جذب ثروت – بی نهایت هوشمندی الهام گرفته از عمل

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر شما در حال استفاده از قانون جاذبه به عنوان مشخص شده در علم از گرفتن غنی توسط والاس Wattles سپس شما را در درک که هوش بی نهایت است کار خود را انجام دهد.

اگر شما نمی به عنوان خوانده شده علم از گرفتن غنی فرض اساسی این است که جهان پر از بی نهایت هوش است که ارتباط همه چیز است. هدف از هوش بی نهایت است که به افزایش همه چیز خوب است و این به خودی خود آشکار در زندگی خود را از طریق افکار خود را. همه چیز مورد نظر شما است به معنای واقعی کلمه یک فکر دور است.

هنگامی که شما شروع به فکر کردن در یک راه خاص جهان آغاز خواهد شد به تراز خود را برای ایجاد آنچه مورد نظر شما. ایجاد فرایند زمانی آغاز می شود که شما به صورت واضح و روشن تجسم آنچه مورد نظر شما است و شما باید کامل باور است که شما آن را دریافت خواهد کرد.

خود را باور و تمایل را تحقق نیست هر چیزی. شما مورد نیاز خواهد بود برای اقدام در برخی از راه. بسیاری از مردم فراموش می کنند که یک جزء اصلی از ایجاد روند عمل است. تجلی فرایند آغاز می شود در ذهن است با کمک هوش بی نهایت و پس از آن به اتمام عمل.

اقدامات خود را موقعیت شما برای دریافت هدیه خود را. اگر شما تمایل به ثروت و به وضوح ببینید خودتان در اختیار داشتن ثروت مورد نظر شما و شروع به اقدام در ایجاد آن است. شما خواهد شد کمک در هر راه بی نهایت هوش.

چگونه شما می دانید آنچه عمل را ؟ اقدامات خود را خواهد هدایت شود. پاک کردن ذهن خود را از همه تصورات از پیش پنداشته و اجازه می دهد آن را پر از ایده های جدید و خلاق. یک ایده ممکن است به طور ناگهانی ظاهر می شود به ذهن شما سرزده در بعید ترین زمان.

برای من درست است که من بیدار شدن از خواب در صبح ها و در حمام. ذهن من در این زمان است که معمولا روشن و ایده ها به من می آیند. اغلب این ایده ها چیزی است که من هرگز در نظر گرفته شود.

لازم نیست صبر کنید. اقدام در این ایده جدید را بلافاصله. آن است که از هوش بی نهایت است و آن را کمک به شما دریافت آنچه مورد نظر شما. به نظر مشکل از اجرای این ایده فقط شروع و همه چیز شما نیاز دارید را به محل سقوط. تمرکز بر اتمام آن است. همه چیز شما نیاز به دانستن روشن تبدیل خواهد شد. تمام منابع و کمک شما نیاز در دسترس تبدیل خواهد شد. باید ایمان و عمل روزمره تا زمانی که آن را کامل است.

واضح تر شما در آنچه در آن است مورد نظر شما و خود را قوی تر باور بیشتری به شما قادر خواهد بود برای دریافت هدایای خود را. اطمینان حاصل شود شما در حال باز کردن به آنها را دریافت اما آنها آشکار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *