قانون جاذبه و قدرت دعا

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شما همیشه تعجب که چرا برخی نماز پاسخ داده می شود در حالی که دیگران نه ؟ برخی از افراد فقط خوش شانس به دنیا و یا آن را سرنوشت ؟ خدا وجود دارد که پاسخ نماز وفادار اما تبدیل یک گوش ناشنوا به نالایق? و یا چیزی وجود دارد که به مفهوم قانون جاذبه است که ممکن است اجازه می دهد مردم را بهتر کنترل سرنوشت خود را با تلاش آگاهانه? پاسخ به این سوالات مانند بسیاری از چیزهایی که ما در زندگی با آنها مواجه نهفته در جایی در وسط اجازه می دهد تا ما را به درک که چگونه همه طرف استدلال مناسب می تواند به طور همزمان.

وجود دارد بسیاری از طرفداران از قدرت دعا و من در اینجا به ادعای نماز هیچ قدرت به معجزه انجام دهد. قطعا وجود دارد میلیون ها نفر از حدیثی داستان ایستاده به عنوان پارازیت به استفاده از دعا برای حل مشکلات شگفت انگیز و حتی درمان “علاج ناپذیر” بیماری است. این داستان ها اغلب استفاده می شود به عنوان “اثبات” است که خدا هر دو وجود دارد و به طور فعال گوش به و پاسخ نماز. اما حداقل وجود دارد به عنوان بسیاری از پاسخ داده نشده نماز به عنوان وجود دارد پاسخ داده شده است نماز و از آنجا که بسیاری از دردناک همه چیز اتفاق می افتد در مردم زندگی روزمره بسیاری که قبلا خدا ترس مردم را توسعه داده اند یک سطح از بی تفاوتی در برابر دین و نماز به عنوان یک کل. این معما در واقع یکی از بزرگترین آنتاگونیست علیه دین مدرن و روز جامعه و کمک به چرا چنین تعداد زیادی از قبلا مذهبی مردم محروم با عمل مذهبی و جلوگیری از حضور ایمان خود را از خدمات. بنابراین یکی از بسیاری از زیر سوالات من علاقه مند از طریق پژوهش ماهیت خدا و اصلاح (حداقل در ذهن من) در مورد قدرت دعا. من نمی خواهد بحث در مورد ماهیت خدا در این پست کوتاه و در عین حال اجازه دهید به من می گویند به طور خلاصه ماهیت خدا است که از نزدیک درگیر در شیوه ای که نماز تابع و در نتیجه ممکن است یا ممکن است پاسخ داده شود.

برای کسانی که آشنا هستند با قانون جاذبه من می خواهم شما را تشویق به انجام تحقیقات کمی پس زمینه و یا بر روی خط و یا در کتاب ها. قانون جاذبه می تواند توضیح دهد چرا برخی نماز پاسخ داده می شود هنگامی که دیگران هستند و همچنین می تواند کمک به ادراک فرد برای افزایش شانس خود را برای تحقق یک احتمال بالاتر از نتیجه موفقیت آمیز مورد نماز خود را درخواست.

قانون جاذبه در جمع شبیه به “like-جذب-می خواهم.” به عبارت دیگر اگر شما فکر می کنم مثبت و سپس همه چیز خوب به احتمال زیاد برای شما اتفاق می افتد. به طور مشابه اگر شما ادعا یا در ذهن خود را با صدای بلند و یا در نوشتن این چیزی است که در حال حاضر است راه شما می خواهید آن را به پس از آن شما شروع به یک الگوی تغییر در زندگی خود را به طوری که شما می توانید در نهایت متوجه آن مورد نظر درخواست. به درک که چرا این پدیده رخ می دهد که نیاز به در عمق بحث از ماهیت واقعیت و خدا, بنابراین اجازه دهید به سادگی در اینجا کافی در نظر بگیرید که این ممکن است درست باشد. اگر چنین است پس چگونه می توان بهینه سازی نماز خود را به مجموعه ای از شرایط را برای یک نتیجه موفقیت آمیز?

کاملا به سادگی باید یکی اضافه کردن به نماز خود این عناصر از قانون جاذبه لازم را به عمل به عنوان assistors برای یک نتیجه مثبت. به عبارت دیگر زمانی که شما دعا کنید با اعتقاد: باور است که نماز خود را شنیده خواهد شد و پاسخ داده خواهد شد و به لطف برای درخواست موضوع که اگر نماز بود در حال حاضر پاسخ داده شده است/دریافت کرده است. نمی التماس و یا اجازه می دهد ناامیدی برای ورود به نماز. هیچ محکومیت در ناامیدی. ناامیدی به معنی کسی که هیچ امیدی. شما باید می دانم که نماز خود را به کار خواهد کرد که وجود دارد همیشه امید. این طرز فکر نیاز به یک موقعیت, قدرت, کنترل, خوش بینی و ابراز وجود است. متاسفانه بسیاری از مردم فقط دعا می کنم به عنوان آخرین چاره و در نتیجه پیدا کردن خود را در نقطه ای از یاس و نومیدی. به عنوان مثل نماز خود را به مقصد به صورت تقریبا قطعی شکست خود را به دلیل عدم اعتقاد راسخ (احتمالا نیز نسبت داده شده به خود را به دلیل عدم تمرین در دعا). بنابراین دعا کنید اغلب و دعا با اعتقاد خوش بینانه.

بیشتر به کمک های خود در نماز اجتناب از استفاده از کلمات است که دولت “منفی” و “negations” از آنجا که آنها اشتباه قدرت تصدیق در نماز خود را. به عبارت دیگر جلوگیری از استفاده از “نه” “نه” “هیچ” ، در اینجا یک مثال است. دعا نیست, “پروردگار, اجازه ندهید چیزهای بد اتفاق می افتد به من.” به جای دعا “پروردگار مرا به خاطر امن است.” نماز باید در اصل همان معنی به انگلیسی زبانان, اما این کلمه در ساخت و ساز باعث می شود دوم نماز قدرتمند از طریق قانون جاذبه در حالی که سابق ناتوان و به طور بالقوه حتی معکوس. برخی به شدت منابع معتبر حتی ادعا کرد که “منفی” کلمات به رسمیت شناخته نشده در دعا تا اولین نماز را به جای تفسیر بدون منفی آن کلمه به عنوان “پروردگار اجازه چیزهای بد اتفاق می افتد به من.” Egads بود که نه در نظر گرفته شده درخواست پس از یک تلاش آگاهانه برای جلوگیری از استفاده از کلمات منفی به منظور حفظ کنترل مثبت بیش از این در نظر گرفته شده و نتایج نماز و در نتیجه افزایش شانس موفقیت برای نماز خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *