می کنند ، اما شما می خواهید دوبار بررسی کنید تا ببینید که خط مشی آنها چیست ، زیرا این موضوع توسط شرکت اجاره متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.